WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 20 2024, 05:58

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 49 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 14 2007, 22:08 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
Keliaujam prie siurblio, jei jau mistika baigiasi... :roll: Bet įtarimus siurbliui man kaip ir atmeta juodas dūmas tik esant dideliems sūkiams-taip ir turi būti... :roll: Jei su siurbliu būtų kažkas ne taip, dūmas būtų pats įvairiausias prie visokių apsukų, bet ne toks taisyklingas :roll:
Ar važiuojant netrūkčioja?
Gal ir kompresija matuota?
:roll: Balažin,prie ko dar prisikabinti? :roll:

Atsakymas vis dar tas pats-mistika :lol:


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 14 2007, 22:10 
Kompresija nematuota kolkas. O trūkčiot, tai trūkčioja gerai užmynus tapkę, taip pat staigiai atleidus, bet čia bus dėl to, kad variklio pagalvė nuplyšus.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 15 2007, 12:01 
Socrat rašė:
Kompresija nematuota kolkas. O trūkčiot, tai trūkčioja gerai užmynus tapkę, taip pat staigiai atleidus, bet čia bus dėl to, kad variklio pagalvė nuplyšus.


Sankaba "neveza" ?


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 15 2007, 13:33 
Ne, neveža.

Beje, o tas filtras, kuris yra bake keičiamas? Gal iš bėdos galima atskiedėju praplaut ir kompresorium prapūst?


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 15 2007, 13:38 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
Ten ne filtras, o paprastas sietelis, sulaikantis stambesnius nešvarumus. Kaip ten ką nuimti, pasiieškok http://www.citrina.lt/phpBB2/viewtopic.php?t=1198 Nieko ten ypač blizginti nereikia: brūkštelėjai kokiu šepečiu, ir tiek. Pamatysi pats išsiėmęs.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 15 2007, 13:44 
proffanas rašė:
Ten ne filtras, o paprastas sietelis, sulaikantis stambesnius nešvarumus. Toks plastikinis blynas po galine sėdyne. Kaip ten ką nuimti, pasiieškok: rašyta kelių mėn. senumo temoje. Nieko ten ypač blizginti nereikia: brūkštelėjai kokiu šepetu, ir tiek. Pamatysi pats išsiėmęs.


Aišku, klausiu, nes vakare, kai ardysiu, jau bus vėlu skaityt forumą, parduotuvės nebedirbs, etc.. :wink: Berods, savo ZX buvau išardęs tą daiktą, plūdę kaip ir atsimenu, kad buvau išsitraukęs.

Beje, prie to paties, gal galima kažkaip tą plūdę pareguliuot? Nes jau buvo toks atvejis, kad kuro dar viena padala, t.y. (net ne ant raudono) ir net lemputė nedegė, bet užgesau.. :?


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 15 2007, 13:47 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
Perdegus lemputė, o daviklis fušeruoja. Pas mane buvo tas pats, bet dabar lemputė nauja :) Pas mane meluoja skalė skydelyje. Net ir atjungus daviklį, jei degimas įjungtas, ji rodo ~15ltr. Reiktų pakeisti skydelį, bet kai žinau paklaidą-kažkaip tingisi :)
Žr.aukštesnį mano postą- įdėjau nuorodą.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 15 2007, 13:52 
proffanas rašė:
Perdegus lemputė, o daviklis fušeruoja. Pas mane buvo tas pats, bet dabar lemputė nauja :) Pas mane meluoja skalė skydelyje. Net ir atjungus daviklį, jei degimas įjungtas, ji rodo ~15ltr. Reiktų pakeisti skydelį, bet kai žinau paklaidą-kažkaip tingisi :)
Žr.aukštesnį mano postą- įdėjau nuorodą.


Dėkui, jau perskaičiau. Na turėsiu savaitgaly sporto.. :lol:


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 15 2007, 19:16 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 27 2006, 14:12
Pranešimai: 942
Miestas: Tytuvenai /Lietuva
proffanas rašė:
Keliaujam prie siurblio, jei jau mistika baigiasi... :roll: Bet įtarimus siurbliui man kaip ir atmeta juodas dūmas ..
Mano antram Transitui dumas juodas labai ejo -siurblio plundzeri keite.... :roll:

_________________
Berlingo 1.6 HDI gimes 2006


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 15 2007, 19:42 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lap 12 2006, 14:11
Pranešimai: 215
Miestas: Kaunas
Edma rašė:
Bosas rašė:
Purkstukai bus tvarkoje.
Jei mietkes 100 % gerai
Patikrink ar nesumazintas kuro padavimas.
Padidink kuro tada jis niekur nedings tures traukti.
Sumazintas kuras negali buti-juodas dumas rodo nesudegusi kura..


Edma nebutinai jei kuras sumazintas juodo dumo nemes.

mes juoda duma ir prie sumazinto kuro jei jis nera beproto daug sumazintas.

Vistik siulau pasididink kuro kieki.
Blogiausiu atveju jei niekas nepasikeis atstatyk atgal.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 15 2007, 22:18 
Žodžiu įsėdau į Xm grįžęs ir buvau visai nemaloniai nustebintas. Žodžiu, kadangi meistrai kiek įmanoma užankstino degimą, kad atsirastų juodo dūmo, dabar Xm dirba, kaip Ford Transit (tikriausiai žinot tą specifinį garsą) beje traukos dėl to neatsirado.. Pažiūrėjau tą sietelį bake, švarus gražus, prapūčiau su kompresorium ir įdėjau atgal. Kuro filtrą dar išsiėmiau, kiek pro šoną matėsi tai irgi švarus (beje ant jo data 2004 metų, jei gerai supratau), taip pat ir jį praploviau su atskiedėju, prapūčiau su kompresorium, išvažiavau pabandyt ir nulūžo nuo sankabos pedalo plastmasiukas, kuris laiko trosą, taigi palaimingai sugrįžau be sankabos.. :evil: Bet traukos vistiek neatsirado.. Na, tarkim važiuojant 3 bėgiu ties 65-70km/h pradeda kažkiek traukt, bet jau rėkia variklis nesveikai.. ZX lengviau įsibėgėja..


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 15 2007, 23:25 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
2.1TD geriausiai traukia esant 2000-3000rpm. Ir tikrai ne ZXui lygintis...

Lieka tik siurblys ir kompresija, jei jau kitką atmetam :( Gali pamėgyt padidint kuro padavimą, kaip Bosas siūlė, bet tada sukils laisvos apsukos ir išaugs sąnaudos. Jei siurblys Bosh, tas reguliuojasi varžtuku dešinėje siurblio pusėje (priešais škyvą), kurį galima pasukti tiek atsuktuvu, tiek rakteliu. Pažaisk varžtuką sukinėdamas ~10-15 laipsnių į vieną ar kitą pusę, tik iš anksto kaip nors užsižymėk, kokioje padėtyje jis buvo.
Smarkiai paankstintas degimas varikliui nėra gerai, kaip ir padidintas kuro padavimas. Reiktų siurblį kapitaliai išpurtyti; ruošk litukus... :roll:


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 16 2007, 08:45 
Siurblys Lucas. Pas Pauliu maciau yra 250Lt, berods. Bet reiketu kazkaip isitikint, kad tai siurblys, nes ne taip lengvai jis keiciasi.. Beje, ar galima vietoj Lucas statyt Bosh? Nes pastarasis kaip ir maziau problemu kelia..


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 16 2007, 09:02 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
Maniškis gimė su Lucas, bet buv.savininkui neatlaikė nervai ir pastatė Bosh:patvaresni šitie... Skirtumas, kiek žinau, tachometro kompe: Lucas'o stovi juodoj dėžutėj šalia hidraktyvo ir ABS kompų, o Boscho-prietaisų skydelyje.
Beje, siurblio nuėmimas-uždėjimas irgi ~200-250lt traukia; čia be jokių papildomų taikymų. Vežk mašiną dyzelistams, turintiems įrangą, ir tegu bando reguliuoti ant kompo nenuėmę patį siurblį (apsukas, kampą, kuro kiekį). Kaune tas kainuoja 70-150lt.
Nebeatsimenu, ar tikrinai purkštukus; jų tikrinimas dar po 20-25lt. Kompresijos matavimas ~40-50lt. Gal pradėk nuo jos, išsiaiškink, kad variklis visgi miręs, ir nereiks mėtyti pinigų siurbliui? :)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 16 2007, 09:37 
:D Jo, gal aš jį tuoj aikštelėn nugrosiu, kainą užrašęs ir baigsis ožių rodymas.. :lol: Beje, pas mane tachometras nerodo, tik užvedant iki redlaino pakyla ir tiek. O kompo šalia hidroaktyvo daugiau jokio nėra.. :? Kainos servise man nelabai aktualios, nes pas tėvus yra savi meistrai. Tik tas, kad nelabai kas nori ir turi laiko prasidėt, tai aš pats daug maž viską darau.. Vat reiks dabar kompresiją pasimatuot, purkštukų dar netikrinau.


Į viršų
   
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 49 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 31 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007