WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Geg 23 2024, 06:21

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 18 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: 2.2 HDI purkstukai
StandartinėParašytas: Lap 15 2007, 21:09 
gal kas zino, pakeitus variklio purkstukus 2.2 HDI ar juos reikia perprogramuoti


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 15 2007, 22:03 
purkstuku programuoti nereikia, juose tiesiog nera ka programuoti. ji elektriniais impulsais valdo variklio kompas ir viskas. zodziu nesuk sau galvos...


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 15 2007, 22:05 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 27 2006, 14:12
Pranešimai: 942
Miestas: Tytuvenai /Lietuva
Gal papasakosi, kodel keitei? :roll:

_________________
Berlingo 1.6 HDI gimes 2006


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 15 2007, 23:49 
as esu girdejes is dvieju saltiniu, kad pvz peugeot 2.2hdi - reikia pririshti purkstukus, o citroen c5 2.2hdi patys prisirisha. (lyginu nes kaip ir tie patys varikliai gi...)
Robertas-G rašė:
purkstuku programuoti nereikia, juose tiesiog nera ka programuoti. ji elektriniais impulsais valdo variklio kompas ir viskas. zodziu nesuk sau galvos...

purkstukuose aisku kad nereik, o va kompas, kad elektriniais impulsais vadytu, kartais tenka pririshti prie jo.
bet c5 nereik - kompas gudras - susiranda pats :)


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 16 2007, 08:34 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 08:32
Pranešimai: 1286
Miestas: Kaunas
Tai juk purkstukai elektriniai o ne elektroniniai. Nori pasakyti kad juose yra cipas su adresu ir kad kompas juos valdo per protokola? Sakyciau per daug sudetinga ir nepatikima.

_________________
Lyncas
Kaunas
ex XM'96 V6 APD
C5 II V6 APD by Carlsson


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 16 2007, 08:47 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
Puguose ir citruose stovi tas pats variklis su tokiais pat purkštukais.
Net jei purkštukai ir būtų elektroniniai, kokia prasmė būt vienose mašinose juos valdyti, kitose ne? :roll:


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 16 2007, 09:14 
pas mane saltas motoras dirba gerai kai susila pradeda sokineti apsukos,buvau dyzlitoj tai rado kad vienas pursktukas nedirba.ant stendo uzdejo tai jie purskia gerai,tai iseina kad kalta yra elektrine dalis. isimiau is pezo 607 2.2 hdi motoro 4 purkstukus kaitaliojau juos vietoj to blogo vistiek tas pats.tai ir nezinau kas galetu buti.vieni sako kad reikia juos programuot, kiti kad nereikia.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 16 2007, 10:03 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
CITRINA C5 rašė:
rado kad vienas pursktukas nedirba.ant stendo uzdejo tai jie purskia gerai,tai iseina kad kalta yra elektrine dalis.
pagal mane, tai rodo, jog purkštukai niekuo dėti... :roll:
Cituoti:
4 purkstukus kaitaliojau juos vietoj to blogo vistiek tas pats
Nu tas irgi rodytų, jog purkštukai ne prie ko...
Gal vertėtų pavažiuoti į kitą servisą, nes panašiau, jog čia gedimas bus aukšto slėgio siurblyje ar jo davikliuose; purkštuko signalas turbūt tik antraeilis dalykas, arba ir išvis sutapimas.

Tas laisvų apsukų šokinėjimas būna į didesnę pusę nuo nominalo, t.y. variklis užsigazuoja? Ar dūsta?


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 16 2007, 15:05 
tai uztai kad purkstukas.kompas rodo kad 2 cilindras nedirba,as 2 cilindro purkstuka idedu i 3 tada kompas rodo kad 3 cilindras nedirba.citroenu servisa vaziosiu 29 d.gal ten suras kur suo pakastas.ant stendo pajungi purkstuka tai jis kuo geriausei purske.variklis purtosi,tas pats kad viena cilindras nedirbtu.saltas kuo puikiausei dirba


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 16 2007, 19:02 
uodas rašė:
as esu girdejes is dvieju saltiniu, kad pvz peugeot 2.2hdi - reikia pririshti purkstukus, o citroen c5 2.2hdi patys prisirisha. (lyginu nes kaip ir tie patys varikliai gi...)
Robertas-G rašė:
purkstuku programuoti nereikia, juose tiesiog nera ka programuoti. ji elektriniais impulsais valdo variklio kompas ir viskas. zodziu nesuk sau galvos...

purkstukuose aisku kad nereik, o va kompas, kad elektriniais impulsais vadytu, kartais tenka pririshti prie jo.
bet c5 nereik - kompas gudras - susiranda pats :)

labai atsiprasau uz klaidinima, dabar puoliau aiskintis, tai as buvau neteisus :oops:
Bet !! pas pezus(nevisus) nuo 2006 (ligtais) yra purkstukai kurie koreguojasi ant kompo - trys padetys - naujas, paneshiotas ir senas purkstukas (-ai)
pvz korekcija vyksta taip - idedi purkstuka, , kompas atjungineja po viena kausha, atrodo tuoj mashina uzges - dirba ivairiais rezimais gal 5 minutes, kol prisitaiko. (purkstuku korekcija reikia atlikti, jei pakeiti ir kompa)
jei rasiu daugiau info, tada butinai parashysiu :oops:


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 17 2007, 11:48 
kai idejau purkstuka man jis dar blogiau dirbo, negu mano.pravazevau gal net 10 min ir nieko nepasikeite.ant purkstuko pezo ir mano tie patis kodai,pezas 2002 metu buvo.kompas dyzlitoj rode -4,6,o pezo kaip idejau rode -5,4


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 24 2007, 19:10 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Lap 01 2007, 19:29
Pranešimai: 25
Miestas: Klaipeda
skirtingai padeveti purkstukai, tai skirtingai ir purshkia :wink:


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 24 2007, 19:23 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lap 18 2007, 20:04
Pranešimai: 44
Miestas: panevezys
CITRINA C5 rašė:
tai uztai kad purkstukas.kompas rodo kad 2 cilindras nedirba,as 2 cilindro purkstuka idedu i 3 tada kompas rodo kad 3 cilindras nedirba.citroenu servisa vaziosiu 29 d.gal ten suras kur suo pakastas.ant stendo pajungi purkstuka tai jis kuo geriausei purske.variklis purtosi,tas pats kad viena cilindras nedirbtu.saltas kuo puikiausei dirba

pasiteirauk prie kokio slegio tas stendas bando tavo purkstuka.itariu kad nevirsija 400 bar.(400 tai jau neblogai).masinoje slegis "traukia" iki 1380 bar.kitas klausimas-jo nasumas-pralaidumas prie skirtingos trukmes impulsu.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 24 2007, 19:29 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lap 18 2007, 20:04
Pranešimai: 44
Miestas: panevezys
CITRINA C5 rašė:
kai idejau purkstuka man jis dar blogiau dirbo, negu mano.pravazevau gal net 10 min ir nieko nepasikeite.ant purkstuko pezo ir mano tie patis kodai,pezas 2002 metu buvo.kompas dyzlitoj rode -4,6,o pezo kaip idejau rode -5,4

pagal parodymus-reikia keisti purkstuko "forsunke"(apatine dalis,nusisuka).nauja kainuoja nuo 90-150 lt.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 24 2007, 21:12 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 27 2006, 14:12
Pranešimai: 942
Miestas: Tytuvenai /Lietuva
spakenas rašė:
....
pasiteirauk prie kokio slegio tas stendas bando tavo purkstuka.itariu kad nevirsija 400 bar.(400 tai jau neblogai).masinoje slegis "traukia" iki 1380 bar..
...slegis iki purkstuku apie 1500 Bar...

_________________
Berlingo 1.6 HDI gimes 2006


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 18 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 10 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007