WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 27 2024, 00:17

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 11 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Varva tepalas
StandartinėParašytas: Rgp 24 2005, 08:25 
Varva po truputi tepalas iš variklio, iš pirmo žvilgsnio lyg ir per karterio tarpinę. Gal kas jau buvo susidūrę su panašia bėda, kiek kainavo tarpinės pakeitimas ir ar tai padeda, gal jau visgi reikia ką nors daugiau keisti variklyje jeigu pro tarpinę varo tepalus. Ačiū.

XM 92 TD


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 24 2005, 09:49 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 08:32
Pranešimai: 1286
Miestas: Kaunas
Mano patarimas, per daug nekreipk i tai demesio. Ten tik toks vaizdas kad varo per tarpine. Greiciausiai varo pro galini salnika. Kad ji pakeisti reikia nuimti pavaru deze ir smagrati. Detales, kurios kaina ~40lt, pakeitimas tau atsieis ~200lt. Pas mane pakeistas ir galinis salnikas ir karteris naujai uzdetas, o tepala vistiek varo. Toks vaizdas kad varo kazkur pro tepalo uzpylimo "garlavina". Bet kadangi priejos prieiti apziureti is apacios maiso starteris, tai taip ir vazineju apibeges tepalais. Bet kadangi tepalo neisbega daugiau negu norma, tai jau ir nusiraminau, nebekreipiu i tai perdaug demesio.

_________________
Lyncas
Kaunas
ex XM'96 V6 APD
C5 II V6 APD by Carlsson


Į viršų
StandartinėParašytas: Lap 20 2005, 20:29 
irmantas rašė:
Nerka rašė:
Varva po truputi tepalas iš variklio, iš pirmo žvilgsnio lyg ir per karterio tarpinę. Gal kas jau buvo susidūrę su panašia bėda, kiek kainavo tarpinės pakeitimas ir ar tai padeda, gal jau visgi reikia ką nors daugiau keisti variklyje jeigu pro tarpinę varo tepalus. Ačiū.

XM 92 TD

Reikia paziuret, jei tik prie pacios tarpines slapia, o ne is aukciau tepalas parbega tai pasikeiti tarpine ir ramiausiai vazineji su sausu varikliu, o jei is auksciau gali but ir salnikas.


jei jau salnikas galinis gerai leidzia, tai gali ir sankaba pradeti buksuoti, pakui ji apdega nuo to tepalo, tai ir sankabos diska keisti reik prie to pacio,man taip buvo,gali dar is auksciau parbegti nuo turbinos,arba pro gumas, kur susijungia isiurbimo kolektorius


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 30 2005, 22:25 
Siaip ir man ta tepala varo, pakeiciau tarpine pora kartu, vis tiek varo, triuba sutvarkyta, ta kur i kuleri eina, starteri buvau nuemes, lyg ir ne is matuokles, nes po ja sausa, turbina irgi svari tai belieka ta pati tarpine arba salnikas, bet buvau ir deze nuemes, sankaba normali, tai reiskia ir ne salnikas... tai vazineju ir neimu i galva, kad koks laselis nukrenta :D


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 30 2005, 22:35 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 08:32
Pranešimai: 1286
Miestas: Kaunas
Man kilo dar viena ideja del tepalo varymo. Per variklio prieki eina alsuoklio slanga, nuo pusgalvio iki karterio. Nuo laiko tos slangos paprastai jau buna sukietejusios, praradusios elastinguma. Todel jas pajudinus, jos paprastai plysta. O jas reikia nuimti keiciant galvos tarpine arba paskirstymo dirza. Tai va, manau kad nemazai tepalo varo butent per ta alsuoklio slanga, jeigu ji buna trukusi. Tik neturiu kaip sios idejos patikrinti. Nabent uzdeti nauja alsuoklio slanga.

_________________
Lyncas
Kaunas
ex XM'96 V6 APD
C5 II V6 APD by Carlsson


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gru 04 2005, 15:48 
Na siaip pas mane ta alsuoklio slanga itrukusi, bet nupjauta ir ikistas vamzdelis, o ant tos slangos su vamzdeliu uzmauta dar storesne zarna ir sujungta su bloku su dviem chamutais, tai manau per ten neturetu eiti tas tepaliukas, bet karteris vistiek tepaluotas... :?


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 02 2006, 09:33 
Panasi problema ir pas mane.Shlapias karteris, variklio tvirtinimo apatine guma.Keiciau karterio tarpine, tikrinau salnykus ish pakirstymo dirzelio puses, uzsandarintas velenelio dangtelis.Uzsandarintas alsuolio slangos itrukimas. Nepadejo.Tepalas lasa kaip lasejes.Balos dydis po masina tiesiogiai priklauso nuo to kokiu greiciu buvo vaziuota pries tai.(nuo varilio apsuku,ypac padideja virs 3000aps).
Dabar misliju ar gali buti kad tepala varo pro galvutes tarpine, gal sakau
tepimo skyle eina palei galvutes krasta, jeigu ne tai reikia ieskoti skyles variklio bloke.Zinantiems prasymas - atsiliepkit kaip ten yr.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 02 2006, 10:11 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Lie 05 2004, 08:30
Pranešimai: 147
Miestas: Vilnius
Atkreipk dėmesį į turbiną, jei tokią turi. Pas mane truputį leidžia per jos šlangus,tik labai sunku prieiti ir nustatyti kur. Kol ant tepalo mažėjimo nesijaučia :wink: važiuojam.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 02 2006, 10:37 
Atsijungęs
DUK moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 25 2005, 19:54
Pranešimai: 630
Miestas: Vilnius
Paulius rašė:
dar yra toks dalykas kaip veleveles, per kurias daznai bega o atrodo kad per karterio tarpine.
:shock: O kas tas yr? Galima smulkiau :? Aciu :)

P.S. Na, as apie veleveles :D

_________________
Mjo, ir reikėjao man pirkti ta Citroena...


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 02 2006, 10:43 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 10:18
Pranešimai: 2355
Miestas: Vilnius
tokie guminiai sandarintojai, kurie stovi paskutiniam veleno laikyklyje prie dezes. Na ne koks is manes aiskintojas, bet gal suprasit :)

_________________
Paulius
mob. 8-610 39922


Į viršų
StandartinėParašytas: Vas 03 2006, 17:55 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Gru 27 2005, 20:22
Pranešimai: 21
Miestas: Ariogala
Nerka rašė:
Varva po truputi tepalas iš variklio, iš pirmo žvilgsnio lyg ir per karterio tarpinę. Gal kas jau buvo susidūrę su panašia bėda, kiek kainavo tarpinės pakeitimas ir ar tai padeda, gal jau visgi reikia ką nors daugiau keisti variklyje jeigu pro tarpinę varo tepalus. Ačiū.
M 92 TD

Pas mane visas karteris buvo tepaluotas,pasirodo vare per turbinos
tepimo vamzdeli jis buvo atsileides.Vamzdelis randasi tarp tepalo uzylimo
ir starterio,labai blogoj vietoi.Dariau spec rakta,kad priverzt.


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 11 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 49 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007