WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Spa 15 2019, 16:28

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Kalba:
WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas - Registracija

Prisijungdami prie “WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas” (toliau “mes”, “mūsų”, “WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas”, “http://www.citrina.lt/phpBB3”), jūs pasižadate laikytis šių taisyklių. Jeigu nesutinkate laikytis visų šių taisyklių, nesiregistruokite ir/arba nenaudokite “WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas”. Bet kuriuo metu mes galima pakeisti taisykles ir padarysime viską, kad jūs būtumėte apie tai informuotas, tačiau, kadangi ir toliau naudosite “WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas” po pakeitimų, yra protinga reguliariai patikrinti šias taisykles patiems.

Mūsų diskusijos naudoja phpBB programinę įrangą (toliau “jie”, “jų”, “phpBB programinė įranga”, “www.phpbb.com”, “phpBB Grupė”, “phpBB Komanda”) išleistą po “Bendroji Vieša Licencija (GPL)” (toliau “GPL”). Ją galima atsisiųsti iš www.phpbb.com puslapio. phpBB programinė įranga tik palengvina Internetinį bendravimą, o GPL licencija užtikrina, kad jie neturi nieko bendro su tuo, ką mes leidžiame ir ko neleidžiame diskusijose. Daugiau informacijos apie phpBB galite rasti: http://www.phpbb.com/.

Jūs sutinkate nerašyti įžeidžiančių, nešvankių, vulgarių, šmeižiančių, grasinančių ir kitokių vietinius įstatymus, šalies kur talpinama “WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas” arba Tarptautinius Įstatymus pažeidžiančių žinučių. Priešingu atveju tuojau pat būsite blokuotas (banned) ir apie tai bus pranešta jūsų Interneto paslaugų teikėjui. Visų žinučių IP adresas yra įrašomas į duomenų bazę. Jūs sutinkate, kad “WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas” turi teisę ištrinti, redaguoti, perkelti arba uždaryti bet kurią temą/žinutę bet kuriuo metu jeigu jie mano jog tai reikalinga. Kaip vartotojas sutinkate su tuo, kad bet kokia jūsų įvesta informacija būtų saugoma duomenų bazėje. Ši informacija nebus teikiama jokioms trečioms šalims be jūsų sutikimo, tačiau nei “WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas”, nei phpBB įsilaužimo atveju neprisiima atsakomybės dėl informacijos saugumo.POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007