WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Kov 28 2024, 20:20

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 1 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: XM pečiukas leidžia
StandartinėParašytas: Geg 18 2004, 14:37 
K:
gal galite kas patarti, kur geriausia keistis xm pečiaus radiatorių (įtariu, kad butent jis pas mane pradėjo leist) nes šalia sedintis keleivis vis dažniau prisemia batus na o jei realiai, tai šlampa medžiaginė apsauga virš keleivio kojų ir jau keletas lašelių nukapsėjo ant kilimėlio ir po truputi jau teka pro apatines oro išputimo angas.
kiek šiam malonumui reikia pinigų?

--------------------------------------------------------------------------------
A:
Na pats peciukas nera l.brangus 150 lt, o pasikeist tai ir paciam ner daug darbo. Max 2va.
--------------------------------------------------------------------------------
A:
Ner ka lygint su Xantia, keleivio pusej nusiimi ta veltini, atsisuki kelmo plasmase ( is keleivio puses aisku ) , nusimauni ortaki viena ir viskas kaip ant delno 4 varzteliai ir tavo pecius issitraukia lengu rankos mostu Ner ka veikt......

--------------------------------------------------------------------------------
A:
Siulyciau dar neskubet pirkti naujo peciuko kol neishsitraukei senojo.
Kai mano XM-e keleiviai taip pat buvo pradeje "braidyti", skambijau Janui, kuris sake, kad peciukas 130Lt kainuos ir dar uz darba - sumos neatsimenu.
bet pabandziau atsiardyti kaip minejo Zender ir tikrai patikek viskas lengvai nusiima, ner ko varyt i servisa. Pas mane leido skystalus per sujungima tarp peciuko ir tu kelniu, pareinanciu i peciuka. Tai istraukes issiploviau peciuka, praputes patikrinau, kad nekiauras ir vel pajungiau uzhermetines sujungima kur leido. Psio, nuo tol jokiu lasu jokiu bedu.


Į viršų
   
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 1 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007