WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 23 2024, 10:22

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 29 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Dyzelis ir -25C
StandartinėParašytas: Sau 19 2006, 09:40 
Atsijungęs
DUK moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 25 2005, 19:54
Pranešimai: 630
Miestas: Vilnius
Sveiki, broliai protingieji kurmiai :)

Papsakokit, kas ten dedasi du soliarka, kai temperatura nukrinta taip zemai kaip siandien (-25)? Kokie ten parafinai? Kur jie ten nuseda ir t.t ir pan. Arte, papasakok :)

_________________
Mjo, ir reikėjao man pirkti ta Citroena...


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 19 2006, 10:38 
Atsijungęs
DUK moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 25 2005, 19:54
Pranešimai: 630
Miestas: Vilnius
xminde rašė:
Jei akumas geras ir teisingas kuras - jokiu parafinu nebuna :).... Šianfiena antrą kartą per 7 metus neužsivedžiau, pirmąji kartą akumas numiręs buvo, dabar tas pats...

Aha as tai antra, per 5-is menesius :D Tik vat galvoju, nuo ko pradeti keitimus: kaitinimo zvakiu ar akumo :?:

_________________
Mjo, ir reikėjao man pirkti ta Citroena...


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 19 2006, 10:49 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 11:46
Pranešimai: 2143
Miestas: Kaunas
ArvydasAS rašė:
Aha as tai antra, per 5-is menesius :D Tik vat galvoju, nuo ko pradeti keitimus: kaitinimo zvakiu ar akumo :?:

jei dukart prašildžius, akumas suka normaliai, o nesikuria - žvakės;
jei dukart prašildžius, akumas sako te-te-te-tiau ir tuo baigia savo indėlį į automobilio eksploataciją - akumas, tada jį susitvarkai ir kartojant tikrini žvakes
šeip normaliai reiktų prieš žiemos sezoną išsukti žvakes, apžiūrėti, pratestuoti testeriu (na bent aš, piktnaudžiaudamas tarnybine padėtimi :oops: taip savo kolegą įdarbindavau ;-)
keisti reikia visas žvakes iškart, nes nevienodas cilindrų pašildymas suteikia nepakartojamą variklio purtymosi komfortą plius nesudegusio kuro šleifa iš dūmvamzdžio ;-)

_________________
C5 2.0 HDi '2006
http://www.grumlinas.lt/


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 19 2006, 11:05 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 11:46
Pranešimai: 2143
Miestas: Kaunas
velinas rašė:
na, del sito abejoju, kiek keiciau, vis po viena-dvi.. Galbut ir butu idealus variantas visas iskart keist (pvz., tepalus irgi butu gerai pasikeist kas 7500km, bet vaziuojam visi po 10000km), bet tikrai stipriai per kisene kirstu tada :roll:

visi bent kiek rimtesni zyzelių specai sutartinai aiškina apie nevienodos kokybės pašildymo žvakių neigiamą įtaką, kurios gal ir nejaučiam prie nedidelių žemų temperatūrų, bet kuri anksčiau ar vėliau išlenda variklio problemom. kaip kad nenoras kurtis prie pakankamai žemų temperatūrų
pirmais zyzelio eksploatavimo metais kaitaliojau po vieną kelis kart per žiemą, kol visas pakeičiau - pinigai tie patys, nervai keturiskart ;-) kitą žiemą, radus dvi pastipusias, pakeičiau visas keturias - no problem iki kito sezono
taip kad pono kiaušai, pono valia juos tarpdurin kišti ;-) :lol:

_________________
C5 2.0 HDi '2006
http://www.grumlinas.lt/


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 19 2006, 11:12 
Atsijungęs
DUK moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 25 2005, 19:54
Pranešimai: 630
Miestas: Vilnius
grumlinas rašė:
jei dukart prašildžius, akumas suka normaliai, o nesikuria - žvakės;

Aciu kallega, aciu :labas: Diagnozuoju savo problema: zvakes :!: Nes akumas pradejo nebetempti tik po kokio 125 bandymo vesti. Suko jis kol galejo... tik as toks, zveris ji nukankinau :maniac:

_________________
Mjo, ir reikėjao man pirkti ta Citroena...


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 19 2006, 11:16 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 11:46
Pranešimai: 2143
Miestas: Kaunas
velinas rašė:
grumlinas rašė:
kitą žiemą, radus dvi pastipusias, pakeičiau visas keturias - no problem iki kito sezono

O jei pasikeiti viena bloga prie ziema, pavazineji, pries kita ziema patikrini :arrow: visos :au: geros ir nereik nieko keist. Tai vietoj 4 keista tik 1 per du sezonus :wink:

na o aš tas mano dvi pastipusias diagnozavau tik variklio nesivedimo metodu per šalčius :oops:
trečiajam mano turėto zyzeliuko žiemos sezonui lygtai nieko ir nekeičiau - 4 buvusios naujos buvo dar geros, naudotas buvo tikrinimo išsukant metodas :)

_________________
C5 2.0 HDi '2006
http://www.grumlinas.lt/


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 19 2006, 11:33 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 19:29
Pranešimai: 7320
Miestas: Kaunas
Mano XMas jau 8 žiema čia :) - dar nei krato žvakės nekeistos... Būtų natūralu jei ir akuma ir žvakes tektų pasikeisti dabar :D.

_________________
Ex Jorgette D12 '91
Ex Brigitte turbo D12 Automatic '99
Mėlynė V6 2.7 Hdi
Paveikslėlis Paveikslėlis


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 19 2006, 11:36 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 08:32
Pranešimai: 1286
Miestas: Kaunas
Nu ka, maniskis siandien irgi pasake, kad nesives. Pabandziau pora kartu ir ilgiau nekankinau. Sukti suka, gana smagiai, bet negriebia. Lauksim siltesniu oru.

_________________
Lyncas
Kaunas
ex XM'96 V6 APD
C5 II V6 APD by Carlsson


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 19 2006, 12:35 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Gru 29 2005, 11:45
Pranešimai: 26
Miestas: Vilnius
:shock: Vyryciai patarkit kas gali but, jei tik is kokio 5-to starterio pasukimo siaip ne taip uzsikure zmonos xsarrra. Ti variklis 2HDi ir as apie ji nieko neraukiu :( . Kaip tuose varikliuose pashildoma saliarka? Kura pilu is Statoilo, akumas suka normalei, kas ga;i but?

_________________
EX-xsara 2.0 HDi, 2002m - kibiras


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 19 2006, 12:37 
na pas mane po 10 pakaitinimu pradejo tik burzgaliot, nors akumas suko puikiai. kas is citrodaktaru apziuretu pakeistu man zvakes pakeitinimo?


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 19 2006, 15:17 
Marijonas rašė:
mifunia rašė:
:shock: Vyryciai patarkit kas gali but, jei tik is kokio 5-to starterio pasukimo siaip ne taip uzsikure zmonos xsarrra. Ti variklis 2HDi ir as apie ji nieko neraukiu :( . Kaip tuose varikliuose pashildoma saliarka? Kura pilu is Statoilo, akumas suka normalei, kas ga;i but?
Viskas normaliai, Audriuxan sake savo HDI irgi tik po keliu prasukimu uzkure :!:
Kodėl normaliai?Tai ka - atmosferiniai maziau bijo salcio ar kas? Protingieji kurmiai, suskelkit paaiskinima, kame saknys to proceso...


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 19 2006, 15:27 
As irgi sendien neuzsikuriau, gal kokiu 10 kart bandziau, suskt suka, bet nepagauna. Nafik teko taksa kviestis :evil:


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 19 2006, 15:29 
Idomus sutapimai is kolegu "traktoristu" sio ryto pasikalbejimu. (PS. Teko ir man prisiprasyt, kad paveztu su << Zaxaru (ZX), bo nepasidave provokacijoms mano zveris :D). Idomi statistika gavosi: Isipilusiems "Lukiolo" dyzeliuko nei vienas traktorius nesivede. Statoilo gerbejai siltai ir su savo traktoriukais atvaziavo i darba. Idomu cia sutapimas, ar ir kiti << kolegos tokiu pastebejimu turite?


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 19 2006, 16:04 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 11:46
Pranešimai: 2143
Miestas: Kaunas
dumblas rašė:
DozeSS rašė:
Gal problemos dar kurnors reiketu ieskoti. Nuo bako iki variklio dizelis ne viena kliuti turi iveikti. :)

Gali buti, bet iki siandienos uzsivesdavo

va būtenc - vasarą ir be pašildymo žcvakių gali važinėt... tiesiog prisikaupė virtinė problemų, kuri ir pribaigė awto (nebūtinai vien kuro kokybė ar amenpoteriai pašildymo žvakėms)
o dėl kuro (pasikartosiu, nes kitoje diskusijoje panašiai rašiau) - norit turėti problemų - pilkitės lukoilo zyzelių (patyrę kuro fufliakintojai, nes visas žieminis zyzelius yra tas pats vasarinis, tik su priedais, įpilamais dažnai tiesiog kolonėlėje) ir važinėkit pustuščiu baku (labai gerai kauptis šerkšnui ant bako sienelių)

_________________
C5 2.0 HDi '2006
http://www.grumlinas.lt/


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 19 2006, 16:09 
Uzsivedziau is puses apsisukimo, ty variklis uzsikure ta pacia sekunde suktelejus rakteli. Aisku zvakes visos geros, filtras keistas spalio men, akumas irgi geras, kompresija taipogi, o saliarka statoiline. Taigi priziurekit savo arkliukus ir kursis be jokiu problemu, o ant dyzelio ner ko varyti, nes ir kruvas benzininiu 10 metu senumo lupenu tempiamu siandien galejai isvysti.


Į viršų
   
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 29 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 17 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007