WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Kov 29 2024, 10:04

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 11 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: del purkstuku
StandartinėParašytas: Sau 11 2014, 14:08 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Kov 31 2013, 19:26
Pranešimai: 7
xsara picasso 1.6 hdi, gal patarsite kur tvarkyti purkstukus Vilniuje, labai daug pila i "obratke".


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: del purkstuku
StandartinėParašytas: Lie 02 2014, 23:04 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 16 2012, 21:44
Pranešimai: 416
Sveiki kolegos. Gaivinu temą, gal padėsite. :labas: Norėčiau sužinoti, kas Lietuvoje gali kokybiškai purkštukus atrestauruoti? Gal žinot, kokį gerą žmogelį, ar kompaniją, kuri nuoširdžiai atliks tokius darbus. Klausiu, nes noriu, kad darbai būtų atlikti gerai ir netektų permokėti. Gal kas esate susidūrę :) Esu Vilnietis, bet galiu juos nuvežt į Kauną, arba siųsti paštu.
Variklis 2.0 HDI 66kw.
Didelis ačiū už bet kokią pagalbą :taip:

_________________
NEXT car - on the way from USA
Peugeot 207 GT line (draugės)
Citroen C5 X7- 3.0 V6 HDi 2018/09 PARDUOTA
Citroen Xsara 2L HDi pas Brolį


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: del purkstuku
StandartinėParašytas: Lie 03 2014, 09:55 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Gru 29 2005, 11:45
Pranešimai: 26
Miestas: Vilnius
Vilimantas rašė:
Sveiki kolegos. Gaivinu temą, gal padėsite. :labas: Norėčiau sužinoti, kas Lietuvoje gali kokybiškai purkštukus atrestauruoti? Gal žinot, kokį gerą žmogelį, ar kompaniją, kuri nuoširdžiai atliks tokius darbus. Klausiu, nes noriu, kad darbai būtų atlikti gerai ir netektų permokėti. Gal kas esate susidūrę :) Esu Vilnietis, bet galiu juos nuvežt į Kauną, arba siųsti paštu.
Variklis 2.0 HDI 66kw.
Didelis ačiū už bet kokią pagalbą :taip:


Jei bosch purkstukai tai lyg ir restauruoja, a jei siemens tik keitimas. As pirkausi is lenku nauja siemens purkstuka, gavosi kazkas apie 500-550 lt/vnt. Kiek skambinausi po lauzynus tai prase po 300 uz deveta be jokiu garantiju. Kiek pamenu restauruoto kaina buvo apie 650 lt.

_________________
EX-xsara 2.0 HDi, 2002m - kibiras


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: del purkstuku
StandartinėParašytas: Lie 03 2014, 11:08 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 16 2012, 21:44
Pranešimai: 416
Pas mane sistema bosch. Bet kaip suprantu, gal nebūtina pirkti naujų purkštukų. Problema tokia, jog pas mane vienas purkštukas jau nebeatitinka gamyklinių parametrų, todėl pradėjo mašina trūkčioti. Jūs turėjote omenyje, kad 650lt kainuoja pirkti, naują, atrestauruotą pukštuką ar restauracija seno, to kuris pas mane prastai veikia? :)

_________________
NEXT car - on the way from USA
Peugeot 207 GT line (draugės)
Citroen C5 X7- 3.0 V6 HDi 2018/09 PARDUOTA
Citroen Xsara 2L HDi pas Brolį


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: del purkstuku
StandartinėParašytas: Lie 03 2014, 13:22 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 10:18
Pranešimai: 2355
Miestas: Vilnius
xsarai 2.0hdi 66kw sociai naudotu geru purkstuku po 50-150lt (kaip sugebesi rasti) ir nereikia sukti sau galvos.

_________________
Paulius
mob. 8-610 39922


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: del purkstuku
StandartinėParašytas: Lie 04 2014, 17:34 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 16 2012, 21:44
Pranešimai: 416
Paulius rašė:
xsarai 2.0hdi 66kw sociai naudotu geru purkstuku po 50-150lt (kaip sugebesi rasti) ir nereikia sukti sau galvos.

Kažkaip baisoka man naudotus pirkt. :| Mano Xsara jau beveik dešimtmetį šeimos rankose(rida tikra, dabar 250 000) Viskas buvo keista net, kai nebūdavo būtina, kuras piltas tik aukščiausios rūšies, tačiau va vistiek purkštukas vienas sustreikavo. Kažkaip netikiu, kad lengva rasti puikios būklės neužvaikytą tokį variklį su sąlyginai maža rida ir gerais purkštukais :roll:

_________________
NEXT car - on the way from USA
Peugeot 207 GT line (draugės)
Citroen C5 X7- 3.0 V6 HDi 2018/09 PARDUOTA
Citroen Xsara 2L HDi pas Brolį


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: del purkstuku
StandartinėParašytas: Lie 04 2014, 19:12 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Vas 17 2010, 18:15
Pranešimai: 240
Miestas: Kedainiai
Kaune Autura Taikos 149 sita tavo problema greitai isspres.Isimto purkstuko tikrinimas kainuoja 20 lt.jai perpila tai keiciasi tik galine purkstuko dalis kaina naujos jos apie 250.Patarimas mano butu tikrink visus keturis jai parejo vienas nekas ir su likusiais.Jai su mizanciais vazinesi pradeginsi stumoklius.Devetu geru nupirkti sansu mazai,o cia busi garantuotas kad geri.Teko man pirkti devetus sumokejau uz visus keturius 320 patikrinus vienas ant ribos,o like miria,nors tikrinant kompu pasak pardavejo visi geri buvo ir masina gerai vaziavo.Nebent perkant duos garantija jai patikrinus bus prasti grazins pinigus ir uz patikrinima.Netikrintu nedek.Tenai isduoda toki rasta su darbo parametrais purkstuko.Kai sutvarkysi parasyk ka rado ir ka sumokejai sekmes.Dar butinai gerai isvalyk purkstuku lizdus ir naujas saibas sudek jos ten po trys litus.

_________________
Xantia 99m.2.0 HDI(100kw).Avensis 2009m.2.0D4D(93kw)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: del purkstuku
StandartinėParašytas: Lie 04 2014, 21:18 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 16 2012, 21:44
Pranešimai: 416
Šita "AUTURA" yra ir Vilniuje, todėl man bus tikrai patogu. Kitos savaitės pradžioje, po Tauriaus diagnostikos, skambtelsiu jiems, pranešiu kokia tiksli diagnozė ir kiek man tai kaštuos. :)

_________________
NEXT car - on the way from USA
Peugeot 207 GT line (draugės)
Citroen C5 X7- 3.0 V6 HDi 2018/09 PARDUOTA
Citroen Xsara 2L HDi pas Brolį


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: del purkstuku
StandartinėParašytas: Lie 06 2014, 08:53 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 07 2005, 08:19
Pranešimai: 1822
Miestas: Pravieniskes-2
sfera rašė:
Kaune Autura Taikos 149 sita tavo problema greitai isspres.Isimto purkstuko tikrinimas kainuoja 20 lt.jai perpila tai keiciasi tik galine purkstuko dalis kaina naujos jos apie 250.Patarimas mano butu tikrink visus keturis jai parejo vienas nekas ir su likusiais.Jai su mizanciais vazinesi pradeginsi stumoklius.Devetu geru nupirkti sansu mazai,o cia busi garantuotas kad geri.Teko man pirkti devetus sumokejau uz visus keturius 320 patikrinus vienas ant ribos,o like miria,nors tikrinant kompu pasak pardavejo visi geri buvo ir masina gerai vaziavo.Nebent perkant duos garantija jai patikrinus bus prasti grazins pinigus ir uz patikrinima.Netikrintu nedek.Tenai isduoda toki rasta su darbo parametrais purkstuko.Kai sutvarkysi parasyk ka rado ir ka sumokejai sekmes.Dar butinai gerai isvalyk purkstuku lizdus ir naujas saibas sudek jos ten po trys litus.


kiek supratau tu buvai juos pirkes is manes, bet kas ydomiausia kitam zmogui aiskinau ta pati kaip ir tau del lexsios patikros purkstuku, ir dar dadejau jog jie tikrinti bet neatitinka parametru, o ta kuri buvo gera AUTOTUROJE, nes buvau ja pazymejes ir kiek pameni buvo atskirai skirtingame maisiuke, tai jas patikrino DIZRIDOJE, parametrai visiskai skirtingi nei AUTOTUROS, ir pasirodo jog gera visiskai kita forsunke ! :lol: zmogus ja nupirko, ta vadinama gera kur tau patikrino irgi pardaviau, jokiu pretenziju zmogus nepareiske, liko 2vnt tipo blogu, bet bulbasai superka ir blogas, vietoje pas save restauruoja..... tai kaip dabar garantuoti kuri firma taisiklingai nustate forsunkiu ribas ? o dar jeigu i 3 firma gal ir tos butu geros :lol: :roll:

_________________
DALIMIS C5
PRAVIENISKES-2
865616242
Aidasm357@gmail.com


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: del purkstuku
StandartinėParašytas: Lie 06 2014, 14:30 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Rgs 28 2009, 20:54
Pranešimai: 2276
Miestas: Kaunas
manau ce paprastai sazines reikalas, kai paimami geri ir jie tampa blogi :)
apie autura ir dizrida apie abu girdejau negeru dalyku :) ir apie patkrinimus kai vezhta pas vienus blog pa skitus geri vel nuvezhta kur blogi patampa jau geri ir t.t. : )

_________________
Naujos auto dalys.
Hidraulika ir pneumatika.
konsultacijos 865766726


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: del purkstuku
StandartinėParašytas: Lie 06 2014, 17:03 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 16 2012, 21:44
Pranešimai: 416
kokonas rašė:
manau ce paprastai sazines reikalas, kai paimami geri ir jie tampa blogi :)
apie autura ir dizrida apie abu girdejau negeru dalyku :) ir apie patkrinimus kai vezhta pas vienus blog pa skitus geri vel nuvezhta kur blogi patampa jau geri ir t.t. : )

Gal tada žinote kas galėtų sąžiningai ir dorai apžiūrėt, o reikalui esant ir sutvarkyt? :)

_________________
NEXT car - on the way from USA
Peugeot 207 GT line (draugės)
Citroen C5 X7- 3.0 V6 HDi 2018/09 PARDUOTA
Citroen Xsara 2L HDi pas Brolį


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 11 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 20 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007