WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 29 2024, 07:23

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 9 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Kuro filtro pompos remontas
StandartinėParašytas: Sau 28 2007, 11:44 
noriu susitvarkyti sena savo xm kuro filto pompa nes nupirkau laikinai kita is sroto tai neaisku kokio modelio niekur negaunu filtro tai sakau reik atgaivint sena mat senos pacios pompos membrana sutrukus ar ju buna tu gumu pirkt atskirai ar galima is kazko pasidaryt


Į viršų
   
 Pranešimo tema: Re: Kuro popmos remontas
StandartinėParašytas: Sau 28 2007, 12:05 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 11:35
Pranešimai: 997
Miestas: Kaunas
buriukas rašė:
noriu susitvarkyti sena savo xm kuro filto pompa nes nupirkau laikinai kita is sroto tai neaisku kokio modelio niekur negaunu filtro tai sakau reik atgaivint sena mat senos pacios pompos membrana sutrukus ar ju buna tu gumu pirkt atskirai ar galima is kazko pasidaryt



Būna remontinių komplektų. ir nelabai brangiai kainuoja. Jei gerai atsimenu apie 20 Lt.

_________________
Vovka
C4 Grand Picasso exclusive +
Troleibusas 4x4


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 29 2007, 23:11 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Gru 27 2005, 20:22
Pranešimai: 21
Miestas: Ariogala
Kaune sale parduotuves Meharis yra parduotuve Autura viskas dyzeliam
ten tikrai turetu buti.

______________________________

XM2,1td su lesiais


Į viršų
StandartinėParašytas: Sau 30 2007, 11:53 
Atsijungęs
skelbimai
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 26 2006, 07:50
Pranešimai: 2699
Miestas: Vilnius
Meharis turi, tik pirk su visu dangteliu, nes tos "zakliopkes" beveik vienkartines ir bus bedos su ju atspaudimu ir pakartotinu uzspaudimu. Kaina apie 37Lt.

_________________
#333
Šiame poste išsakyta autoriaus nuomonė dažniausiai nesutampa su skaitytojo nuomone.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 30 2007, 12:30 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
Galima naudoti ir kito gamintojo bei modelio (suprantama-dyzelio) kuro pompą su filtru.XMui įdėjau Nissan gamybos ir vargo nematau.Tiesa,paties filtro kaina ~23lt (ne kasetė,o vientisas metalinis korpusas),bet niekada nebebus problemų dėl oro gaudymo per filtrą.Svarbu tik,kad filtro debetas (pralaidumas) nebūtų ženkliai mažesnis už originalaus.O kuro filtro laikiklį (pompikę) šrote galima gauti už 10-20lt.


Į viršų
StandartinėParašytas: Vas 21 2007, 09:51 
Atsijungęs
skelbimai
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 26 2006, 07:50
Pranešimai: 2699
Miestas: Vilnius
Traktor rašė:
Turiu nuojauta kad pas mane irgi pradejo ora gaudyt per ta nelemta kuro pompa :evil: . Viciunai, Meharis ir Robetas duotuoju momentu niekuo padeti negali :cry: Ar daznai minimas Alvydas tik atlieka darbus ar gal ir daliu turi, man reikia butent tos filtro pompeles diafragmu. Gal kas is klubieciu Kaune turi ka pasiulyt? :roll:

Alvydas dazniausia turi visokiu detaliu... ir srotiniu, ir nauju, ir kainos, mano manymu, pas ji visai pakenciamos. Pasiskamkbek jam.

_________________
#333
Šiame poste išsakyta autoriaus nuomonė dažniausiai nesutampa su skaitytojo nuomone.


Į viršų
StandartinėParašytas: Vas 21 2007, 10:56 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lie 19 2006, 08:40
Pranešimai: 62
Miestas: Kaunas
Haroldas rašė:
Traktor rašė:
Turiu nuojauta kad pas mane irgi pradejo ora gaudyt per ta nelemta kuro pompa :evil: . Viciunai, Meharis ir Robetas duotuoju momentu niekuo padeti negali :cry: Ar daznai minimas Alvydas tik atlieka darbus ar gal ir daliu turi, man reikia butent tos filtro pompeles diafragmu. Gal kas is klubieciu Kaune turi ka pasiulyt? :roll:

Alvydas dazniausia turi visokiu detaliu... ir srotiniu, ir nauju, ir kainos, mano manymu, pas ji visai pakenciamos. Pasiskamkbek jam.

Dekui, pasnekejau su Alvydu, tai dar kelias vietas pasake kur galima rast tokiu daliu. Manau neprapulsiu ;)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 22 2007, 12:14 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lie 19 2006, 08:40
Pranešimai: 62
Miestas: Kaunas
proffanas rašė:
...jei visgi nerasi-tebeturiu savo seną filtro pompos korpusą.
Membranos ten aišku nenaujos,bet jis man oro negaudė (kol nesulanksčiau paties filtro korpuso).Esant reikalui-galiu padovanoti (pasitikrinau-tebeturiu),bo su laiku pas mane visokie geri daiktai visvien prapuola :)

Dekui proffanai, turesiu omeny :wink:
Gavau nauja membrana (25 Lt), bet pasikeist galesiu tik savaitgaly. Syryt vos uzkuriau, nes kuras ne tik is slangu nuseda bet kogero ir is pacio siurblio, net uzpompavimas nepadeda, reikia su starteriu daug sukt :(
P.S. laikau spygas kad ora gaudytu per ta nelemta filtra, nes jei teks keist slangas ties baku, tai gryna ranku depiliacija :evil:
P.S.S. gal zinai ar gali buti taip, kad ora gaudo kazkur paciame siurblyje?


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 22 2007, 14:43 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lie 19 2006, 08:40
Pranešimai: 62
Miestas: Kaunas
proffanas rašė:
Gali;pas mane taip yra :lol: Po meistrų invazijos.Kelias valandas pastovi-kuriasi be problemų,o kuriant ryte-keletą sekundžių pukši,gęsta ir baltais dūmais pilasi.Kol kas rankos nesiekia pasižiūrėt kur nesandaru,nes yra paprastas problemos apėjimas-pradžioj prieš normaliai kaitinant žvakes prasukti starteriu kelias sekundes kad orą išvarytų ir akumas "pasitreniruotų",o tik po to kaitinti ir kurti.Šitaip prie -17C užsikuria po poros alkūninio prasisukimų.

Nu jau seniai man tas Volkswageninis siurblys atsibodo :x Bus proga pasikeist :twisted:
Dabar priespiet kuriau, tai vel kuras nusedes. paskui jau kai prasidirbo paziurejau, y skaidru vienkartiny filtruka, kuris yra tarp kuro filtro ir siurblio, tai matosi kartas nuo karto pergazavus issivercia oro burbulas, o skaidrioj gryztamosios slangoj matosi kaip kuras gryzta is siurblio pilnas smulkiu burbuliuku.


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 9 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 75 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007