WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas
http://www.citrina.lt/phpBB3/

Problemos su C6 variklio alyvos slėgiu
http://www.citrina.lt/phpBB3/viewtopic.php?f=17&t=34810
Puslapis 11

Autorius:  TheDomDim [ Rgp 17 2018, 11:28 ]
Pranešimo tema:  Problemos su C6 variklio alyvos slėgiu

Sveiki, ieškau patarimo iš žinovų dėl 2.7 C6 variklio. Esminis klausimas - finansinis, ar yra prasmės remontuoti?

Išmetus problemą "Oil Pressure Low", Juliaus autodirbtuvės pamatavo mechaniškai dirbančio variklio alyvos slėgį. Prie laisvos eigos rodė nulį, pagazavus neženkliai sukilo. Automechaniko išvada tokia: privalu nuimti variklio karterį, keisti tepalo siurblį; prieš atliekant šią procedūrą reikia patikrinti alkūninio veleno indėklų stovį. Pasakė preliminarią kainą, tai apšalau išgirdęs keturženklę sumą :( Arba tiesiog nenorėjo prasidėti, mat servisas nedidelis, o ten ir taip eilės savaitėms į priekį...

Prisipažinsiu, nesu susidūręs su variklio remontu, todėl nežinau, ką daryti. Automobilis iš esmės važiuoja, bet su tokia bėda už padorią kainą neparduosiu, tuo tarpu remontas, atrodo, jog kainuoja tiek pat, už kiek pavyktų parduoti visą auto. Kaip manote, ar verta remontuoti, o galbūt geriau ieškoti kito variklio?

Kai pirkau šį C6, vežiau tikrinti į autorizuotą servisą (JMA) Panevėžy. Metė tą pačią klaidą, bet tuomet slėgio netikrino ir pasakė, kad čia tikriausiai nieko baisaus ir kad gal bus neoriginalus filtras. Daugiau kritinių bėdų nerado, o viską, ką sužymėjo, nuvežiau tvarkyti jau kitą dieną. Na, teko pasikliauti, nes labai norėjau šio automobilio, o dar ir sakė, kad "varikliai pas juos geri". Visgi panašu, kad apsišoviau.

Yra ir daugiau niuansų, kurie, tikėtina, yra šios pasekmė - prie vienos turbino tepalų nuotekis, kitos užtrigusi geometrija, reikia išprogramuoti EGR, nes pradėjo mesti klaidą. Žodžiu, dabar mašina stovi, o aš išgyvenu egzistencinę krizę.

Bet kokie pasvarstymai iš šalies man bus naudingi, iš anksto - dėkui :)

Autorius:  Saulynas [ Rgp 17 2018, 12:20 ]
Pranešimo tema:  Re: Problemos su C6 variklio alyvos slėgiu

Kiek norėtum už netvarkytą ir kaip šiaip būklė? Galima į PM

Autorius:  Vilimantas [ Rgp 17 2018, 16:29 ]
Pranešimo tema:  Re: Problemos su C6 variklio alyvos slėgiu

Nezinau, pirkti masina neisitikinus del ko dega "Oil Pressure Low" yra pakankamai avantiuriska ypac C6 su 2.7 HDi :? Del Juliaus, siaip kiek teko susidurti su juo, jokiu problemu nera ypac 2.7 variklius jis pazista gerai, kazkada rode kiek atliekamu daliu prisipirkes sitiems varikliams, nes jis zino, kas del ko pas ji su 2.7 atvaziuos :D Plius pas ji beveik visada yra vienas kitas C5 su 2.7 remontuojamas :) Del remonto kainos pasakyt negaliu, bet diagnoze ir reikalai su varikliu manau isvardinti teisingai. Siaip sitas variklis srotuose brangus, ar ji reiktu keisti ar remontuoti. Gal forumietis Tadas galetu kazka papasakoti, patarti ar pasiulyti. Palygintum su tuo ka siulo Julius.

Puslapis 11 Visos datos yra Array Etc/GMT-2
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/