WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 18 2024, 05:50

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 35 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Variklis ir pavaru deze
StandartinėParašytas: Gru 10 2015, 22:36 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Geg 01 2012, 14:34
Pranešimai: 970
Miestas: Kaunas
Darius123 rašė:
aciu uz atsakyma svarbausai kad issiaiskinau kad smagracui itakos tai neturi kiek zinau nieko daugiau nekeite tik smagracio komplekta reiks issiaiskinti del pusašių riebokšliu ir taisit padeti :)

del rieboksliu gali ir nebut vibraciju. nebent jei kas mano kitaip?


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Variklis ir pavaru deze
StandartinėParašytas: Gru 10 2015, 22:54 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Gru 06 2015, 21:26
Pranešimai: 16
saulynas rašė:
Darius123 rašė:
tadas1991 rašė:
Pati dėžė tai nevibruoja daugiau, negu variklis. Vibruoja greičiausiai per šakutes ir tą vibraciją traukutėm ar trosais perduoda į ričiagą. Esu turėjęs tokią dėžę, būtent penktu bėgiu buvo keistokas garsas (gal tylus, tai girdėjau kadangi sena kiaura be garso izoliacijos mašina, su tokiu bolidu kaip savo gali ir negirdėt) ir vibravo ričiagas, tai atradau, kad ričiagą pastačius tinkamom padėtin ir ten laikant jį ranka, nevibruodavo ir dingdavo garsas. Taip atvažinėjau gal gal 20kkm, o paskui jau mašina sustojo ne dėl dėžės.

Prieš tai gal irgi vibravo, tik galvojai, kad dėl smagračio vibruoja? O dabar su nauju smagračiu liko ir erzina? O gal meistras tepalo nedapylė arba paliko senus pusašių riebokšlius ir tepalas išbėgo? Už tai penkta pavara badauja ir skundžiasi vibracijom jos šakutės ir sinchronai.


aciu uz atsakyma svarbausai kad issiaiskinau kad smagracui itakos tai neturi kiek zinau nieko daugiau nekeite tik smagracio komplekta reiks issiaiskinti del pusašių riebokšliu ir taisit padeti :)

Na bet meistras tau pasakė ,kad smagratis gali subyrėt ,kaip su ta mintim gyvent :bum:
Gali tai nereiskia kad subires pasitikslinsiu del rieboksliu ir ziuresim kas bus mano pirma masina citroenas visos priestai audi buvo bet labai patenkintas nors visi ir kvailino kad prancuzas bet nesigailiu toliau vazuosiu ir tikuos nieko nebus ka ispranasavo tas meistras :D o tavo nuomone ar gali del tu priezasciu subiret jai jis ideja tap kaip priklauso :?:


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Variklis ir pavaru deze
StandartinėParašytas: Gru 11 2015, 05:12 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10926
Miestas: Kaunas
Man neužtekdavo pajudint - po pajudinimo 10s ir vėl savo vietoje su vibracija ir garsais iš dėžės. Ir tai penktoj pavaroj, kuri su tuo varikliu man buvo jungiama nuo 50kmh, ir mobilis kelioninis. Tai kad nevibruotų ir neleistų negražių garsų, stumdavau į viršų, į dešinę ir žemyn, t.y. tą vietą, per kurią penkta pavara įkrenta, t.y. tiesiai virš atbulinio bėgio. Nes šiaip įstūmus penktą, taip sukonstruota, kad rankena automatiškai pasislenka šiek tiek kairėn, kad leidžiant žemyn kristų ne į atbulinę, o į tarpą tarp jos ir ketvirtos, labiau link ketvirtos. Tokia apsauga, tai va ją apėjus ir laikant ričiagą toje vietoje - važiavom tyliai. Man tai didelių bėdų kelioniniam rėžime nesudarė, bet kai pasodinau draugą per Lenkiją naktį pavairuot, o jis pirmąkart ne tik Lenkijoj, bet ir aplamai užsieny ką vairavo, tai efekto pridėjo :)

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Variklis ir pavaru deze
StandartinėParašytas: Gru 11 2015, 16:21 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Gru 06 2015, 21:26
Pranešimai: 16
tadas1991 rašė:
Man neužtekdavo pajudint - po pajudinimo 10s ir vėl savo vietoje su vibracija ir garsais iš dėžės. Ir tai penktoj pavaroj, kuri su tuo varikliu man buvo jungiama nuo 50kmh, ir mobilis kelioninis. Tai kad nevibruotų ir neleistų negražių garsų, stumdavau į viršų, į dešinę ir žemyn, t.y. tą vietą, per kurią penkta pavara įkrenta, t.y. tiesiai virš atbulinio bėgio. Nes šiaip įstūmus penktą, taip sukonstruota, kad rankena automatiškai pasislenka šiek tiek kairėn, kad leidžiant žemyn kristų ne į atbulinę, o į tarpą tarp jos ir ketvirtos, labiau link ketvirtos. Tokia apsauga, tai va ją apėjus ir laikant ričiagą toje vietoje - važiavom tyliai. Man tai didelių bėdų kelioniniam rėžime nesudarė, bet kai pasodinau draugą per Lenkiją naktį pavairuot, o jis pirmąkart ne tik Lenkijoj, bet ir aplamai užsieny ką vairavo, tai efekto pridėjo :)

Siandien vaziavau penkta pavara tai paklausiau patarimo bandziau atrast ta taska ir radau. Ijungus penkta pavara ir lengvai su vienu pirstu pastumus atgal vibracija dingsta bet paleidus pavaru svirtis grista i ta pacia padeti ir vel vibruoja :lol:


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Variklis ir pavaru deze
StandartinėParašytas: Gru 11 2015, 16:32 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Gru 06 2015, 21:26
Pranešimai: 16
Darius123 rašė:
tadas1991 rašė:
Man neužtekdavo pajudint - po pajudinimo 10s ir vėl savo vietoje su vibracija ir garsais iš dėžės. Ir tai penktoj pavaroj, kuri su tuo varikliu man buvo jungiama nuo 50kmh, ir mobilis kelioninis. Tai kad nevibruotų ir neleistų negražių garsų, stumdavau į viršų, į dešinę ir žemyn, t.y. tą vietą, per kurią penkta pavara įkrenta, t.y. tiesiai virš atbulinio bėgio. Nes šiaip įstūmus penktą, taip sukonstruota, kad rankena automatiškai pasislenka šiek tiek kairėn, kad leidžiant žemyn kristų ne į atbulinę, o į tarpą tarp jos ir ketvirtos, labiau link ketvirtos. Tokia apsauga, tai va ją apėjus ir laikant ričiagą toje vietoje - važiavom tyliai. Man tai didelių bėdų kelioniniam rėžime nesudarė, bet kai pasodinau draugą per Lenkiją naktį pavairuot, o jis pirmąkart ne tik Lenkijoj, bet ir aplamai užsieny ką vairavo, tai efekto pridėjo :)

Siandien vaziavau penkta pavara tai paklausiau patarimo bandziau atrast ta taska ir radau. Ijungus penkta pavara ir lengvai su vienu pirstu pastumus atgal vibracija dingsta bet paleidus pavaru svirtis grista i ta pacia padeti ir vel vibruoja :lol: pastumus pavaru svirti i virsu jaucias didesne vibracija tai gal taip ir palikti :?: nes vaziavimo kokybei netrugdo nesimato, nesigirdi, nesijaucia tik ranka uzdejus gali pajaust.


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 35 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 6 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007