WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 19 2024, 06:05

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 37 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 3 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Padidėjo kuro sąnaudos
StandartinėParašytas: Lap 30 2005, 13:38 
C5, universalas 2,0HDI 80kw... ~10L kas per nesamones???
sako oro srauto matuoklis jau prie ribos...Ar tiesa, kad gali sukelti tokias sanaudas?
Siaip kokios realios turi buti? Knyga raso misriu rezimu 5,6Ltr.Kazkaip nesitiki?:))


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 30 2005, 14:39 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 19:29
Pranešimai: 7320
Miestas: Kaunas
O jis išmetimo dujų smulkiųjų dalelių filtrą turi?

_________________
Ex Jorgette D12 '91
Ex Brigitte turbo D12 Automatic '99
Mėlynė V6 2.7 Hdi
Paveikslėlis Paveikslėlis


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 30 2005, 15:23 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 11 2004, 15:38
Pranešimai: 2045
Miestas: Vilnius
Del matuokles gali buti.
Pas mus darbiniam opeliuke buvo sugedes, tai nei trauke, nei ekoniomijos buvo. Kai pakeite, tai vel nubudo tame 1,7 turbodyzelyje zveris. ir sanaudos krito.
Tiesa kainavo tas malonumas 900 Litu

_________________
Saulius
Xsara Picasso '00 1.8 LPG (Debesėlis)
Vilnius


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gru 01 2005, 10:22 
xminde rašė:
O jis išmetimo dujų smulkiųjų dalelių filtrą turi?


paklausk ko nors sunkesnio:))

pirma masina is vis dyzelis po 3 benzininiu japono ir vokieciu o chia dar ir prancuzas tai ish vis NAUJIENA!!:)


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gru 01 2005, 10:44 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 08:32
Pranešimai: 1286
Miestas: Kaunas
Cpenki rašė:
xminde rašė:
O jis išmetimo dujų smulkiųjų dalelių filtrą turi?


paklausk ko nors sunkesnio:))


Na tai pasidomek, juk tavo masina, ne musu.

_________________
Lyncas
Kaunas
ex XM'96 V6 APD
C5 II V6 APD by Carlsson


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gru 01 2005, 12:10 
Tikrai nepasieksi misriu 5,6, jei vazineji Vilniuje. Xsara su tuo paciu varikliu mieste apie 7-7,5, trasoje vaziuojant pagal taisykles 4,5-6.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gru 02 2005, 16:18 
Vytis rašė:
Man tai idomu ka reiskia oro matuoklis "ant ribos" - arba jis neveikia, ar veikia, o ribas meistreliai dazniausiai :) nustatineja, kai nezino tikrosios priezasties. Vezk i rimtesni servisa, bo priezasciu gali buti 100+1.

10Ltr manau daugoka, bet tokiu oru mieste ~7-8 yra normalu, nes tie hdi dyzeliai zalciai ilgai sildosi iki normalios temp., tai as i darba ~5km atvaziuoju, o jis dar nebuna pasiles, tai ko noret, kad imtu pagal knygute.


VEHO pasake meistriukas man jau pries perkant...manau kad rimtas servisas..
"Ant ribos" - kiek maciau savom akim tai srauto matuoklis viso labo du laidukai su impulso davikliais.. kurie nuo dregmes oksiduojasi..- oksidacija matoma plika akimi....sako gali po 1 men, neveikt gali po 3men ar metu bet kai tampa neveiksmingas tai masinos nebeuzvesi!!!

tai tik ir todel klausiu...gal kas nors buvote susidures... nes pakeisiu uz 600lt ir bus vis tiek tas pac...:((
tada kitu bedu ieskok ir vel $$$$$


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gru 02 2005, 17:38 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 08:32
Pranešimai: 1286
Miestas: Kaunas
Nori tiksliu skaiciu, statyk du skaitliukus, viena ant padavimo, kita ant abratkes, tada ir zinosi. O kompas visada rodo tik apytiksliai, paskaiciuoja pagal tam tikra algoritma.

_________________
Lyncas
Kaunas
ex XM'96 V6 APD
C5 II V6 APD by Carlsson


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gru 05 2005, 09:07 
Nuo kompo realios sanaudos skiriasi vidutiniskai 0,1-0,2 Ltr/100 km. Rekordas buvo 0,3 nesutapimas. Dazniausiai rodo maziau.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gru 06 2005, 18:56 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Vas 19 2004, 22:12
Pranešimai: 633
Miestas: Kedainiai
Cpenki rašė:
Vytis rašė:
Man tai idomu ka reiskia oro matuoklis "ant ribos" - arba jis neveikia, ar veikia, o ribas meistreliai dazniausiai :) nustatineja, kai nezino tikrosios priezasties. Vezk i rimtesni servisa, bo priezasciu gali buti 100+1.

10Ltr manau daugoka, bet tokiu oru mieste ~7-8 yra normalu, nes tie hdi dyzeliai zalciai ilgai sildosi iki normalios temp., tai as i darba ~5km atvaziuoju, o jis dar nebuna pasiles, tai ko noret, kad imtu pagal knygute.


VEHO pasake meistriukas man jau pries perkant...manau kad rimtas servisas..
"Ant ribos" - kiek maciau savom akim tai srauto matuoklis viso labo du laidukai su impulso davikliais.. kurie nuo dregmes oksiduojasi..- oksidacija matoma plika akimi....sako gali po 1 men, neveikt gali po 3men ar metu bet kai tampa neveiksmingas tai masinos nebeuzvesi!!!

tai tik ir todel klausiu...gal kas nors buvote susidures... nes pakeisiu uz 600lt ir bus vis tiek tas pac...:((
tada kitu bedu ieskok ir vel $$$$$



Pradziai patariu pabandyti pasiskolinti. Mazai ant Lietuvos zmoniu mokanciu tiksliai skaityti, ka rodo ECU. Priezasciu gali buti n+100, ir pats gedimas gal slypi kazkur anapus....


Arte (gedimu su ECU ateity dauges pagal geometrine progresija:))


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gru 06 2005, 21:23 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Vas 09 2004, 17:43
Pranešimai: 241
Miestas: Kaunas
Cpenki rašė:
VEHO pasake meistriukas man jau pries perkant...manau kad rimtas servisas..
"Ant ribos" - kiek maciau savom akim tai srauto matuoklis viso labo du laidukai su impulso davikliais.. kurie nuo dregmes oksiduojasi..- oksidacija matoma plika akimi....sako gali po 1 men, neveikt gali po 3men ar metu bet kai tampa neveiksmingas tai masinos nebeuzvesi!!!

tai tik ir todel klausiu...gal kas nors buvote susidures... nes pakeisiu uz 600lt ir bus vis tiek tas pac...:((
tada kitu bedu ieskok ir vel $$$$$


Hmm tokio senumo masinai jau apsioksidaves, tai kas bus veliau - juk joj davikliu tai turbut daugiau, nei varztu :)

Sunku cia ka priburt, nebent klausyt Artes patarimo ir pasiskolint

_________________
Vytis
Twizy Z.E.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gru 08 2005, 17:43 
Vytis rašė:
Man tai idomu ka reiskia oro matuoklis "ant ribos" - arba jis neveikia, ar veikia, o ribas meistreliai dazniausiai :) nustatineja, kai nezino tikrosios priezasties. Vezk i rimtesni servisa, bo priezasciu gali buti 100+1.

10Ltr manau daugoka, bet tokiu oru mieste ~7-8 yra normalu, nes tie hdi dyzeliai zalciai ilgai sildosi iki normalios temp., tai as i darba ~5km atvaziuoju, o jis dar nebuna pasiles, tai ko noret, kad imtu pagal knygute.


tai kiek pas tave kompas rodo vidutines?
nes matai man iki darbo 12km irgi tik speja issilti variklis...
bet ar nuo to 9 ltr sanaudos?


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 11 2006, 13:13 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Vas 28 2005, 09:02
Pranešimai: 86
Miestas: Vilnius
Pas mane C 2,2 hdi tai mieste kompas rodo 9,3 vidurki dar galiu poasakyti, akd beveik visa laika vaziuoju mieste, o iki 9,5 gal ir pakils, tai ir nežinau ar kas sugedę ar ne nors pagal knygute miesto režime 8,8


Cpenki rašė:
Senis rašė:
Nuo kompo realios sanaudos skiriasi vidutiniskai 0,1-0,2 Ltr/100 km. Rekordas buvo 0,3 nesutapimas. Dazniausiai rodo maziau.


tai kiek rodo? nes pas mane dabar 9,5ltr/100kmvid sanaudos?


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 11 2006, 22:05 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 01 2004, 17:13
Pranešimai: 273
Miestas: Vilnius
Siaip jei taip smarkiai padidejo kuro sanaudos, tai vertetu kuo greiciau parduoti masina...kuo toliau tuo blogiau bus...kas pusmeti +0.5litro... :)

+0.5 litro nuo knygutes ir jau iskarto "kazkas sudege".
a nepagalvojote kad kuro sanaudos priklauso ir nuo vaziavimo stiliaus?
ir tas vidurkis yr toks pat idomus skaicius, kaip ir lietuvos metine infliacija :)
Daliusj rašė:
Pas mane C 2,2 hdi tai mieste kompas rodo 9,3 vidurki dar galiu poasakyti, akd beveik visa laika vaziuoju mieste, o iki 9,5 gal ir pakils, tai ir nežinau ar kas sugedę ar ne nors pagal knygute miesto režime 8,8

_________________
Algis
Grand C4 Picasso 1.6HDi EGS (niekada daugiau nepirksiu roboto)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 11 2006, 23:15 
kaip sekasi ieskoti problemu del ko saliarka ryja? nes man paciam tokia pat problema kad 1.9TD Xantia ~9.5-10l mieste valgo. man automatine greiciu deze nesenai tvarke, tai meistrai buvo nueme siurbli, galvoju gal koki kampa ishreguliavo. nu jei tu rasi kame beda, tai man idomu ;)


Į viršų
   
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 37 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 3 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 20 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007