Klubas "Citrina"


"...po 10 minučių jūs nebenorėsite jo vairuoti, po valandos, jūs nebenorėsite nieko kito vairuoti..." (c) kažkoks autorius apie Citroën CX

Taigi, nors idėja buvo gimusi tikrai seniai ir turbūt ne vienam žmogui, bet viskas prasidėjo nuo to, kad Vytautą Brūzgą (burzgerį) ėmė graužti mintis, jog Citroënai yra toks geras dalykas, o lietuviško jų mėgėjų klubo kaip ir nėra... Ta graužatis ilgainiui pavirto noru pačiam pradėti judinti šį reikalą. Apie tai sužinojęs Darius Jonaitis (Citrius), pažadėjo paremti. Taigi, palaikomas žmonos ir Citriaus, burzgeriz sukūrė atsišaukimą į Lietuvos liaudį ;), t.y. šį puslapį internete. Į atsišaukimą tuojau atsiliepė Andrius Navalinskas (!73 Andu) iš Kauno, o vėliau ir kiti gerieji žmonės. Buvo sukurta el. pašto konferencija ir taip atsirado virtualus Citroën klubas "Citrina".

Per keletą mėnesių įvyko pora meet'ų Vilniuje, kurių metu buvo nutarta "legalizuotis", t.y. registruoti oficialią visuomeninę nepelno organizaciją. Pasinagrinėjome įstatymus, parengėme įstatus ir nutarėme steigiamąjį susirinkimą daryti Kaune - kad patogiau būtų atvažiuoti žmonėms iš visos Lietuvos. Steigiamasis susirinkimas įvyko 2000.11.05, o apie jį galite paskaityti čia.

2000.11.29 klubo įstatai pateikti registravimui Teisingumo ministerijoje.

Lietuvos Citroën klubas "CITRINA" oficialiai įregistruotas Lietuvos Respublikos Teisingumo ministerijoje, Teisingumo ministro G. Bartkaus 2000 m. gruodžio 19 d. įsakymu Nr. 169-V.

Įmonės tipas: visuomeninė organizacija.
Įmonės kodas: 1957 28152.
Sąskaitos nr.
LT757180900002700825
AB ŠIAULIŲ BANKAS

 

Korespondecijai:

Lietuvos Citroën klubas "CITRINA"

Molėtų 41

Kaunas

LT - 50173Taigi, jei turite Citroën'à, ar bent jau svajojate apie jį ir tikitės apturėti, registruokitės mūsų diskusijų forume ir bendraukite su Lietuvos citrofanais :-).

Visais neaiškiais klausimais galite kreiptis į Mindaugą (xminde) tel. +37069870776, e-paštas xminde@citrina.lt