WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Kov 29 2024, 06:53

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 29 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 19 2006, 16:15 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 11:46
Pranešimai: 2143
Miestas: Kaunas
dumblas rašė:
grumlinas rašė:
tiesiog prisikaupė virtinė problemų, kuri ir pribaigė awto

Nu kaip cia dabar sneki. Nieks ten nenumire, jam tiesiog salta ir tingi kur nors vaziuoti :lol:

tinginys, blemba... :roll: o tu jam pagrasink, kad šrotan priduosi ir awdzinukę nusipirksi - kaip bitutė užsikurs ;-)

_________________
C5 2.0 HDi '2006
http://www.grumlinas.lt/


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 19 2006, 16:22 
grumlinas rašė:
tu jam pagrasink, kad šrotan priduosi ir awdzinukę nusipirksi - kaip bitutė užsikurs ;-)


Jis jau senas, patyres, taip lengvai neisdursi :wink:


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 19 2006, 18:19 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bir 26 2005, 13:47
Pranešimai: 192
Miestas: Vilnius
Kad man jusu problemas. Ryte normalei usikuriau :fiufiu: uztat vetoi pasikelus mano XaMlo paraše kompe kad per zemas hidraulikos sliegys :( siurbliui jau beveik xana vat ir šuįalo, vargšelis :cry: ) o kad nepasiroditu per mažai trenkiau bagažines dangtimi ir jos amortikai man pasake p-f-f-f. Abidno da :( Tai kad atsargiau.

_________________
2001m C5 V6 Sidabrine strėlė


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 19 2006, 21:13 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Vas 19 2004, 22:12
Pranešimai: 633
Miestas: Kedainiai
RaimisD rašė:
Uzsivede su Lukoil dyzeliu.
Beje piluosi tik Lukoil(su labai retomis isimtimis) ir visa laika uzsivesdavau iskaitant ekstremalu uzvedinejima Zarasu rajone 200X metais prie -28 laipsniu.
Netikiu as kad Lukoil bloga dyzeli parduoda... ir neitikinsit.


Ai, mes ir nepulsim taves itikinet :lol: . Beje, visam DK perejusiam per Lukoil bazes (o ju tinklas placiausias ant Lietuvos) yra gal 5% rapsometiloesterio. Ir nieko, vaziuoja visi :wink: . O ta pati saliarka gali buti ir statoilo degalinese, ir kitose. Kas kur gauna pigiau, tas ten perka.
O jus nezinojot, kad su vasarine saliarka kuriasi ir vaziuoja geriau, o visa beda, kad ji stigsta ir nesifiltruoja :x

Dazniausia nesikuria del .... nu nelaikas tokiam salty masinytes remontuot.

Arte


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 20 2006, 09:03 
Arvydas rašė:
Šiandien teko važiuoti pas Alvydą.Mano d12 stovėjo nekurtas kokias dvi savaites.Gazuolis žalias, ryškiai vasarinis,bet iš Statoilo.Užsikūrė iš pirmo pasukimo.Beje kur pilti gazuolį tikrai svarbu.Iš Mazeikių jis į visas degalines pakliūna vienodas,bet nevienodai jį praskiedžia.Teko skaityti,kad patikrinus, dyzelino rasta vos 30 proc.kita dalis skalūno alyva.Patarčiau žiemą vengti mažų degalinių.
Kolega, kas per daiktas ta SKALUNO ALYVA?


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 20 2006, 09:06 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 11:46
Pranešimai: 2143
Miestas: Kaunas
rodos rašė:
Kolega, kas per daiktas ta SKALUNO ALYVA?

http://www.google.com/search?client=ope ... 8&oe=utf-8

_________________
C5 2.0 HDi '2006
http://www.grumlinas.lt/


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 20 2006, 09:16 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 19:29
Pranešimai: 7320
Miestas: Kaunas
Na va, vakar kolega nupirko statoil fortis arctik - supylė į butelį ir paliko lauke, šiandi ryte rado žalatiną :(.

_________________
Ex Jorgette D12 '91
Ex Brigitte turbo D12 Automatic '99
Mėlynė V6 2.7 Hdi
Paveikslėlis Paveikslėlis


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 20 2006, 10:26 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 10 2004, 22:04
Pranešimai: 85
Miestas: Pabrade
Makleris rašė:
Senis rašė:
Uzsivedziau is puses apsisukimo, ty variklis uzsikure ta pacia sekunde suktelejus rakteli. Aisku zvakes visos geros, filtras keistas spalio men, akumas irgi geras, kompresija taipogi, o saliarka statoiline. Taigi priziurekit savo arkliukus ir kursis be jokiu problemu, o ant dyzelio ner ko varyti, nes ir kruvas benzininiu 10 metu senumo lupenu tempiamu siandien galejai isvysti.

Ar cia tik ne pas tave mano XM TD12 nusedo, kuri buvau Sigiui pardaves :?: Malonu girdet, kad dar gerai kurias, nes manes nebuvo pavedes :)


Tavo Citra pas mane :)
O ji isgaudzius visa ora (jis paslaptingai slepesi neteisingai pastacius kuro filtra) uzsivede prie - 25, bet deja ta pati vakara kai po darbo teko kolegas uzvedineti, buvo nulauztas aukmuliatoriaus pliusnis klemas :(. Taigi si ryta ji taip ir liko stoveti, db net nzn ar kisti kanopas po kapotu keiciant klema ir uzvedant ar palaikyti atidaryta lauke kokia savaitele.
Seip buvau nustebes kai stovejusi lauke uzsivede prie - 25.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 25 2006, 10:25 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Rgs 26 2005, 10:25
Pranešimai: 42
Miestas: Vilnius
na galiu pasakyti, kad xantia visomis dienomis buvo kurenama ir viskas ciki...

_________________
C xsara Picasso 1.6HDi 07

mmmindaugas@gmail.com


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 26 2006, 13:26 
mano traktoriukas mane pati nustebino,prie -28 du kartus apsuko ir varikliukas harmoningai uzdainavo,be jokiu dumu,be jokio purtymosi,lygiai graziai kaip vasara,bake irgi jokiu zibalu ar dar tem kokio velnio nebuvau pyles,tiesa rudeni buvau prasiploves visa kuro sistema,pakeites filtrus tepalus,patikrines zvakes,purkstukus,vien zo dariau taip, kad isejus ryte nereiketu galvoti kas ves mane i darba :D


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 26 2006, 14:47 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 11:46
Pranešimai: 2143
Miestas: Kaunas
Ozz rašė:
Beje, kolegos, o kaip su gazo pedalu traktoriuose per didelius salcius?
Kietas kaip akmuo, spaudziasi labai sunkiai, vos grizta. Kame reples? Kuras uzsala siurbli, troselis? Pasilus visk ok

greičiausiai troselis pašalo... pas mani tai nuspaudžiant sankaba girgžda kaip tas dziedzelis su dviračiu iš kažkokios reklamos :lol:

_________________
C5 2.0 HDi '2006
http://www.grumlinas.lt/


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 26 2006, 18:59 
Ozz rašė:
Beje, kolegos, o kaip su gazo pedalu traktoriuose per didelius salcius?
Kietas kaip akmuo, spaudziasi labai sunkiai, vos grizta. Kame reples? Kuras uzsala siurbli, troselis? Pasilus visk ok


pas mane tai kniso prota cilindriukas toks kur prie gazo svirteles yra, nezinau pas tave yra toks ar ne, tai jis man irgi ar uzsaldavo ar siaip strigdavo,tai ismeciau visai,tiesa pirma diena kol pripratau buvo biski neyprasta vaziuoti,nes labai jau lengvai pedalas spaudesi :)


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 27 2006, 15:31 
Atsijungęs
DUK moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 25 2005, 19:54
Pranešimai: 630
Miestas: Vilnius
Xdalius rašė:
pas mane tai kniso prota cilindriukas toks kur prie gazo svirteles yra, nezinau pas tave yra toks ar ne, tai jis man irgi ar uzsaldavo ar siaip strigdavo,tai ismeciau visai,tiesa pirma diena kol pripratau buvo biski neyprasta vaziuoti,nes labai jau lengvai pedalas spaudesi :)

Koks dar cilindriukas :shock: Papasakok smulkiau, nes pas man tai tapke sunkiai maigosi net ir neasant salciams. Kas ten per daiktas? Kur jis stovi? KaM jis skirtas...? :? :shock:

_________________
Mjo, ir reikėjao man pirkti ta Citroena...


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 27 2006, 15:51 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 08:32
Pranešimai: 1286
Miestas: Kaunas
Amortizatorius ten stovi, kad atleidus gaza apsukos staigiai nenukristu. Praktiskai pas visus senus XM'us tas amortikas jau seniai mires, ir stovi tik del vaizdo. VEHO tas daiktas kainuoja pasakiskus pinigus, ar tai 450lt, ar tai 750lt.

_________________
Lyncas
Kaunas
ex XM'96 V6 APD
C5 II V6 APD by Carlsson


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 29 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 22 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007