WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 26 2024, 06:28

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 13 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Dūmyja
StandartinėParašytas: Vas 12 2005, 12:15 
Atsalus orams ryta uzvedus variklis dirba trukciodamas ir dumija melynais dumais.Trukciojimas ir dumijimas tesiasi 1-3 min prikausomai nuo salcio.Tai wyksta tik pastovejus ilgesni laika pvz per nakti,o po to nors variklis ir atsala,bet nei trukcioja nei dumija.Tai viena problemele.Kita butu - trukcioja isibegejant.Daugiausia 2,3 pavara ir tik stipriau uzmynus.Spaudziant akseleratoriu is leto wiskas ok.Man kyla nesmagi mintis kad baigiasi siurblys.Gal jums buwo kas nors panasaus ?Busiu dekingas uz jusu pareikstas mintis.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 12 2005, 12:52 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 19:29
Pranešimai: 7320
Miestas: Kaunas
Triukcioja uzvestas gal del oro, matyt pro kazkur ji gaudo. O vaziuojant kad trukcioja tai cia gamyklinis triukas :) - reikia pakeisti siurblio hidraulini "amortizatoriuka" arba "pompike" kuri suletina siurblio svirties vaiksciojima ir viskas bus chiki, arba leciau atleidineti sankaba.
Tokios butu pirmosios prognozes.

_________________
Ex Jorgette D12 '91
Ex Brigitte turbo D12 Automatic '99
Mėlynė V6 2.7 Hdi
Paveikslėlis Paveikslėlis


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 13 2005, 20:20 
Arte. rašė:
Nu cia garantuotai del oro kuro sistemoj, kai stipriau atsals, visai neuzvesi

Arte


nu ash manau, kad shiais metais jau buwo didieji shalchiai - duok die ash teisus buchiau.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 13 2005, 23:37 
Pas mane tai irgi panasiai, dumija kai uzvedi ziauriai, bet del uzsivedimo jokiu problemu... dabar pakeiciau varikli perrinkau visa, galva keiciau ir panasiai, ir paskui kroviau dvi dienas akuma o masina lauke stovejo... ir paskui kai buvo -10 salcio tai isidejau lauke akuma ir pirma kart vest bandziau tai su ranka uzpumpavau kura, pasisuko kelias sekundes ir lengvai uzsivede... po to visus kartus is puses apsisukimo vedasi... tai manyciau pas mane purkstukai gal kalti del dumijimo??? ar cia gali but kad kazkur ora gaudo... nes siaip tai is siurblio biski varva dieselius ten per kazkoki termo voztuva ar koki sh.... :D 8)


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 15 2005, 18:58 
Dekui chebryte uz pamastymus.Hm Hm sakot amortizatoriukas ? gali visko buti.Beje buvau siandien uzsukes pas meistrus,kurie uzsiimineja vien citrinom,tai man aiskino,kad taip dumija visi luco siurbliai ir nuo to vaistu kaip ir ner.Jie kazkaip tai patys uzsiorina.Buvo bandyta netgi atjungti maitinimo sistema ir pajungti nuo nepriklausomo maitinimo saltinio,bet tas pat.O amortikas tikrai sudomino :)


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 17 2005, 08:41 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 10:18
Pranešimai: 2355
Miestas: Vilnius
dumija lygiai vienodai ir Boschai. Siaip galetum uzduodamas klausima pasisakyti koks siurblys ir pan. Man atrodo, kad amortizatoriukas yra ir pas Boscha, ir pas Luca. Beto pirma bandyk issigaudyti ora. Kazkokia nesamone kad cia taip turi but kog siurblys oro pats prisigaudo. Kazkada man vienam servise aiskino, jog siek tiek oro per slangas su dyzeliu turi ateiti. Taip sako, nes nezino(gal nenori) iesko is kur tas oras atsiranda!

_________________
Paulius
mob. 8-610 39922


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 20 2005, 11:57 
pabandykite kas nors taip vadinama "patsosa" paziureti pas savo dieselius. Manau retas pas kuri veiktu. Diezeliu melynus dumus meta kai labai liesas kuro misinys. Kiek teko pastebeti visi XM 2,1 dieseliai ziema uzkurti dumija ir negraziai dirba variklis.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 20 2005, 13:35 
Yo patsosas pas mane neveikia,bet ir priverstinai prispaudus,efektas nedidelis.Siule man nauja uz 60 o deveta uz 20 - 30 liutu.Ar tai reali kaina ?


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 21 2005, 22:54 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Vas 09 2004, 17:43
Pranešimai: 241
Miestas: Kaunas
O kaitinimo zvakes visos tvarkoj? Nes bent vienai neveikiant dumija prie salciu nerealiai. Ir kiek laiko kaitini zvakes pries vesdamas?

_________________
Vytis
Twizy Z.E.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 22 2005, 08:32 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Lie 05 2004, 08:30
Pranešimai: 147
Miestas: Vilnius
Pakaitinimo žvakės naujos CHAMPION,varža normali matuojant
testeriu nuėmus + šiną.Norėjau patikrinti išsukes visas ir prijungęs prie
akumuliatoriaus ar vienodai jos kaista,bet šalta ir sąlygų neturiu.
Jaučiu kad tai oro patekimo į kuro sistemą problema.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 22 2005, 22:17 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Vas 09 2004, 17:43
Pranešimai: 241
Miestas: Kaunas
Nu o kodel tada pakaitinus varikli dingsta trukciojimas? Jei ora siurbtu, tai trukciotu visa laika (imho).

Nu nebent kokia maza skylute, ir pasilus kokia zarna issiplecia ir ta skylute uzsisandarina. Parasyk kai surasi kas ten buvo pareje.

_________________
Vytis
Twizy Z.E.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 23 2005, 09:10 
dar vienas ish pamastymu. atsalus kaip zhinia visos gumos sustandeja sukieteja bei susitraukia tokiu atveju atsiranda plyshiu pro kuriuos i kuro sistema papuola oras. Varikliui pakaitus gumos atshyla ir ishsiplechia bei uzhsisandarina. tik va kurios tos gumos, lyg ir kuro filtro. atsalus orams savo dyzeliu vos vos uzhvesdavau, mashina purtydavos kaip tikras belorus traktorius. Nuvezhus i ACS buvo diagnozuotas kuro shildytuvo gedimas bei pastaruju gumu susidevejimas.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 23 2005, 10:23 
as kai kaimieciu zale salera pilu ziema tai ji pradeda salt ir melynus dumus meta ir trukcioja.pasidaro kisielius filtre.


Į viršų
   
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 13 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 49 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007