WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Kov 29 2024, 12:52

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 73 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4 5
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Neste Pro dyzelinas
StandartinėParašytas: Gru 25 2014, 10:00 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 05 2012, 14:25
Pranešimai: 3132
Miestas: Kaunas
O kaip tada buvo kai benzas buvo 2.5 ir mes jau sakem kad labai brangus pasidare...

_________________
Renault Laguna IIIFL 2k11 2.0i 16V BOSE


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Neste Pro dyzelinas
StandartinėParašytas: Gru 25 2014, 10:02 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Lie 25 2014, 14:33
Pranešimai: 585
Miestas: Kaunas-Utena-Vilkaviškis
Buvo laikai, kai dujos lito nekainavo :)

_________________
P807


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Neste Pro dyzelinas
StandartinėParašytas: Lap 23 2015, 17:36 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 16 2012, 21:44
Pranešimai: 416
Nesiruošiu daryti reklamos Neste tinklui, tačiau pasakysiu realią savo patirtį. :wink:
2L Hdi. Jau kelis metus kenčiu nuo karts nuo karto atsirandančio trūkčiojimo akseleruojant. Pylant paprastą dyzelį iš Lukoil, Apsaga, Emsi, mašina mėgsta truputį pasikratyti. Su Statoil Miles Plus važiuoja daug geriau, tačiau priėš daugiau nei mėnesį pirmą kartą įsipyliau Neste Pro dyzelino. Dabar įpusėjau trečią baką. Pirmą kartą įpylus ant 20litrų seno dyzelio, važiavimas iškart pasikeitė, užpylus dar kart pilną, vien tik PRO dyzelio, per daugiau nei per 1500km mašina sutrūkčiojo.. mmm du, gal tris kartus! 8) Ne placebo efektas, ne sapnai, bet reali situacija. Jeigu seniau iš dešimt akseleravimų, bent kokius tris-keturis akseleravimus patrūkčiodavo, tai dabar per pusantro bako (o tai kaži kiek šimtų akseleravimų) buvo vos keli trūktelėjimai.
Hdi purkšukai jautrūs, o mano jau ant ribos, tačiau tokio aiškaus pokyčio tikrai nesitikėjau. Tiesiog kaip diena ir naktis skirtumas pasijuto. Aš žinau, kad daugeliu atveju tai būna placebas, kai žmogus užsipylęs jaučia galios padidėjimą, tylesnį veikimą ir pan, bet mano atveju įrodymas realus, važiuoja visiškai kitaip.
Beabejo nežinau šalutinio efekto, ar tas gėris nesugadins kažko kito, tačiau toliau žadu pilti Pro. Beje įdomu, ar nebus taip, jog variklis pripras prie Pro ir ateityje užpylus įprasto dyzelio, trūkčiojimas dar labiau pasireikš :?:
Beto, kiek esu skaitęs labiausiai Pro dyzelio efektas pastebimas senesniems, pavažinetiems common rail'ams, o mano būtent toks.
Peace :D

_________________
NEXT car - on the way from USA
Peugeot 207 GT line (draugės)
Citroen C5 X7- 3.0 V6 HDi 2018/09 PARDUOTA
Citroen Xsara 2L HDi pas Brolį


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Neste Pro dyzelinas
StandartinėParašytas: Lap 23 2015, 17:48 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Bir 12 2013, 16:18
Pranešimai: 50
Vilimantas rašė:
Nesiruošiu daryti reklamos Neste tinklui, tačiau pasakysiu realią savo patirtį. :wink:
2L Hdi. Jau kelis metus kenčiu nuo karts nuo karto atsirandančio trūkčiojimo akseleruojant. Pylant paprastą dyzelį iš Lukoil, Apsaga, Emsi, mašina mėgsta truputį pasikratyti. Su Statoil Miles Plus važiuoja daug geriau, tačiau priėš daugiau nei mėnesį pirmą kartą įsipyliau Neste Pro dyzelino. Dabar įpusėjau trečią baką. Pirmą kartą įpylus ant 20litrų seno dyzelio, važiavimas iškart pasikeitė, užpylus dar kart pilną, vien tik PRO dyzelio, per daugiau nei per 1500km mašina sutrūkčiojo.. mmm du, gal tris kartus! 8) Ne placebo efektas, ne sapnai, bet reali situacija. Jeigu seniau iš dešimt akseleravimų, bent kokius tris-keturis akseleravimus patrūkčiodavo, tai dabar per pusantro bako (o tai kaži kiek šimtų akseleravimų) buvo vos keli trūktelėjimai.
Hdi purkšukai jautrūs, o mano jau ant ribos, tačiau tokio aiškaus pokyčio tikrai nesitikėjau. Tiesiog kaip diena ir naktis skirtumas pasijuto. Aš žinau, kad daugeliu atveju tai būna placebas, kai žmogus užsipylęs jaučia galios padidėjimą, tylesnį veikimą ir pan, bet mano atveju įrodymas realus, važiuoja visiškai kitaip.
Beabejo nežinau šalutinio efekto, ar tas gėris nesugadins kažko kito, tačiau toliau žadu pilti Pro. Beje įdomu, ar nebus taip, jog variklis pripras prie Pro ir ateityje užpylus įprasto dyzelio, trūkčiojimas dar labiau pasireikš :?:
Beto, kiek esu skaitęs labiausiai Pro dyzelio efektas pastebimas senesniems, pavažinetiems common rail'ams, o mano būtent toks.
Peace :D


Įdomu čia pas tave. Esu iš visur pylęs į 2l HDi ir jokių trūkčiojimų niekada nejaučiau. O dabar pilu paprastą Neste dyzelį, to Pro net nesu bandęs. Gal laikas automobilį remontuoti ? :) Purkštukai pas mane taip pat ne nauji :D


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Neste Pro dyzelinas
StandartinėParašytas: Lap 23 2015, 18:00 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 16 2012, 21:44
Pranešimai: 416
audreeliss rašė:
Vilimantas rašė:
Nesiruošiu daryti reklamos Neste tinklui, tačiau pasakysiu realią savo patirtį. :wink:
2L Hdi. Jau kelis metus kenčiu nuo karts nuo karto atsirandančio trūkčiojimo akseleruojant. Pylant paprastą dyzelį iš Lukoil, Apsaga, Emsi, mašina mėgsta truputį pasikratyti. Su Statoil Miles Plus važiuoja daug geriau, tačiau priėš daugiau nei mėnesį pirmą kartą įsipyliau Neste Pro dyzelino. Dabar įpusėjau trečią baką. Pirmą kartą įpylus ant 20litrų seno dyzelio, važiavimas iškart pasikeitė, užpylus dar kart pilną, vien tik PRO dyzelio, per daugiau nei per 1500km mašina sutrūkčiojo.. mmm du, gal tris kartus! 8) Ne placebo efektas, ne sapnai, bet reali situacija. Jeigu seniau iš dešimt akseleravimų, bent kokius tris-keturis akseleravimus patrūkčiodavo, tai dabar per pusantro bako (o tai kaži kiek šimtų akseleravimų) buvo vos keli trūktelėjimai.
Hdi purkšukai jautrūs, o mano jau ant ribos, tačiau tokio aiškaus pokyčio tikrai nesitikėjau. Tiesiog kaip diena ir naktis skirtumas pasijuto. Aš žinau, kad daugeliu atveju tai būna placebas, kai žmogus užsipylęs jaučia galios padidėjimą, tylesnį veikimą ir pan, bet mano atveju įrodymas realus, važiuoja visiškai kitaip.
Beabejo nežinau šalutinio efekto, ar tas gėris nesugadins kažko kito, tačiau toliau žadu pilti Pro. Beje įdomu, ar nebus taip, jog variklis pripras prie Pro ir ateityje užpylus įprasto dyzelio, trūkčiojimas dar labiau pasireikš :?:
Beto, kiek esu skaitęs labiausiai Pro dyzelio efektas pastebimas senesniems, pavažinetiems common rail'ams, o mano būtent toks.
Peace :D


Įdomu čia pas tave. Esu iš visur pylęs į 2l HDi ir jokių trūkčiojimų niekada nejaučiau. O dabar pilu paprastą Neste dyzelį, to Pro net nesu bandęs. Gal laikas automobilį remontuoti ? :) Purkštukai pas mane taip pat ne nauji :D


Tie trūkčiojimai tikrai ne nuo degalinės dyzelino atsirado, tiesiog jau purkštukai pavargo, mašinai 15 metų :) bet Pro dyzelis šiuo metu užmaskavo problemą. Kai mašina sena ir rinkos vertė maža, sunkiai norisi tvarkyti purkštukus kurie atsieis vos ne pusę mašinos :) Tragedijos nebuvo ir seniau, mano važiavimo stilius ramus, o trūkčiojo būtent lėtai spaudžiant gazą. Daugelis nuo šviesoforo spaudžia, tai toks trūkčiojimas net nebūtų pastebėtas. Bet automobiliuose esu beveik perfekcionistas, todėl labai smagu, kai Pro dyzelis taip gražiai suveikė. Aišku jeigu žiūrint ateities perspektyvon, jeigu automobilį ruošiuosi eksploluoti dar ilgai, purkštukus teks vis vien tvarkyti :)
Reziume, norėjau pasakyti tai, jog visgi Pro tikrai kažkuo skiriasi nuo įprasto dyzelio ir efektas gali būti juntamas :)

_________________
NEXT car - on the way from USA
Peugeot 207 GT line (draugės)
Citroen C5 X7- 3.0 V6 HDi 2018/09 PARDUOTA
Citroen Xsara 2L HDi pas Brolį


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Neste Pro dyzelinas
StandartinėParašytas: Lap 23 2015, 19:35 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Lie 25 2014, 14:33
Pranešimai: 585
Miestas: Kaunas-Utena-Vilkaviškis
Tai negi tavo mašina verta 200e?

_________________
P807


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Neste Pro dyzelinas
StandartinėParašytas: Lap 23 2015, 20:27 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Bal 20 2013, 11:42
Pranešimai: 34
Miestas: Vilnius
Galiu tik prisideti geru zodziu apie si Nestes PRO dyzelina.Mano Evasionas 2,0 hdi ziema,kai salta daug lengviau vedasi naudojant si dyzeli,ir jokio kalatojimosi uzsivedus kaip su paprastu nera.


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Neste Pro dyzelinas
StandartinėParašytas: Lap 23 2015, 21:20 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 16 2012, 21:44
Pranešimai: 416
pofke rašė:
Tai negi tavo mašina verta 200e?

Kad mano Xsara viena iš geresnių mūsų žemelėje, aptarnavimai ankščiau nei reikia, smulkmenos tvarkomos iš kart, mašina plaunama siurbiama kas kelias savaites :D tačiau argi aš už realią kainą ją parduočiau? Kvailiu išvadintu, nes rinkos kaina Xsarų dabar jau tapo labai menka. O beto ja atsikratyt tikrai nenoriu, o ir keisdamas automobilį jos neparduosiu, o atiduosiu broliui, nes ji dar važiuos važiuos ir važiuos... :wink:
Off topic: vasarą žadu po Europą su ja pasivažinėt, turbūt teks kurti naują temą tam :D
Paveikslėlis

_________________
NEXT car - on the way from USA
Peugeot 207 GT line (draugės)
Citroen C5 X7- 3.0 V6 HDi 2018/09 PARDUOTA
Citroen Xsara 2L HDi pas Brolį


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Neste Pro dyzelinas
StandartinėParašytas: Lap 24 2015, 08:13 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10926
Miestas: Kaunas
Nieko, tuoj mes tą perliuką išbrokuosim :)
Lietuvoj bus kažkur 7-9metai pagal numerį. Kaip kėbulas apie galinį tiltą, kaip slenksčiai? :)

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Neste Pro dyzelinas
StandartinėParašytas: Lap 24 2015, 14:52 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 16 2012, 21:44
Pranešimai: 416
tadas1991 rašė:
Nieko, tuoj mes tą perliuką išbrokuosim :)
Lietuvoj bus kažkur 7-9metai pagal numerį. Kaip kėbulas apie galinį tiltą, kaip slenksčiai? :)

Jo, Lietuvoje ji mazdaug tiek. :) zinok Tadai rudys tai isvis man maziausiai baimes kelia. :) Greiciau dazai atsilups, nuo arku apacios, slenksiu (nes is vidiniu pusiu yra menkai pasilupe nuo akmenuku, ant slenkscio nuo donkrato, bet rudys tiesiog ten neauga, nes matosi ne metalas po dazais, o didelis sluoksnis cinko. Vienoje vietoje ant slenkscio pradzios yra pavirsutinis parudavimas, kur labiausiai slenkstis buvo nubrozdintas. Bet vistiek ne iki metalo, su nagu tai nukrapstyciau. Kai tik atsirado issigandau, bet jau treti metai yra tas miniakas ir nieks nesikeicia ten, tai as ramus. :) Manau kebului dar kokie 5metai tai tikrai liko, nors ir masina visa laika lauke. Gal kada ateityje va pas tave uzsuksiu, kokius purkstukus traukti, ar siaip ko, tai galesi istirti bukle :))

_________________
NEXT car - on the way from USA
Peugeot 207 GT line (draugės)
Citroen C5 X7- 3.0 V6 HDi 2018/09 PARDUOTA
Citroen Xsara 2L HDi pas Brolį


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Neste Pro dyzelinas
StandartinėParašytas: Vas 01 2016, 12:31 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Bir 24 2009, 15:01
Pranešimai: 3220
Miestas: Kaunas
Į temą. Pastebėkite, super puikūs degalai ant kokio motoro išbandyti:)

Purkštuvų apsaugos nuo užteršimo veiksmingumas naudojant VERVA dyzeliną buvo vertinamas pagal variklį Peugeot XUD9. Bandymo rezultatas – aukščiausios, t. y. IV kategorijos degalų (pgl. Pasaulinę degalų kortą) atveju apsaugos nuo užteršimo veiksmingumas sudaro 85 proc. Dyzelinas VERVA D atitinka šį reikalavimą.

_________________
VW Multivan
Xsara
Kabrioletas Reno
Konsultacijų neteikiame ir nuotoliniu būdu neremontuojame.


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Neste Pro dyzelinas
StandartinėParašytas: Vas 01 2016, 14:11 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10926
Miestas: Kaunas
OHO :O
Super motor, very technology. 1982...

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Neste Pro dyzelinas
StandartinėParašytas: Vas 01 2016, 16:13 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Bir 24 2009, 15:01
Pranešimai: 3220
Miestas: Kaunas
Gal koks Vilniaus Aliejus nori tyrimus padaryt :) Ir tada sakyt, kd aliejus tinkamas Comonreilams

_________________
VW Multivan
Xsara
Kabrioletas Reno
Konsultacijų neteikiame ir nuotoliniu būdu neremontuojame.


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 73 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4 5

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 11 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007