WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 28 2024, 22:44

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 41 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 23 2007, 09:42 
N alabai as ten nespoksojau - bet kai uskuriau SILTA varikl burbuliuku zarneleje nemaciau
O tos asiales neklibinau pats :)


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 25 2007, 18:20 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lap 12 2006, 14:11
Pranešimai: 215
Miestas: Kaunas
Kodel jus visi manot kad jam koja pakiso oras?

Vistik saltis tai buvo -20 is kur ten atsirado oras nukritus temperaturai?
Iki tol jis tokiais dalykais nesiskunde.

Nelabai noriu sutikti del oro.
Del kuro sistemos galbut taip bet tik galbut.
Galejo buti filtras prigriebtas ir buvo labai blogas kuro pralaidumas.
Tiksliai nezinau koks filtras bet jei su pasiltinimu tai uztai poto galejo p[radeti gerai veikti.
As pirmiausiai siulyciau paziureti filtra ir isitikinti del kuro stingimo temperaturos.

Ir panasu kad kompresijau jau nepergeriausia nes teko pasidulkinti kol uzsivede.
Siap jei kaltas butu tik kuras tai butu uzsivede iskarto ir pagese ir poto sunkiai turejo kurtis, bet jei uzsikure tik per 3 min tai cia jau kiti dalykai.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 25 2007, 18:34 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
Bosai, žr. datas...
Tądien, kai parašytas pirmas postas, lauke tebuvo ~ -3C.Filtro užsikišimas ir kuras kaip ir ne prie ko.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 25 2007, 22:00 
Nezinau... bus matyt kaip ten istikro kai nuvarysiu i HADRVITUS penktadieny
nelabai as noriu tiket kad tik del oro gaudymo si problema - logiskai pamascius jai ora gaudytu tai gaudytu visada ( faktas arba yra arba jo nera )
O dabar tik uzvedant atomobily - paskui jokio trukcijimo, dirba kaip bitute. Vadinas oro negaudo, nes kiek esu susidures su oro gaudymu kituose automobiliuose tai paskui motoras kratosi - nenori vaziuot ir panasiai. Na bet cia juk CITROEN :) ner ko noret :) gal ir del oro.

Bet va dar viena problema islindo del kurios man labiau galva skauda :(
Automatine deze atsisako dirbti kaip priklauso pravaziavus 20km. simtomai tokie pasidaro kaip pas paprasta deze butu sudilusi sankaba ir busuoja - spaudi gaza ir tik apsukos kyla o jiokio pagreitejimo nevyksta ir ismusa 4 begy :( bet iki 20km vaziuoja norrmaliai su visomis 4 pavaromis - tiksliau vaziuoja net labai smagiai, bet paskui pravaziavus 20km toks buna smugis ir vaziuoji tik 3 begiu ir dar prabuksuodama. Sustoju isgesini varikly vel uzkuri ir ves viskas ciki iki tol kol pravaziuoji 20km :(
sudas sudas :( jau depresuot pradesiu :)
Vienam servise 3200 lt uzsiprase uz remonta.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 26 2007, 18:18 
Panasu, kad Tavo deze uztikrintai persikelia i kita, geresni gyvenima, kur jos nejodys jokie Citroenu myletojai.Nezaisk su ja taip, jei nori ir toliau naudotis - ieskok daktaro( arba kitos dezes).


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 27 2007, 12:31 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
Vyga rašė:
Bus matyt. tik tiek kad kai pats auto kainuoja 10 000 lt ir vien uz dezes remonta 3200lt nori tai man yra jau smarkiai perdaug :(


Pasiskaitinėk...
http://www.citrina.lt/phpBB2/viewtopic.php?t=4893


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 27 2007, 14:23 
atejo salciai, atejo ir bedos i mano garaza.. pakaitinimo zvakes visiskai naujos, BOSCH'ines, keiciau pries savaite kazkur. kaip nesikuria taip nesikuria.. pvz siandien ryte pakaitinau du kartus, uzsikure gan graziai, nuvaziavaukazkur 35 km, variklis buvo pasiles iki normos, ir valandike laiko pabuvo lauke.. atejau vest, ijungiu degima, ir tokiu fintu prisiziurejau.. pirma: termometras pirma rode du bruksniukus, paskui pradejo rodyt 64 laipsnius pagal celciju, nors neatrode taip silta lauke.. antra: is panelio ejo tokie garsai, lyg butu ijungtas posukis ir toks cakt cakt.. cia tai labiausiai nustebino.. trecia: masina buvo dar gan silta, tai kol uzsikuriau, praejo kokia minute.. ir kaitinau belekiek kartu, niekas nepadejo.. skaiciau visa sita tema, ir kazkaip pajutau kad laukia nemazos islaidos.. :)


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 27 2007, 14:32 
Reikes viska is eiles tikrinti kaip as :) kol liko dvi priezastys gedimo - arba siurblys blogas arba ora gaudo.
Pasimeruok kompresija, pasitikrink purkstukus vis bus aiskiau.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 27 2007, 14:44 
tai jau taip.. bet katik pastebejau kad mano vienas purkstukas lyg ir tepalu apsipyles, o visi kiti nieko.. nu kas cia per fokusai.. cirku diena man siandien su mano cibuliuke..


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 27 2007, 14:46 
Pasitikrink akumo klėmus ar užveržti, ir visus saugiklius skydelyje prie vairuotojo kojų.Pasitikrink testeriu, kiek voltų yra ant akumo klėmų dirbant varikliui.
Panašu, kad tavo problemos susiję su elektra, o ne su varikliu ar kuro padavimu... :roll:[/quote]

nu siaip akumas keistas pries koki menesi, baneris, absoliuciai naujas idetas, visi klemai uzverzti, saugiklius tikrinau pries savaite, nes buvo peciukas sustreikaves, ir nepute oro i salona.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 27 2007, 15:01 
Toj dalyje viskas OK :)
jai ten butu blogai buciau jau rades - nes automobily purciau visas 3 dienas nuo ryto iki vakaro - ka tik galejau ir ka tik mokejau patikrint ta patikrinau.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 27 2007, 15:30 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 09 2004, 12:53
Pranešimai: 577
Miestas: Alytus
kaulys rašė:
tai jau taip.. bet katik pastebejau kad mano vienas purkstukas lyg ir tepalu apsipyles
Pas mane irgi 2 tepalu apsipyle, pasirodo tepalai is turbinos, kur ta slanga virs ju eina, ir per sudurima leidzia, buvau nuemes tikrinau lyg gera, nieko keisto nepasirode, chamutai irgi gerai uztraukia, bet po sudurimu pertraukus pirstu lieka tepaliukio ant pirstu :cry:

_________________
PaveikslėlisC4 Picasso 2.0HDi '08
PaveikslėlisC8 2.2HDi '03


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 27 2007, 16:13 
O tai kazin cia labai blogai? ar geriau kad nebutu to tepalo?


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 27 2007, 17:18 
:) tepalas gerai ten kur jo reikia :) o ant purkstuku tikrai nereikalingas
kazkur leidzia vadinasi - tarpine pasiziurek.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 27 2007, 19:09 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 09 2004, 12:53
Pranešimai: 577
Miestas: Alytus
kaulys rašė:
reik eit ziuret kame ten saknys..
Ziurek neziurejes, ten nesandaru per ta sujungima nuo senatves, nelabai ten smarkiai ir varva, o varva del turbinos paisdevejimo, as nesuku smegenu ir jau 3 metai lakstau ir tepalo per 10 000 beveik nesuvalgo, pripili normos puse, tai gale ciklo buna min. :wink:

_________________
PaveikslėlisC4 Picasso 2.0HDi '08
PaveikslėlisC8 2.2HDi '03


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 41 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 64 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007