WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 26 2024, 13:01

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 33 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 23 2007, 22:13 
Ten kur iš priekio toks ranka išsukamas atsikišęs varžtukas, kur sakai, kad be tarpinės, ten ant jo pačio sriegio turi būt maža tokia taroinėlė, jei nėra, per ten ir traukia. Pastatyk ant hermetiko viską išsiardęs ir bus ok. Pas mane jau nebėra niekur oro, bet problema dar neišspręsta. O dėl dėžutės ardymo, aušinimo skysčio nuleist nereikia. Tik atsuki viršuj 4 varžtus, atjungi kuro žarneles, dačikus, tada išsitrauki kuro filtrą ir ten dugne dar yra 12, ar 13 veržlė, kurią atsukus ir nusiima visa dėžutė. :wink:


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 24 2007, 13:50 
Ozz rašė:

Tada nereiks ir dezutes ardyt, jei tik del tos tarpineles. :wink:

:bokalas:


Na taip. Beje, šiandien pastebėjau vienu metu, kad vistik nuo kuro filtro iki siurblio eina burbuliukai, bet kiek padirbus varikliui dingsta, o kartais ir šaltą užvedus nieko nebūna.. :?


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 26 2007, 11:13 
Socrat,

ar buvai isardes voztuveli?. Randasi fitro dezutes kaireje pusej, ziurint is priekio, salia ateinancios slangos.
Ten ji kazkiek pasukiot galima.
Kaip ten issiardo, bet ar pavyks sudet, nes ten kazkokia dantyta saiba fiksuoja?


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 26 2007, 12:42 
Nea, to nebuvau išardęs, net nesupratau ką jis ten reguliuoja, žiūrint iš viršaus į tuščia dėžutę, ten matosi, kad jį sukiojant kažkokios mentelės sukiojasi. :?


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 07 2007, 18:11 
Nesivedimo problema išspręsta pareguliavus degimą. Dabar vedasi be problemų, tik juodo dūmo numynus tapkę kaip ir daugoka.. Manau reikės kuro varžtą prisukt.. :?


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 14 2007, 07:57 
Uzkniso ta filtro dezute - kazkur nesandari - isardziau, gumeles sveikos lyg ir viskas vizualiai ok - apacios krastus dar silikonu patepliojau, voztuveli irgi uztepiau - vistiek burbulai eina.
Spjoviau ir pajungiau vwageno filtra :wink: . Beveik ok.
Vistik is po nakties dar atsiranda burbuliukas slangoj ir uzvedus keletas mazu burbuliuku trumpai nueina. O veliau viskas ok.
Gal rankine pompa, yra dar tokie originalus slangu sujungimai pries rankine pompele (paspaudi ir atsijungia slangos) gal pro ten leidzia :roll: .
Siaip bent jau ryte uzkurus nesikalatoja variklis ir baltu dumu nebera o tai budavo biski :oops:


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 14 2007, 08:09 
Vat žinai kas dar padeda nuo burbuliukų? Bent pusė bako kuro.. Pastebėjau, kad nukritus kurui iki raudonos padalos, ir užsidegus lemputei, atsiranda ir burbuliukų.. :wink:


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 14 2007, 21:24 
Ozz rašė:
Uzmygus gaza - juoda duma irgi matau, kas truputi keistoka po 1.9 d (ten kaip nori vaziuok dumo nematydavau, nebent ant laisvu gazuojant).
Bijau kad nera ka ten sukinet - siurblys tai elektroninis.

Beje apsitvarkius oro gaudyma, kazkaip atrodo kad juodo dumo maziau - bet cia gal tik atrodo :roll:


Tik atrodo, nes oras- tai baltas dūmas. Užmygus gazą dyzeliui juodas dūmas normalu. Tik turi dar per veidrodėlius šį tą matyt. Pas mane jo tikrai daugokai, tai aš dar suksiu siurblį atgal 1mm, ir tada, jei netenkins rezultatas, tai prisuksiu kurą. Kaip su elektriniu nežinau.. Reiks į servisą važiuot. Beje, kaip man sakė dyzelistai, jei važiuojant ant 2000 apsukų juodo dūmo nėra, tai reiškia jo ne per daug. Nors pas mane apie 2000 nėra juodo dūmo, bet vistiek matau, kad jo daugoka..


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 15 2007, 08:36 
Beje, kaip man sakė dyzelistai, jei važiuojant ant 2000 apsukų juodo dūmo nėra, tai reiškia jo ne per daug. Nors pas mane apie 2000 nėra juodo dūmo, bet vistiek matau, kad jo daugoka..[/quote]

Duma matau tik akseleracijos metu, laikant pastovias apsukas ar tai butu 2000 ar 3000 dumo per veidrodeli nepastebiu. Kolkas nesuksiu sau galvos, yr kt bedu.
Siandien pastebejau is ryto kad ateinancioj slangoj pries kuro filtro kokiu 5 cm tarpas - kuras nusedes. :?
Uzknisa :x


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 15 2007, 11:33 
riksas rašė:
jei manai kad kuro per daug tai sumazini gi per galva niekas neduos. Beje toks klausimas kur ieskot bedos: nuo filtro iki siurblio skaidrios slangos ir oras nepatenka, iki filtro irgi, bet ryte kai uzvedu meta labai daug ir balto dumo-supratau, kad gauna oro mnau kad kazkaip isbega is forsunkiu, bet kaip? prasidirba ir viskas kaip uoga....gal kas turit minciu


Paskaityk mano pora postų aukščiau, kaip tie patys simptomai buvo sutvarkyti. :wink:


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 15 2007, 11:34 
Ozz rašė:
Siandien pastebejau is ryto kad ateinancioj slangoj pries kuro filtro kokiu 5 cm tarpas - kuras nusedes. :?
Uzknisa :x


Yra toks dalykas kaip atbulinės eigos vožtuvas.. :wink:


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 15 2007, 13:09 
Socrat rašė:
Ozz rašė:
Siandien pastebejau is ryto kad ateinancioj slangoj pries kuro filtro kokiu 5 cm tarpas - kuras nusedes. :?
Uzknisa :x


Yra toks dalykas kaip atbulinės eigos vožtuvas.. :wink:


Kur geriau statyt? Pries kuro filtra ar po?
Siaip kuresi gerai ir dumu nebuvo :roll:


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 15 2007, 13:51 
Na jei oras būna iki kuro filtro, tai būtų logiška statyt tarp kuro filtro ir siurblio, iškart už kuro filtro. Tada užvedant oro negautų, nes vožtuvas sulaikytų kurą esantį tarp siurblio ir filtro. O kol tas oras, esantis prieš kuro filtrą ateis iki siurblio, jau bus iš bako "patiekta" naujo kuro. Mano tokia logika. :wink: Bet jei dirba gražiai, nesipurto, dūmo nemeta, tai gal per dažnai kapotą atsidarinėji? :wink:


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 16 2007, 15:31 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 15 2006, 10:23
Pranešimai: 172
Miestas: Jonava-Kaunas
Cituoti:
Paskaityk mano pora postų aukščiau, kaip tie patys simptomai buvo sutvarkyti.

tai kad neradau problemos sprendimo. Cia visi raso apie traukima per filtra, pas mane to nera. forsunkes geros kuriasi gerai, tik kad uzkurus dirba negraziai Dumija baltai ir purtosi kaip rasiau. kad ora traukia tai faktas, bet pro kur, o gal netraukia, o kuras per gryztama slangele kazkaip nubega. nezinau

_________________
citroen xm 2.1 TD 12v 92m


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 16 2007, 16:37 
Socrat rašė:
Nesivedimo problema išspręsta pareguliavus degimą.


Sakau pas mane lygiai tie patys simptomai buvo. Siurblį pasukiau ir ok.


Į viršų
   
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 33 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 38 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007