WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Geg 01 2024, 04:21

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 39 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: tepalai
StandartinėParašytas: Spa 08 2013, 08:42 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Rgs 28 2009, 20:54
Pranešimai: 2276
Miestas: Kaunas
Darka66 rašė:
Bivainis rašė:
Čia geras Kroon-oil alyvų konfiguratorius. Pasižiūrėjus ką rekomenduoja jūsų mašinai Kroon-oil, galima pačiam ieškoti ir kitų gamintojų analogų.

Bet pagal Kroon-Oil jei aš saviškiam motorui ieškočiau - aš iškart būčiau suklaidintas. Nes << rekomenduoja mano motorui Total Ineo ECS 5W-30, arba analogus kas atitinka ACEA C2 standartą. O Kroon-Oil neturi tokios alyvos, kuri atitiktu ACEA C2 ir iškart klaidindamas man siūlo savo SPECIALSYNTH MSP 5W-40, kurio standartas ACEA A3/B4/C3. Aišku motoras neužlinks įpylus tokio, bet gali būti suklaidintas, manydamas, kad man ir reikia A3/B4/C3.

taip tau priklasuo C2 variantas ;) castrolis irgi ta rodo, bet realia tokio neturi tad irgi siulo MAGNATEC C3 5W-40 ACEA A3/B4
:) totalus briedas :)

_________________
Naujos auto dalys.
Hidraulika ir pneumatika.
konsultacijos 865766726


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: tepalai
StandartinėParašytas: Spa 08 2013, 09:56 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Vas 12 2011, 14:09
Pranešimai: 762
Miestas: Vilnius
kokonas rašė:
Darka66 rašė:
Bivainis rašė:
Čia geras Kroon-oil alyvų konfiguratorius. Pasižiūrėjus ką rekomenduoja jūsų mašinai Kroon-oil, galima pačiam ieškoti ir kitų gamintojų analogų.

Bet pagal Kroon-Oil jei aš saviškiam motorui ieškočiau - aš iškart būčiau suklaidintas. Nes << rekomenduoja mano motorui Total Ineo ECS 5W-30, arba analogus kas atitinka ACEA C2 standartą. O Kroon-Oil neturi tokios alyvos, kuri atitiktu ACEA C2 ir iškart klaidindamas man siūlo savo SPECIALSYNTH MSP 5W-40, kurio standartas ACEA A3/B4/C3. Aišku motoras neužlinks įpylus tokio, bet gali būti suklaidintas, manydamas, kad man ir reikia A3/B4/C3.

taip tau priklasuo C2 variantas ;) castrolis irgi ta rodo, bet realia tokio neturi tad irgi siulo MAGNATEC C3 5W-40 ACEA A3/B4
:) totalus briedas :)

Mano pastebėjimu pardavėjai alyvą parenka ne pagal automobilių gamintojų rekomendacijas, o pagal alyvos gamintojų rekomendacijas. Šiuo atveju kyla klausimas ar C2 leistina keiti į C3? Tiek Kroon-oil, tiek Castrol rimti gamintojai, abejotina, kad jie siūlytų tai kas galėtų kaip nors pakenkti automobiliui.

_________________
Citroën C5 Estate 2HDi 2006 m.


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: tepalai
StandartinėParašytas: Spa 08 2013, 10:08 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Vas 12 2011, 14:09
Pranešimai: 762
Miestas: Vilnius
.

_________________
Citroën C5 Estate 2HDi 2006 m.


Paskutinį kartą redagavo 1 Bivainis. Iš viso redaguota 0 kartus.

Į viršų
 Pranešimo tema: Re: tepalai
StandartinėParašytas: Spa 08 2013, 10:10 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Vas 12 2011, 14:09
Pranešimai: 762
Miestas: Vilnius
Darka66 rašė:
Bet pagal Kroon-Oil jei aš saviškiam motorui ieškočiau - aš iškart būčiau suklaidintas. Nes << rekomenduoja mano motorui Total Ineo ECS 5W-30, arba analogus kas atitinka ACEA C2 standartą. O Kroon-Oil neturi tokios alyvos, kuri atitiktu ACEA C2 ir iškart klaidindamas man siūlo savo SPECIALSYNTH MSP 5W-40, kurio standartas ACEA A3/B4/C3. Aišku motoras neužlinks įpylus tokio, bet gali būti suklaidintas, manydamas, kad man ir reikia A3/B4/C3.

taip tau priklasuo C2 variantas ;) castrolis irgi ta rodo, bet realia tokio neturi tad irgi siulo MAGNATEC C3 5W-40 ACEA A3/B4
:) totalus briedas :)[/quote]
Mano pastebėjimu pardavėjai alyvą parenka ne pagal automobilių gamintojų rekomendacijas, o pagal alyvos gamintojų rekomendacijas. Kad gali būti nesutapimų matome iš šio pavyzdžio. Šiuo atveju kyla klausimas ar C2 leistina keiti į C3? Tiek Kroon-oil, tiek Castrol rimti gamintojai, abejotina, kad jie siūlytų tai kas galėtų kaip nors pakenkti automobiliui.[/quote]

_________________
Citroën C5 Estate 2HDi 2006 m.


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: tepalai
StandartinėParašytas: Spa 08 2013, 10:13 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Vas 12 2011, 14:09
Pranešimai: 762
Miestas: Vilnius
kokonas rašė:
Darka66 rašė:
Bet pagal Kroon-Oil jei aš saviškiam motorui ieškočiau - aš iškart būčiau suklaidintas. Nes << rekomenduoja mano motorui Total Ineo ECS 5W-30, arba analogus kas atitinka ACEA C2 standartą. O Kroon-Oil neturi tokios alyvos, kuri atitiktu ACEA C2 ir iškart klaidindamas man siūlo savo SPECIALSYNTH MSP 5W-40, kurio standartas ACEA A3/B4/C3. Aišku motoras neužlinks įpylus tokio, bet gali būti suklaidintas, manydamas, kad man ir reikia A3/B4/C3.

taip tau priklasuo C2 variantas ;) castrolis irgi ta rodo, bet realia tokio neturi tad irgi siulo MAGNATEC C3 5W-40 ACEA A3/B4
:) totalus briedas :)

Mano pastebėjimu pardavėjai alyvą parenka ne pagal automobilių gamintojų rekomendacijas, o pagal alyvos gamintojų rekomendacijas. Kad gali būti nesutapimų matome iš šio pavyzdžio. Šiuo atveju kyla klausimas ar C2 leistina keiti į C3? Tiek Kroon-oil, tiek Castrol rimti gamintojai, abejotina, kad jie siūlytų tai kas galėtų kaip nors pakenkti automobiliui.

_________________
Citroën C5 Estate 2HDi 2006 m.


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: tepalai
StandartinėParašytas: Spa 08 2013, 10:22 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Vas 12 2011, 14:09
Pranešimai: 762
Miestas: Vilnius
P.S. atsiprašau už technines klaidas forume. Gaila, kad šiame forume negalima trinti savo žinučių, o taisyti jas galima labai jau trumpą laiką. Pvz. Peugeot forume savo žinutes trinti galima bet kada, taisyti apie valandą nuo išsiuntimo. Renault, Oldtimers forumuose senas žinutes taisyti galima kada tik nori.

_________________
Citroën C5 Estate 2HDi 2006 m.


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: tepalai
StandartinėParašytas: Spa 08 2013, 15:29 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 14 2004, 15:45
Pranešimai: 3087
Miestas: AUKSTADVARIS/SIAULIAI
Dominykas rašė:
500 litu studentui gyvenanciam praktiskai ant saves yra tikrai nemazai. jum gal ir centai. labia tikiuosi kad galvos neprapustos...


Gyventi reikia PAGAL PAJAMS...Ir nesvarbu, ar tu studentas, ar milijonierius.
As irgi dabar daug ko noriu. Bet jei neturiu tam pinigu, tai ir lieka vizija, kol ju turesiu.
O cia, studentas, su V6 XM, ir jau nepirma masina...:) Ka as zinau...Kai buvau studentu, surudijusi pasata vairavau, nes geresnem nebuvo litu.

_________________
XM'93 2.0iLPG-Mad Max...Amen..:(; XM'91V6 LPG; XM'98turbo LPG
Ex: XM'90 2.0iLPG; XM'92 V5 LPG; XM'96 V6 APD LPG; XM'93 V6 APD LPG; XM'00 2.5td
Visada su XM...


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: tepalai
StandartinėParašytas: Spa 09 2013, 09:16 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 10:19
Pranešimai: 2227
Miestas: Kaunas
Del C2 ar C3 ar C1 motoras neuzlinks tikrai, tik esme tame del priedu kiekio alyvoj. Nuo ju kencia tik katalizatoriai ir suodziu filtrai. Jei filtras iskastruotas geriau naudoti kur yra A3/B4, tai geriausias variantas varikliui. PSA del filtru/katalizatoriu siulo visur C2, Renault C4, Ford C1. Populiariausias yra C3, kuria naudoja daugiausiai fokieciai. Del to ir nenori jie priimti tu ekologiniu nauju normu, kad butu nedaugiau 99g.

_________________
Citroen C2 Style 1.4 HDi '05
Citroen C5 2,0 HDi, 2010 Onyxas


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: tepalai
StandartinėParašytas: Spa 09 2013, 09:27 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 10:19
Pranešimai: 2227
Miestas: Kaunas
Del C2 ar C3 ar C1 motoras neuzlinks tikrai, tik esme tame del priedu kiekio alyvoj. Nuo ju kencia tik katalizatoriai ir suodziu filtrai. Jei filtras iskastruotas geriau naudoti kur yra A3/B4, tai geriausias variantas varikliui. PSA del filtru/katalizatoriu naujiems varikliams siulo visur C2, Renault C4, Ford C1. Populiariausias yra C3, kuria naudoja daugiausiai fokieciai. Del to ir nenori jie priimti tu ekologiniu nauju normu, kad butu nedaugiau 99g. Kadangi tavo benzininis variklis pilk ta alyva kur yra ACEA specifikacijos be C raidziu,kaip ir minejau geriausiai A3/B4, isskyrus ta atveji jeigu pagal manula nurodyta PSA P71 2290. Tadum belieka tik C2 naudot.

_________________
Citroen C2 Style 1.4 HDi '05
Citroen C5 2,0 HDi, 2010 Onyxas


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 39 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 17 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007