Gerbiamieji,
 
galbūt kai kas jau matėte skrajutę apie GM 2003. Jaučiu pareigą papasakoti apie tai, ko joje nėra.
 
Rugpjūčio 2 d. šalia visų kitų pramogų bus bandoma siekti naujo Lietuvos rekordo - bus rikiuojama ilgiausia vienos markės automobilių kolona. Jei pavyks, šis faktas agentūros "Factum" bus įregistruotas kaip naujas ir oficialus Lietuvos rekordas.
 
Dėl to pageidautina iš didžiųjų miestų išvykti kolonomis, kurios šeštadienį, rugpjūčio 2 d., apie 12-13 val. susijungtų kažkur kelyje nuo Rumšiškių iki Kapitoniškių.
 
Taip pat pageidautina, kad visi, kas kokiu nors būdu galite pasikviesti draugų, pažįstamų, giminaičių, juos pakviestumėte - kad kolona būtų kuo ilgesnė ir įspūdingesnė.
 
Be to, apie šį rekordą vertėtų papasakoti visiems, kurie galbūt dalyvaus - tai ypač svarbu žmonėms, kurių telefonai nurodyti ant skrajučių.
 
Prognozuojama, kad renginyje dalyvaus ir spaudos bei TV žurnalistai. Kol kas deramasi su didžiausiais dienraščiais, taip pat bandom prikalbėti ir TV ekipažus. Galbūt kas nors iš skaitančių šią konferenciją turi draugų, dirbančių žiniasklaidoje, ir galinčių padėti nušviesti šį renginį? Jei taip - parašykite man laišką ir bandysim planuoti veiksmus.
 
Taip pat parašykite, jei turite minčių ar idėjų apie aukščiau minėtą rekordą.
 
Kol kas Lietuvos rekordų knygoje yra registruoti šie panašūs rekordai:
 
Masiškiausias vienarūšių automobilių susibūrimas į kurį su 120 „Volkswagen Kaffer“ automobilių, susirinko apie 350 dalyvių
 
Masiškiausias nebegaminamų sportinių vienarūšių automobilių susibūrimas į kurį su 56 Honda CRX automobiliais susirinko apie100 dalyvių
 
Ilgiausia mikroautobusų kolona nusitęsė apie 2–2,5 km maršrutinių mikroautobusų vairuotojams protestuojant prieš Vyriausybės nutarimą mikroautobusuose įdiegti kasos aparatus. Šioje kolonoje buvo apie 200 automobilių ir apie 700-1000 vairuotojų
 
 
Algis Masys
Lietuvos "Citroen" automobilių mėgėjų klubas "Citrina"
Atstovas ryšiams su visuomene
tel.: +370(685)51499
el.p.: press@citrina.lt