Pranešimas žiniasklaidai

2003 08 04

 

„CItrinos“ klubas rikiavo rekordinio ilgio
automobilių koloną

 

Lietuvos „Citroën“ entuziastų klubas „Citrina“ rugpjūčio 2-3 dienomis Kapitoniškėse (Kaišiadorių r.) surengė trečiąjį visuotinį šios markės automobilių suvažiavimą. Renginio metu buvo rikiuota ilgiausia Lietuvos istorijoje vienos markės automobilių kolona.

 

Kelyje Rumšiškės – Alytus išrikiuotoje beveik kilometro ilgio virtinėje buvo 117 „Citroën“ automobilių. Pačiame renginyje dalyvavo 121 šios markės mašina ir keli šimtai žmonių.

 

Tikimasi, jog šią koloną agentūra „Factum“ įregistruos kaip oficialų Lietuvos rekordą.

 

Į Kapitoniškes taip pat atvyko ir Lenkijos „Citroën“ mėgėjai. Kaimyninės šalies „Cytrynka“ klubo komandą sudarė devyni automobiliai ir beveik trys dešimtys žmonių. Tikėtasi sulaukti ir kolegų iš Baltarusijos, tačiau dėl sudėtingo vizų režimo jie atvykti negalėjo.

 

Renginio dalyvius pasveikino ir atstovai iš kitų automėgėjų klubų – „Alfa Romeo“ gerbėjus vienijančio „Alfa klubo“, „Peugeot“ entuziastų.

 

Originaliausi suvažiavime dalyvavę automobiliai buvo trys „bjaurieji ančiukai“ 2CV, vidutinės klasės universalas „GSA Club“ bei keturi limuzino klasės CX, žymūs savo išskirtine išvaizda ir netradicinių techninių sprendimų gausa. Į renginį buvo atgabentas ir šiemet Europos „Metų kabrioletu“ išrinktas mažasis „C3 Pluriel“.

 

Antrą kartą „Citrinos“ istorijoje buvo organizuojama žmonių talpinimo į „Citroën“ automobilį rungtis. Šįsyk į modelį XM universalo kėbulu tilpo 26 žmonės (praėjusiais metais į didesnį CX tilpo 28).

 

2000 metais įkurtas „Citrinos“ klubas vienija Lietuvos „Citroën“ automobilių mėgėjus. Šiuo metu klubui priklauso 67 nariai, o organizacijos veikloje dalyvauja apie 200 šios markės automobilių savininkų ar jais besidominčių.

 

Klubo nariai daugiausiai bendrauja internetu – tinklapyje www.citrina.lt. Didžiuosiuose miestuose rengiami ir kassavaitiniai susitikimai.

 

Lietuvoje 2003 metų liepos pabaigoje buvo registruoti 11 289 „Citroën“ automobiliai. Daugiausiai šalyje yra „Citroën XM“ limuzinų, antri – „Citroën BX“ automobiliai.Algis Masys
Lietuvos "Citroen" automobilių mėgėjų klubas "Citrina"
Atstovas ryšiams su visuomene
tel.: +370(685)51499
el.p.: press@citrina.lt