WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Kov 29 2024, 03:44

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 58 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: antipolution fault?
StandartinėParašytas: Bal 25 2017, 07:36 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 21 2012, 08:01
Pranešimai: 509
Miestas: Klaipeda
Nesusilaikysiu ir aš... Pas mane irgi būna atvažiuoja tokių pat *****, kuris teršia tikrai patikimą žmogų. GĖDA.

Turėjau 1:1 LYGIAI tiokią pačią situaciją, skambina, sako reikia diagnostikos, kur randatės, kadangi būnu darbo metu Klaipėdoje o visas rimtesnis remontas atliekamas tik Gargžduose buvo paaiškinta, jog kompiuterinę diagnostiką no problem galima atlikti Klaipėdoje, bet jei reikės lysti po kapotu ir ieškoti vaakumų - tik Gargžduose. Aišku iškart AI MAN TOLI IKI Gargždų (primenu 15km nuo Klaipėdos autostrada), gal kaip nors susitinkam klaipėdoje. OK. Privažiuoja po savaitės, nes jam tik tada buvo PAKELIUI (pats jis iš Klaipėdos, matai skaičiuoja dar ir kad pakeliui būtų, kai visa klaipėda 10-15km ilgio), skambina, aš tuo metu negaliu, sakau už valandos, OK, aš vietoje palauksiu. PYPT.

Išeinu už valandos, padarom diagnostiką, taip perputinėja turbina. Standartinęė situacija, vakuumo problema. Greitai vietoje atjungiamas swirlo vožtuvėlio vakuumo atėjimo vamzdelis kliento mašinoje rastu varžteliu. Sakau DAŽNIAUSIA bėda būna su pačiu swril'u arba vožtuvėliu kiauru, bet neatmetame nusimovusios šlangutės ar įtrūkimo. Reikia privažiuoti iki Gargždų, ten patikrinsiu vakuumetru ir bus aišku ar pats swirlas ar kur nesandarumas. Išvažiavo laimingas ir su pilnai veikiančia auto, jokiu čekų ir pan. Mano nuomone(aišku gal ir asmeninė), swrilas - YRA NĖRA, kciortu jis reikalingas ;]

Po mėnesio skambina (jau girdžiu tonas piktas), "Klausyk, čia man sakei swirlą keisti, nų kąąą, pakeičiau, rezultatas tas pats, vėl trasoj check'as..." Sakau privažiuok i Gargždus, kad ir šiandien vakare, pažiūrėsiu kur bėda. Krč pradėjo man dabar į antrą Lietuvos gala drengtis.... Ne nu..... pypt. Atvažiavo po savaitės. Variklis purvinas visa senu dulkiu sluoksniu, visa vakuumo sistema iščiupinėta ir švari. Žodžiu atėjimas su padavimu sumaišyti vietomis ir pataisiu visvien bėda, rastas kiauras pats vožtuvėlis. Pakeičiau kitu ir pinigų nei cento nebedavė, nes skundėsi kad be reikalo swirlą keitė. Kaip supratau iš kalbos DRAUGEEEELIS našaram davė.

KANDŽIŲ KANDŽIAI tokie, TRAGEDIJA ir kaip tokie žmonės gali ant žemelės ramiai vaikščioti.

_________________
Peugeot/Citroen/Renault diagnostika, FAP/EGR programavimas, Chiptuning - Klaipėda. +370 670 penki 7638
www.autofrance.lt


Į viršų
 
 Pranešimo tema: Re: antipolution fault?
StandartinėParašytas: Bal 25 2017, 07:47 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 20 2008, 18:54
Pranešimai: 8943
Miestas: UKMERGE 867082552
ukw rašė:
Nevejam, tegul būna. Bet pagalbos jis nesulauks. Tai tegu tyliai sėdi kamputyje ir paišo kreidelėmis savo sąmokslus.

Gal tu ir teisus ,o tai nueis gandas ant Lietuvos žemelės ,koks forumas gaidys ,nors ir taip nueis :lol: Yra gera patarlė ,-Šunys loja -karavanas eina

_________________
CITROEN NAUDOTOS DALYS
C5 2,0 HDI-2004 ,paskutinis pirmukas :)
Xantia break 00m,2.0HDI ex Grumlino
Xantia break 99m,2,0HDI devil :doom: Red


Į viršų
 
 Pranešimo tema: Re: antipolution fault?
StandartinėParašytas: Bal 25 2017, 07:54 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Vas 13 2017, 11:27
Pranešimai: 51
Miestas: Vilnius
Jei ir vaziuosiu pas meistrus tai ne jusu nosei ir ne jusu nuopelnas.taisykit savo masinas pas ka norite.Man sitam forume rast tik bendra informacija o kas liecia remontus tai jau savo kanalais geriau.


Į viršų
 
 Pranešimo tema: Re: antipolution fault?
StandartinėParašytas: Bal 25 2017, 08:06 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Vas 13 2017, 11:27
Pranešimai: 51
Miestas: Vilnius
ukw rašė:
Nevejam, tegul būna. Bet pagalbos jis nesulauks. Tai tegu tyliai sėdi kamputyje ir paišo kreidelėmis savo sąmokslus.

Tokiu durniu kaip tu nei vienam forume nemaciau ir man neidomu rasinetis su visaziniais burtininkais.Sekmes toliau makaronus kabint kitiems!


Į viršų
 
 Pranešimo tema: Re: antipolution fault?
StandartinėParašytas: Bal 25 2017, 08:17 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Bir 24 2009, 15:01
Pranešimai: 3220
Miestas: Kaunas
Saulynai, aš kažkaip persigalvojau. Nu žinai, durniai tai nepastovūs labai. Vyk lauk tą ūsuotą bebrą.

_________________
VW Multivan
Xsara
Kabrioletas Reno
Konsultacijų neteikiame ir nuotoliniu būdu neremontuojame.


Į viršų
 
 Pranešimo tema: Re: antipolution fault?
StandartinėParašytas: Bal 25 2017, 21:22 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Geg 01 2012, 14:34
Pranešimai: 970
Miestas: Kaunas
gal zinomas paciento valstybinis numeris? kazkur juk reiks remontuotis


Į viršų
 
 Pranešimo tema: Re: antipolution fault?
StandartinėParašytas: Bal 25 2017, 21:54 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Vas 13 2017, 11:27
Pranešimai: 51
Miestas: Vilnius
Dar vienas proto invalidas.tvarkykis kur tu nori.Jei tau nepatinka postas gali ji apeiti. :drunk:


Į viršų
 
 Pranešimo tema: Re: antipolution fault?
StandartinėParašytas: Bal 26 2017, 00:42 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10926
Miestas: Kaunas
Taip taip, o man šitas liepė nevaidint protingo, o tamstą ukw menkysta išvadino, kai naudotus smagračius į savo bolidą montavo :D

Tauriau, nesuk net galvos. Visi, kam tavo paslaugos įdomios ir kas su tavim susidūrę bei ant pečių nešiojasi ne kopūstą, žino, kad šiuo atveju:
- arba buvo padaryta kokia nors neesminė klaida (kas pasitaiko visiems), ir žmogus pats nesikreipė dėl jos ištaisymo, todėl ji nebuvo ištaisyta, o parašė į forumą pasidergti (po ko klaida tikrai nebūtų taisoma pas jokį save gerbiantį žmogų),
- arba, kas ir buvo iškart daug labiau tikėtina, yra taip, kaip pasirodė ir yra - vyksta perdimas į vandenį. O pasirodo, dar ir kažkokie neformalūs grasinimai buvo pateikti.
Tai tokie grasintojai visada labiausiai nuotaiką pakelia. Mane vienas įmonės direktorius, ar šiaip kažkoks vadovas žadėjo vietoj po tuja pakišt, kai į jo firmos autobusiuką, išlindusį iš šalutinio kelio, atsitrenkiau, ir nesutikau su jo žodžio "susitarti" suvokimo variantu. Tai ten vistiek su visiškai nauju MB ML atvažiavo, rūbai solidūs, stotas nemenkas, žodynas aišku šiaip sau, labiau rusiška necenzūra, bet vis kažkokio respektabilumo... O čia naudotų smagračių montuotojas, matai, pagrasint purvais sugalvojo :lapux:

Čia tie piktieji tegul visus kažką gero ir naudingo dirbančius lenkia. Dar nei vieno nesutikau, kuris, internete kudakuojantis, gyvai sugebėtų nors vieną protingą sakinį suregzti. Jiems tai aišku visada atrodo, kad protingai kalba, o mes už kadro mirštam iš juoko :labas: :mrgreen:

Telefono numeris jau buvo paviešintas ir jo pačio, ir kitų žmonių, kelis kartus. Dar automobilio V/N sužinotume, spalvą, kėbulo tipą, ir praktiškai būtų paprastas kriukis. Tegul ieškosi meistrų, kas jam specifines problemas spręs. Garažiniai šiaip su tokiais labai gerai sutaria, nes ir būdas panašus, kuris kurį apipiX...

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
 
 Pranešimo tema: Re: antipolution fault?
StandartinėParašytas: Bal 26 2017, 00:43 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10926
Miestas: Kaunas
ukw rašė:
Saulynai, aš kažkaip persigalvojau. Nu žinai, durniai tai nepastovūs labai. Vyk lauk tą ūsuotą bebrą.

Čia reikia ne Saulynui rašyti, o Xmindei arba Yoshiui. Nes Saulynas, kaip aš, galime tik žinutes pavalyti, arba temas :)
Bet tegul pabūna kolkas, kad daugiau žmonių perskaitytų ir sužinotų istorijos kitą pusę, tuomet ir ištrinsim :)

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
 
 Pranešimo tema: Re: antipolution fault?
StandartinėParašytas: Bal 26 2017, 06:58 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Vas 13 2017, 11:27
Pranešimai: 51
Miestas: Vilnius
tadas1991 rašė:
ukw rašė:
Saulynai, aš kažkaip persigalvojau. Nu žinai, durniai tai nepastovūs labai. Vyk lauk tą ūsuotą bebrą.

Čia reikia ne Saulynui rašyti, o Xmindei arba Yoshiui. Nes Saulynas, kaip aš, galime tik žinutes pavalyti, arba temas :)
Bet tegul pabūna kolkas, kad daugiau žmonių perskaitytų ir sužinotų istorijos kitą pusę, tuomet ir ištrinsim :)



Taip tegul perskaito visi.kas protingas atsirinks reikalinga info.o ne jusu blevyzgas klausys.


Į viršų
 
 Pranešimo tema: Re: antipolution fault?
StandartinėParašytas: Bal 26 2017, 07:07 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 20 2008, 18:54
Pranešimai: 8943
Miestas: UKMERGE 867082552
ogiogi rašė:
tadas1991 rašė:
ukw rašė:
Saulynai, aš kažkaip persigalvojau. Nu žinai, durniai tai nepastovūs labai. Vyk lauk tą ūsuotą bebrą.

Čia reikia ne Saulynui rašyti, o Xmindei arba Yoshiui. Nes Saulynas, kaip aš, galime tik žinutes pavalyti, arba temas :)
Bet tegul pabūna kolkas, kad daugiau žmonių perskaitytų ir sužinotų istorijos kitą pusę, tuomet ir ištrinsim :)



Taip tegul perskaito visi.kas protingas atsirinks reikalinga info.o ne jusu blevyzgas klausys.

Taip tu labai teisus, protingi jau senai atsirinko ,o durniai vistiek nieko nesupras,nustok dergt žmones ,jų nepažindamas :!: mes čia bendraujam ne vieni metai ,o tu kaip pilypas iš kanapių išlindęs ,žinok ne apie tave žemė sukasi ,o aplink saulę ,taip kad apsiramink ,giliai įkvėpk ir daugiau čia nesilankyk .Ačiū už supratimą ,sėmės kitose dimensijose :labas:

_________________
CITROEN NAUDOTOS DALYS
C5 2,0 HDI-2004 ,paskutinis pirmukas :)
Xantia break 00m,2.0HDI ex Grumlino
Xantia break 99m,2,0HDI devil :doom: Red


Į viršų
 
 Pranešimo tema: Re: antipolution fault?
StandartinėParašytas: Bal 26 2017, 07:27 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Vas 13 2017, 11:27
Pranešimai: 51
Miestas: Vilnius
tadas1991 rašė:
Taip taip, o man šitas liepė nevaidint protingo, o tamstą ukw menkysta išvadino, kai naudotus smagračius į savo bolidą montavo :D

Tauriau, nesuk net galvos. Visi, kam tavo paslaugos įdomios ir kas su tavim susidūrę bei ant pečių nešiojasi ne kopūstą, žino, kad šiuo atveju:
- arba buvo padaryta kokia nors neesminė klaida (kas pasitaiko visiems), ir žmogus pats nesikreipė dėl jos ištaisymo, todėl ji nebuvo ištaisyta, o parašė į forumą pasidergti (po ko klaida tikrai nebūtų taisoma pas jokį save gerbiantį žmogų),
- arba, kas ir buvo iškart daug labiau tikėtina, yra taip, kaip pasirodė ir yra - vyksta perdimas į vandenį. O pasirodo, dar ir kažkokie neformalūs grasinimai buvo pateikti.
Tai tokie grasintojai visada labiausiai nuotaiką pakelia. Mane vienas įmonės direktorius, ar šiaip kažkoks vadovas žadėjo vietoj po tuja pakišt, kai į jo firmos autobusiuką, išlindusį iš šalutinio kelio, atsitrenkiau, ir nesutikau su jo žodžio "susitarti" suvokimo variantu. Tai ten vistiek su visiškai nauju MB ML atvažiavo, rūbai solidūs, stotas nemenkas, žodynas aišku šiaip sau, labiau rusiška necenzūra, bet vis kažkokio respektabilumo... O čia naudotų smagračių montuotojas, matai, pagrasint purvais sugalvojo :lapux:

Čia tie piktieji tegul visus kažką gero ir naudingo dirbančius lenkia. Dar nei vieno nesutikau, kuris, internete kudakuojantis, gyvai sugebėtų nors vieną protingą sakinį suregzti. Jiems tai aišku visada atrodo, kad protingai kalba, o mes už kadro mirštam iš juoko :labas: :mrgreen:

Telefono numeris jau buvo paviešintas ir jo pačio, ir kitų žmonių, kelis kartus. Dar automobilio V/N sužinotume, spalvą, kėbulo tipą, ir praktiškai būtų paprastas kriukis. Tegul ieškosi meistrų, kas jam specifines problemas spręs. Garažiniai šiaip su tokiais labai gerai sutaria, nes ir būdas panašus, kuris kurį apipiX...

Tau dar toli iki garazinio.nes nei duobes nei yrankiu greiciu dezej pakelt neturi :lapux:


Į viršų
 
 Pranešimo tema: Re: antipolution fault?
StandartinėParašytas: Bal 26 2017, 07:36 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 20 2008, 18:54
Pranešimai: 8943
Miestas: UKMERGE 867082552
Nedaeina ,pradžiai prirakinsim

_________________
CITROEN NAUDOTOS DALYS
C5 2,0 HDI-2004 ,paskutinis pirmukas :)
Xantia break 00m,2.0HDI ex Grumlino
Xantia break 99m,2,0HDI devil :doom: Red


Į viršų
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 58 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 12 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007