WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 29 2024, 12:36

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 10 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Sau 21 2010, 12:51 
Sveiki tautieciai. Taigi, negaves jokio patarimo mano masiniukui skirtam forume nusprendziau kreiptis pas artimiausius giminaicius :D Kad bereikalo neterst foruma iskart numesiu linka su problema ir bandymais ja sprest. Tikiuosi sulauksiu didesnio patarimu skaiciaus. Is anksto dekingas visiems, kurie nepatinges skaityt visa litanija ir pasidalint protingom mintim.
http://www.peugeot-klubas.lt/forum/inde ... b0570170a5


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Sau 21 2010, 22:07 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 06 2006, 22:28
Pranešimai: 425
Miestas: Kaunas
Sunku ka ir patarti kai gyvai nematei. Siulau vel daryti diagnostika, tik gal ne Pezo centre, o pas koki auksaranki. Gal but tas siurblys restauruotas vel uzsilenke. Taigi as meginciau gryzti pas restauratoriu tegu pamatuoja slegi. Tada zinosi ka toliau daryti.

_________________
Volvo XC70 - Mano
Citroen C5 2.0 HDI - Zmonos
Xantia Break 2.0 HDI Exclusive - Parduota :(


Į viršų
StandartinėParašytas: Sau 21 2010, 23:06 
Mazai tiketina "uzsilenkimo" galimybe, jis laubiau devisi, negu kad genda, todel restauruojant esant keiciami tam tikri elementai, kurie yra linke nusidevet. Restauruotojas slegio nematuoja, matavo servise, o jis ir vargu ar tures ka, su kuo ir kaip...
Patarsi gal kokiu meistriuku patikrintu Vilniuje ?


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Sau 21 2010, 23:08 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
Atsakiau pežų forume. Panašu, kad dar neskaitei.


Į viršų
StandartinėParašytas: Sau 22 2010, 02:07 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 06 2006, 22:28
Pranešimai: 425
Miestas: Kaunas
Kadangi esu Kaunietis, joku meistriuku Vilniuje nezinau. Megink dar karta varyti i diagnostika per pazystamus. Manau be kompo pajungimo cia bus sunku issiversti.

Del tos restauracijos siurblio tai idomiai gaunasi. Jei siurblys devisi ir ji reikia restauruoti del to kad nesukelia pakankamai slegio, tai kaip meistras kuris restauruoja ta siurbli patikrina ar gerai ji restauravo??? Nejau negali nusipirkti elementaraus monometro??? Kaz kaip keista man.

_________________
Volvo XC70 - Mano
Citroen C5 2.0 HDI - Zmonos
Xantia Break 2.0 HDI Exclusive - Parduota :(


Į viršų
StandartinėParašytas: Sau 27 2010, 19:56 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Rgp 23 2008, 19:30
Pranešimai: 51
PhanTik rašė:
Sveiki tautieciai. Taigi, negaves jokio patarimo mano masiniukui skirtam forume nusprendziau kreiptis pas artimiausius giminaicius :D Kad bereikalo neterst foruma iskart numesiu linka su problema ir bandymais ja sprest. Tikiuosi sulauksiu didesnio patarimu skaiciaus. Is anksto dekingas visiems, kurie nepatinges skaityt visa litanija ir pasidalint protingom mintim.
http://www.peugeot-klubas.lt/forum/inde ... b0570170a5

o pas tave kokia kuro sistema bosas ar symensas


Į viršų
StandartinėParašytas: Sau 28 2010, 17:53 
Bosch. Ryt pas dyzelista masiniukas varo. Bo jau visai neuzsikuria :)


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Sau 31 2010, 12:00 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 06 2006, 22:28
Pranešimai: 425
Miestas: Kaunas
Na tai ar issprendei problema? Pasidalin su kolegomis, gal kam pravers :)

_________________
Volvo XC70 - Mano
Citroen C5 2.0 HDI - Zmonos
Xantia Break 2.0 HDI Exclusive - Parduota :(


Į viršų
StandartinėParašytas: Sau 31 2010, 23:15 
Dar vis neturiu masiniuko. Beje kai jau atrode kad visai nudvese, susiradau masina, kad tempt, atvaziavo ir jau trosa pradejom ryst, bet pabandziau savo uzvest, sunkiai bet uzsivede, o toliau puikiai pati dasigabeno iki dyzelisto...dabar lauks kol vel prades "triukus" krest, jei sutvarkys butinai pasidalinsiu :)


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Vas 12 2010, 19:31 
Sveikuciai :) Na, dar karta isitikinau, kad jei ne tu pats sau, tai niekas tau daugiau nepades.
Is antro karto pastebeta beda, kuro bake, kur stovi kolba (is kurios siurbliukas ima dyzeli), kad i ta kolba dyzelis tik patektu (o ne isteketu is jos) stovi paprastas voztuvelis (gumyte tokia atsokanti, nemoku tiksliau paaiskint), tai va, i vieta kur ji atsoka neaiskiom aplinkybem pateko plasmases gabaliukas, lyg kazkokia apdegus detaliukste, taip ir nesupratom nuo ko ir pirma karta nepamatem jos. Trugde tam voztuvui atsidaryt, ko pasekoje kolba neprisipildydavo ir siurblys neturejo ka siurbt - todel ir nesivede. Liutukas toliau riaumoja, dirba ir vaziuoja tolygiai. Nors velnias dabar kitoje vietoje kaprizuot pradejo - kazkas su rankiniu ir galas barsket pradejo, speju bugnas trinasi kazkokiu tai budu, net girdisi biski ir dar velnias zino kas, na bet tai jau kita istorija :mrgreen:


Į viršų
   
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 10 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 67 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007