WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Kov 28 2024, 19:59

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 9 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Spa 11 2005, 18:10 
Sveiki... Norejau paklausti kas gali buti... Mano Xm starteris nesuka kai tik degimo rakciuka pasuku tuoj visos lemputes uzgesta tipo kad kazkur trumpintu. Patarkit kas yra? Gal kur turite elektros schema? Aciu :(


Į viršų
   
 Pranešimo tema: Re: Help Starteris nesuka
StandartinėParašytas: Spa 11 2005, 19:49 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 07 2004, 12:13
Pranešimai: 229
Miestas: Kaunas
vmonas rašė:
Sveiki... Norejau paklausti kas gali buti... Mano Xm starteris nesuka kai tik degimo rakciuka pasuku tuoj visos lemputes uzgesta tipo kad kazkur trumpintu. Patarkit kas yra? Gal kur turite elektros schema? Aciu :(


pradziai uzmaitink rele kuri yra virs vairuotojo puses lempos tiesiai nuo akumo(patikrink ar tikrai P ar N padetis pries tai darydamas jei automatas, nes as turejau gera perfomansa kai and D uzvedziau)

_________________
Raimis
Citroen C4 1,6 BlueHDI Shine
Alfa Romeo Stelvio 2,2 Q4


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 11 2005, 21:30 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 06 2005, 10:22
Pranešimai: 224
Miestas: Kaunas
Pas mano BX buvo lygiai tas pats. Rakteli pasuki, visos lemputes uzgesta ir tylu, starteris jokiu gyvybes zenklu nerodo. Teko pasikeist starteri, nes buvo visai pribaigtas.. Bet cia vienas is galimu variantu.. :roll:
Jei ne automatas, pabandyk ant buksyro kurt. Ir jei dyzelis, pries tai reik nepamirst zvakiu pakaitint, nes bent jau mano BX gali tampyt kiek nori, kol zvakes nepakaitintos, nesikuria.

_________________
Evasion '01 2.0HDi 16v
Xantia Activa '98 V6


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Help Starteris nesuka
StandartinėParašytas: Spa 11 2005, 23:17 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 11:46
Pranešimai: 2143
Miestas: Kaunas
vmonas rašė:
Sveiki... Norejau paklausti kas gali buti... Mano Xm starteris nesuka kai tik degimo rakciuka pasuku tuoj visos lemputes uzgesta tipo kad kazkur trumpintu. Patarkit kas yra? Gal kur turite elektros schema? Aciu :(

galimas variantas - man porąkart yra buvę, kai silpnas/išsikrovęs akumas, lemputės off ir signalizacija neleisdavo kurt - per silpna srovė tipo. pakrovus akumą - no problem ;-)

_________________
C5 2.0 HDi '2006
http://www.grumlinas.lt/


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Help Starteris nesuka
StandartinėParašytas: Spa 12 2005, 07:10 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 06 2005, 10:13
Pranešimai: 405
Miestas: Noriūnai
vmonas rašė:
Sveiki... Norejau paklausti kas gali buti... Mano Xm starteris nesuka kai tik degimo rakciuka pasuku tuoj visos lemputes uzgesta tipo kad kazkur trumpintu. Patarkit kas yra? Gal kur turite elektros schema? Aciu :(


Buvo man praeita savaite taip pat :) Ir ta pacia diena, kai XM nusipirkau

:lol:

Jau galvojau prasidejo elektros gedimai, bet is tiesu tai viskas paprasta - buvo atsipalaidavus klema viena ir tiek. Tai siulyciau tau pirmiauia nuo to pradet, o jei nepades, megint ta, ka kolegos siulo :wink:

_________________
<< XM 2.1TD, 1994
Hyundai Santa Fe 2.0CRDi, 2001


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 12 2005, 21:50 
Siandien akuma pasikeiciau tai viskas normaliai turbut pastovejo ant signalkes ir numire... dekui :)


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 25 2005, 09:10 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 11 2004, 15:38
Pranešimai: 2045
Miestas: Vilnius
Vakar man poksta xantija iskrete. Uzgesau prie raudono sveisoforo ir kai bandziau kurtis, tik "taukst" ir uzgeso visos sviesos o starteris ne is vietos.
Galvojau kad vel klemos atsilaisvino, nors pakeiciau neseniai.
Bet pasirodo, kad rimciau. Isluzo starterio magnetas ir uzklinijo visa starteri. Palikau meisrams tai pakeis ta viena dali. Gerai dar kad vidurines dalies neismale, tai sutaupysiu 80 Lt. :)

_________________
Saulius
Xsara Picasso '00 1.8 LPG (Debesėlis)
Vilnius


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 22 2006, 09:09 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Geg 02 2005, 11:51
Pranešimai: 51
Miestas: Vilnius
Na ka broliai kurmiai ir man bejierai prasidejo
Tik nupirkau masina isidejau nauja akuma, pries tai nusivales klemas
Griztu is Karkles, sustoju prie Maximos, bandau uzvesti, o starteris sako nnnne, nnnne, nnnne ir taip skausmingai
Aga, manau starteris ragus istate
Drai servisan, iseme pakeite bendeksa isvale, pastate, isvaziavau...
Dar kokius keturis kartus uzvedziau, parvaziavau namo, po poros valandus sedau vaziuot, o starteris ir vel sako: nnne, nnne, nnne
Sakau sau akumui sakes, tevas dirbes su jais daug, sako buna ir naujas uzsitrumpina
As vaikas gudras, is ryto atsivezu nuliova akuma, o ir tas sako nnne, nnne, nnne
As masina po ilgu keturiu iseiginiu vel drai servisan, sakau blogai vyruciai dirbat, jie sako tavo akumas mires
Per nakti pakrove ir ryte nieko, starteris sako nnne, nnne, nnne
Nueme starteri, pastate ant stakliu, viskas tvarkoj
Nuvale dar karta visus kontaktus ir nieko
:shock: :?:
P.S. labai keistai veikia klimato kontrole (A/C su AUTo rezimu), is pradziu pucia karsta ora, poto virs keleivio koju pacirska turbut rele ir pradeda pusti vesesni, po to gerokai atsalus ir pacirskejus jau silta nelabai pucia

_________________
Linas
CX Break TRD Turbo 2 '88
VAZ 2101 '74
Piaggio X9 125


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 22 2006, 14:16 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 10:19
Pranešimai: 2227
Miestas: Kaunas
NU tai pamatuot reik itampa kokia gauna starteris, gali but kontaktuose beda, pradedant spynele, baigiant paciomis klemomis. O AC taip ir sukonstruotas kad toki ora pustu, ir dar jei i kojas pucia karsta tai i nosi vesu, kad neuzmigtum :), o jei cirska tai gal varikliukas kontakto gero neturi arba poliarinis ezys blynus kepa :D :D :D

_________________
Citroen C2 Style 1.4 HDi '05
Citroen C5 2,0 HDi, 2010 Onyxas


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 9 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 17 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007