WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 27 2024, 17:38

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 20 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 23 2008, 13:10 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 27 2006, 14:12
Pranešimai: 942
Miestas: Tytuvenai /Lietuva
Tai nera paprastas metalo gabalas- ten dar su guma kazkas prichimycinta...

_________________
Berlingo 1.6 HDI gimes 2006


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 25 2008, 21:08 
Algisas rašė:
na va pasikeiciau skriemuli. jei kam idomu jis man kainavo 280 (italiskas). buvo ir uz 460 prancuzikas bet tam laikui kol savo citrinuke turesiu manau man pakaks ir pigesnio. na 280 cia neskaitant didelio butelio firmos mechanikui uz pagalba :D keiciau ji pats. keitimas tikrai nera lb sudetingas. pakanka tureti 10 rakteli apsaugoms atsukti, 8 (jei neklystu) sesiakampi itempejui atsukti ir 22 galva skriemuliui atsukti. beje pastaraji atsukti reikia smarves tureti :) o prisukant ji reikia nepamirsti ant varzto kliju uzpilti. itempinejant dirza reik tureti maza keturkampi. dar vienas dalykas kuri reiktu isidemeti, tai kaip buvo uzdetas dirzas, nes paskui gali tekti spresti nemenka galvosuki :) o bedos su barskejimu lyg ir dingo. ir pas mane negrazus garsai atsirasdavo tik pakaitus varikliui. tai tiek
Dziaugiuosi, kad mano diagnoze pasitvirtino ir sekmingai vaziuoji...


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 25 2008, 21:23 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Rgs 21 2007, 22:15
Pranešimai: 27
tavo dziaugsmas man nlb mielas,nes kainavo mazumele :D o siaip kai piezu klube pasiskaiciau skyvus kas 70k pas juos rekomenduojama keist..


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Kalimas HDI variklyje
StandartinėParašytas: Bir 17 2008, 11:58 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Vas 28 2005, 09:02
Pranešimai: 86
Miestas: Vilnius
Algisas rašė:
na va pasikeiciau skriemuli. jei kam idomu jis man kainavo 280 (italiskas). buvo ir uz 460 prancuzikas bet tam laikui kol savo citrinuke turesiu manau man pakaks ir pigesnio. na 280 cia neskaitant didelio butelio firmos mechanikui uz pagalba keiciau ji pats. keitimas tikrai nera lb sudetingas. pakanka tureti 10 rakteli apsaugoms atsukti, 8 (jei neklystu) sesiakampi itempejui atsukti ir 22 galva skriemuliui atsukti. beje pastaraji atsukti reikia smarves tureti o prisukant ji reikia nepamirsti ant varzto kliju uzpilti. itempinejant dirza reik tureti maza keturkampi. dar vienas dalykas kuri reiktu isidemeti, tai kaip buvo uzdetas dirzas, nes paskui gali tekti spresti nemenka galvosuki o bedos su barskejimu lyg ir dingo. ir pas mane negrazus garsai atsirasdavo tik pakaitus varikliui. tai tiek

Panašiai buvo ir man, netikėtai atsirado lyg ir kalimas variklio srityje (kur diržai), nustojo normaliai veikti vairo striprintuvas, krovimas. Atidariau kapotą, pamaniau, kad galėjo skriemulys pareiti. Nuvariau į Tanagrą Ukmerg. g. kitą dieną (kadangi veiksmas vyko netoli nuo šio serviso) mechanikai pasakė, kad gali būti skriemulys, bet kai pasakaiu, kad auto yra c5, pasakė, kad nelabai nori apsiimti. Bet apsiemė. Rado pas save ir pakeitė skriemulį už 250 Lt. Na kaip ir nieko, bet atsirado ten pat kitas garsas lyg ir vibracija, lyg dar kažkoks. Šis garsas buna beveik pastoviai, kartais dingsta (bent jau nesigirdi). Citroligoninėje pažiūrėjo ir patikino, kad viskas tvarkoje, bei pasakė, kad toks garsas galėjo atsirasti dėl neoriginalaus skriemulio. Truputi suabejojau, nes kai neoriginalų skriemulį keičiau pežui 206 hdi, toks garsas neatsirado. Gal turite kokių įdėjų ar meistrų tokiam garsui pašalinti :x Jei būciau žinojęs tokio skriemulio nebūčiau dėjas :bum:

_________________
C5, 2002 m. 2.2 HDI Exclusive (mechanika)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Kalimas HDI variklyje
StandartinėParašytas: Bir 18 2008, 19:34 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Sau 27 2008, 18:16
Pranešimai: 67
Miestas: kaunas
kai man buvo problema su skriemuliu tai is pradziu acs irgi siule originala brangu,bet sako gali det ir neoriginala jie normaliai tarnauja,nu po kol kas problemu neturiu.

_________________
Peugeot 407 SW 2010-11-25


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 20 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 74 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007