WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 18 2024, 23:44

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 41 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 3 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Nenori kurtis 1.9TD
StandartinėParašytas: Vas 17 2007, 22:33 
Sveiki, turiu siokia tokia beda su 1.9TD 1998 metu varikliuku.
Nelabai nori kurtis tiek siltas tiek saltas - uzsiveda tik 3 - 5 sykius prasukus varikly, o prie -15 salcio gal tik is 6 - 8 apsisukimo, taciau kartais jam uzeina ir is pirmo sykio uzburbia.
jau dvi dienas as su juo vargstu ir tikrinu viska is eiles... kompresija visuose cilindruose kaip tokio amziaus automobiliui tai labai gera, zvakes kaista nepriekaistingai, purkstukus isemes veziau tikrinti ir prie ju neradom ko prisikabinti.
Itariu, kad bus kazkas su kuro siurbliu, nors ir labai nenoreciau as jo keisti - zinau nepigiai jie kainuoja.
Gal kas zinot kur remontuoja siurblius ar bent, kad patikrintu ir diagnozuotu jog tikrai tai siurblys o ne kazkas kitkas ?


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 17 2007, 22:39 
1.) Kuro filtrą pasikeitei?
2.) Oro niekur negaudo?


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 17 2007, 22:41 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
3.Siurblio "degimo paankstinimas" veikia?
4.Laisvos eigos apsukos šaltam varikliui sukyla?

Įtakos turi ir šie dalykai...

_________________
XM Break 2.1TD HA1.
Xantia Break 2.0HDI.
Xantia Activa.
ex XM Break
ex AX


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 17 2007, 22:46 
jis man traukia tai super, tad ir kuro filtro tikrai nematau priezasties keisti - is mano bendro issilavinimo apie variklius tai zinau tiek, kad kuro filtra keiti tada kai nebetraukia :) ar as klystu ?
del oro gaudymo tai nezinau - kaip galim tai patikrinti ? ir ar turi tas reiksmes tik uzkuriant varikly ?


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 17 2007, 22:49 
Apie siurblius nieko nenusimanau,tad ir prasau pagalbos, nes net nezinau kaip ten kas ankstinasi :)
del apsuku tai viskas su jomis OK. pakyla ant salto o ant silto lygiai 1000 .


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 17 2007, 23:17 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
Iš aprašymo spėčiau,kad ataušęs šiek tiek gaudo orą-būtent tada dyzelis sunkiau kuriasi,o važiuoja normaliai... :?
Patikrinimui eina permatomos šlangutės-visur,kur įmanoma :) įstatyk tokią bent jau tarp filtro ir siurblio.Man rodos,kad orą gaudo per siurblį (tarpines, varžtukus etc),bet galiu ir klysti.Jei oras ryte susirinks toj permatomoj šlangutėj-tikrink chomutus iki jos (įskaitant išėjimą iš kuro bako).

Šiltam dyzeliui laisvos 1000rpm apsukos yra ryškiai per daug-kada reguliuotas siurblys ir kiek tau žiemą mieste ryja saliaros :shock:

Degimo paankstinimui,esant šaltam varikliui,turėtų eiti troselis nuo aušinimo sistemos iki kuro siurblio,bet,deja,1.9TD atveju smulkiau nepaaiškinsiu-teks laukti analogiškų variklių juzerių atsiliepimų... Arba pasiknisti tech.failuose.

_________________
XM Break 2.1TD HA1.
Xantia Break 2.0HDI.
Xantia Activa.
ex XM Break
ex AX


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 17 2007, 23:23 
Na automobilis pakankamai man dar naujas tai nespejau dar labai ysitikinti kiek jis ten ryja, beto pas mane automatas... :)
Nezinau ka dabar daryti... nes nezinau kas tokius dalykus taiso :( - noreciau varyti ten kur specializuojasi tuo.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 18 2007, 08:33 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 07 2005, 08:19
Pranešimai: 1822
Miestas: Pravieniskes-2
proffanas rašė:
Dyzeliais specializuojasi kad ir Bronius "Aremestoj" ar "Hardvitus" Brastos11... Kaune dar yra "Dizrida" ir "Dizelvita"-man žinomos ir patikrintos rimtos kontoros... :roll:
Jei pas tave Bosch siurblys-pusė bėdos ir pusė babkių,jei turi Lucas-tai dviguba bėda ir visos turimos babkės... :? Juokauju :lol:

Žr.citrodaktarų sąraše arba ten,kur nurodžiau-kiek supratau,tavo siurbliukui verkiant reikia reguliavimo/patikrinimo,o pats to nepadarysi.Reik serviso.
Jei siurblys Bosch-važiuok į Hardvitus,reikalauk meistro Antano ir prisistatyk,kad esi nuo "Ryčkos su bliuberdu ir iksemu" :) Lietuva-švogerių žemė... ;)

Jei pas tave Lucas siurblys-gali kreiptis ten pat,tik jo remontas/reguliavimas gerokai užtruks.Juos ir šiaip mažai kas taiso/reguliuoja... :roll:



nu kazkokia naujiena isgirdau, kad DIZRIDA rimta firma............. :roll: :P cia nuo kada ji tokia pasidare.............. :?:

_________________
DALIMIS C5
PRAVIENISKES-2
865616242
Aidasm357@gmail.com


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 18 2007, 09:20 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
Seniau apie Dizridą buvo pripasakojama visko,bet paskutinius porą metų girdžiu tik neblogus atsiliepimus.Įrangą dyzeliams lukštenti jie turi,garažnikais nepavadinsi,meistrų migracija sumažėjo ar išvis dingo-ko iš jų šaipytis? :roll: Nebent dėl truputį užlenktų kainų.Pernai jie man reguliavo Nissano siurblį,tai kitokių pastabų neturėjau.
Jei nepagadino man-nedrąsiai rekomenduoju tam pačiam darbui ir kitiems :P
Pats visada su siurblio problemom skuodžiu į Hardvitus,bet kad tąsyk mano meistras atostogavo,o Dizrida apsiėmė padaryti anksčiau,nei kiti.Irgi jiems pliusas. :roll:


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 22 2007, 20:07 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lap 12 2006, 14:11
Pranešimai: 215
Miestas: Kaunas
Ar tau i zvakes itampa paduoda kai vedi starteriu?
ir kiek laiko uzvedus dar yra itampa ant zvakiu?

Labai panasu jei anksciau buvo gerai kazkas su pakaitinimu negerai zvakes gal ir geros.
Dyzeliui nors ir siltam bet vistiek jungiamas pakaitinimas (bent su kuriais man teko susidurti)
Ir kai tai veikia per trumpai simptomai labai panasus tai ka tu rasai.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 22 2007, 20:20 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
...nu gali būti ir kaitinimo relė,bet žmogus rašė "žvakės kaista nepriekaištingai";tai variantą kaip ir reiktų atmesti. :? Nebent eilinis atvejis,kai blogai aprašyti simptomai,o tikimasi genialaus internetinio sprendimo iš klaidingų pradinių duomenų :?
Tai,kad kartais užsikuria normaliai,irgi rodytų link relės "psichavimo" (ar nekontakto) ir žvakių nekaitimo,bet kad pats klausėjas pradingo-nepasitikslinsi :)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 23 2007, 08:38 
Nedingo :) jis cia .
na as labai paprastai tikrinau ar jos veikia...
issukau jas, paskui vel pajungiau ant to pacio laido tik issuktas - paprasiau pagalboas, kad paziuretu - as nemaciau nes masinoje jungiau degima ir kol pakaitinimo lempute uzgeso zvakes jau buvo iki raudonumo ykaitusios.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 23 2007, 08:47 
Siandien ryte kai mano termometras rode -20 pagal celciju, tai as savo citroniuka turbut kokias 3min. bruzinau kol siaip netaip uzsivede. O kai uzsivede apie 20s. apsukos buvo 500 ir y pedalo paspaudima vapsie neregavo t.y. per ta laika galejai dugna spausti o apsukos varikliu vistiek budavo tokios pacios :(


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 23 2007, 09:28 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
Arte. rašė:
Oras kuro sistemoje :!:

...ir ne šiaip oras,o daaaaaug oro... Jei dar truputį daugiau-nebepavažiuotum išvis.
Jei ne sutrūkinėję šlangos ar nepriveržti chomutai kalti,tai pasižiūrėk siurblio ašelę (ar tas metalo šmotas,prie kurio tvirtinasi gazo trosas,kartais nesivarto aplink ašį vertikalia kryptimi).
Šlangos ir chomutai-baika;ašelė su įvorėmis tarpinėmis darbu servise ~150lt.
Va tik surasti kur tą orą gaudo bjauru.Gali gaudyti ir per kuro filtrą:neskubėdamas perskaityk,kas forume jau prirašyta apie oro gaudymą.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 23 2007, 09:32 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
Vyga rašė:
Rimtai ? nes niekada nemaciau burbuliuku .

Tai permatomos šlangos visgi yra,o burbuliukų jose nesimato :?:
O kaip siurblio ašelė? Aprašyti simptomai būdingi būtent oro gaudymui;nebent dar būtų koks man nežinomas gedimas pačiam siurbly :?
Ne veltui siūliau važiuoti servisan-ten iškart išsiaiškins... :roll:


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 41 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 3 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 6 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007