WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 26 2024, 20:11

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 26 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Citroen C8 2.0HDI
StandartinėParašytas: Gru 03 2008, 10:33 
Yra Vilniuj meistru :| ,muset Turgeliuse pas kastalomus buvai nuvazeves kur traktorius bei VW ir OOOO taiso :lol:[/quote]
Tai gal tada gal pasidalinsi informacija? (telefona ).Tik nerasyk VEHO,2kartus buvau .


Į viršų
   
 Pranešimo tema: Re: Citroen C8 2.0HDI
StandartinėParašytas: Gru 06 2008, 21:07 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Lap 21 2008, 12:07
Pranešimai: 46
Miestas: Vilnius
:labas: siandien pagaliau prisiruosiau pasiziureti kas bake dedasi....neveltui,nes prie el.siurblio sietelio radau "dovanele",isvaliau ir lauksiu ryto kaip bus rytinis uzsivedimas....

_________________
Xsara Picaso


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Citroen C8 2.0HDI
StandartinėParašytas: Gru 08 2008, 10:05 
pikas rašė:
:labas: siandien pagaliau prisiruosiau pasiziureti kas bake dedasi....neveltui,nes prie el.siurblio sietelio radau "dovanele",isvaliau ir lauksiu ryto kaip bus rytinis uzsivedimas....

sveki.ar padejo valimas?


Į viršų
   
 Pranešimo tema: Re: Citroen C8 2.0HDI
StandartinėParašytas: Gru 08 2008, 11:34 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Lap 21 2008, 12:07
Pranešimai: 46
Miestas: Vilnius
:labas: šiandien kaip ir normaliai ryte užsivedė,bet dar įsitikinimui reik kelias dienas palaukt.

_________________
Xsara Picaso


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Citroen C8 2.0HDI
StandartinėParašytas: Gru 11 2008, 12:23 
pikas rašė:
:labas: šiandien kaip ir normaliai ryte užsivedė,bet dar įsitikinimui reik kelias dienas palaukt.

labas , kaip sekasi po siandeninio šalčio


Į viršų
   
 Pranešimo tema: Re: Citroen C8 2.0HDI
StandartinėParašytas: Gru 11 2008, 16:19 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Lap 21 2008, 12:07
Pranešimai: 46
Miestas: Vilnius
Sakevic rašė:
pikas rašė:
:labas: šiandien kaip ir normaliai ryte užsivedė,bet dar įsitikinimui reik kelias dienas palaukt.

labas , kaip sekasi po siandeninio šalčio


:labas: PO ŠALČIO kaip "bite",bet kai tik dregniau - tai tada ir nenori vestis,matyt kažkur el. reikia knistis.Dar yra mintis starterį patikrint,nes "pežo klube" su panašiais simptomais starterį tvarkė.

_________________
Xsara Picaso


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Citroen C8 2.0HDI
StandartinėParašytas: Gru 11 2008, 16:27 
Galimas dalykas starteris. Šiuo klausimu galėtum padiskutuoti su Sauliumi iš panevėžio. Jo kontaktai citrodaktaruose yra mano kurtoje temoje.


Į viršų
   
 Pranešimo tema: Re: Citroen C8 2.0HDI
StandartinėParašytas: Gru 12 2008, 10:53 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Lap 21 2008, 12:07
Pranešimai: 46
Miestas: Vilnius
Modez rašė:
Galimas dalykas starteris. Šiuo klausimu galėtum padiskutuoti su Sauliumi iš panevėžio. Jo kontaktai citrodaktaruose yra mano kurtoje temoje.


:labas: ačiū,tik aš jo nepažystu ir nežinau ar jis noriai konsultuoja telefonu,nes kiti meistrai tą daro nenoriai.Aš vis,kaip tikras lietuvis,laukiu kol visai neužvesiu.... :roll:

_________________
Xsara Picaso


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Citroen C8 2.0HDI
StandartinėParašytas: Gru 15 2008, 09:14 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Lap 21 2008, 12:07
Pranešimai: 46
Miestas: Vilnius
:labas: dar skubu įspūdžiais pasidalint....Šeštadienį į kurą chemijos įpyliau ir lūkesčiai pasiteisino.Pravažiavus 200km pasikeitė variklio darbas,pagerėjo trauka (nedauk,bet skirtumas yra),o šiandien ryte išvis buvau "apakęs" - užsivedė ,kaip sakoma, iš pusės apsisukimo.
Reik laukt dabar dregno oro ir jei vel nenores vestis,tai "X-failai" kažkur su elektra.... :appl:

_________________
Xsara Picaso


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Citroen C8 2.0HDI
StandartinėParašytas: Sau 13 2009, 13:13 
pikas rašė:
:labas: dar skubu įspūdžiais pasidalint....Šeštadienį į kurą chemijos įpyliau ir lūkesčiai pasiteisino.Pravažiavus 200km pasikeitė variklio darbas,pagerėjo trauka (nedauk,bet skirtumas yra),o šiandien ryte išvis buvau "apakęs" - užsivedė ,kaip sakoma, iš pusės apsisukimo.
Reik laukt dabar dregno oro ir jei vel nenores vestis,tai "X-failai" kažkur su elektra.... :appl:

:labas: kaip sekasi su c8?


Į viršų
   
 Pranešimo tema: Re: Citroen C8 2.0HDI
StandartinėParašytas: Sau 16 2009, 11:08 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Lap 21 2008, 12:07
Pranešimai: 46
Miestas: Vilnius
Sakevic rašė:
pikas rašė:
:labas: dar skubu įspūdžiais pasidalint....Šeštadienį į kurą chemijos įpyliau ir lūkesčiai pasiteisino.Pravažiavus 200km pasikeitė variklio darbas,pagerėjo trauka (nedauk,bet skirtumas yra),o šiandien ryte išvis buvau "apakęs" - užsivedė ,kaip sakoma, iš pusės apsisukimo.
Reik laukt dabar dregno oro ir jei vel nenores vestis,tai "X-failai" kažkur su elektra.... :appl:

:labas: kaip sekasi su c8?

:labas: pas mane ne c8,bet problemos nedingo....Per salcius uzsivedziau is kokio 4 karto.Neseniai keiciausi kuro filtra ir saleroj pastebejau zalvario drozlyciu,tai dabar x failai krenta ant el.siurblio - gal jis slegio nesukelia ir per liesa misini saltam varikliui duoda.Nors ir tas el.siurbliukas graziai zyzia,bet reik kazkaip prisiruost slegi patikrint. :shock:

_________________
Xsara Picaso


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 26 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 44 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007