WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 26 2024, 01:42

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 40 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 05 2004, 11:01 
Polas_Xantia rašė:
Tai irgi privalumas bet negalima sakyti kad pliusas :) o kai 30kkm-45kkm per metus tai manau kad atsipirks ir labai greitai

Xantiu turetojams jei nuvazhiuojat i firma ir pasako kad duju uzh 1500 lt negali ideti nes po kolektoriumi yra plastikine dezhute kuri gali sprokti neklausykite ir dekites kai nuleks ta dezhute tiesiog reikes kad kasnors ishtekintu zaglushke ir uzhsuktu ja ten Ten rezervinis oro rezervuaras tarp dujininku vadinamas apendiksas kuris ish principo nereikalingas galima vazhineti ir be jo tad neskubekite moketi 3500Lt. bet jei zvakes ir pykes sveikos sprogimo galima ir ishvenkti....

Tai kainuos apie 100lt nu plius sugaizhtas laikas...


O ar tu taip padarei ir viskas OK? Please, atsakyk, nes vyras mano mylimą ksiušą nori parduoti tik dėl to, kad dujų įdėti už 1500 negalima! :( Gal iš anksto reikia tai padaryti, na kad ateity problemų išvengti? Na ir kad ir nesustotų pačiu netinkamiausiu laiku. Pagal mane, po sprogimo gali iš kokių nenumatytų pasekmių būti?


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 05 2004, 11:47 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 31 2004, 12:25
Pranešimai: 190
Miestas: Ramučiai
Tegul padaro taip nuejama kolektoriu ishtekina zaglushkia ir ideda i tos juodos dezhutes vieta ir viskas bus ok o nuo sprogimu geriausiai apsisaugoti galima keichiant zhvakes 1vnt apie 18lt ir pypkes patikrinant ar niekur nepramushtos galiu pasiulyti firmelia kuri taip padarytu tipo ta zaglushke.

Atsidaryk kopota ir pasizhiurek ar pas tave ne visas kolektorius plastikinis kai atsidarysi kopota tau priesh akis bus tokia triuba tipo keturi galai sueina i viena tai jei jis metalinis daryk zaglushke ir viskas

Ash jau pravazhiavau >1000km ir kolkas viskas gerai o orai kaiptik ant sprogimo dregna shlapia ir etc.

zhodzhiu neskubekite moketi 3500lt

Ir dar kiek ish olandu atvazhiuojau mashinu su dujine yranga ten jus galvojete tiesioginis ipurshkimas ???? jei taip galvojete tai labai klystate ish 6matytu xantiju su dujomis nei vienoje nebuvo tiesioginio

_________________
Polas
Renault Scenic 2003 1.9dCi - Sutinus Megane :)
<< 96 Xantia 1.8 16v - Viola


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 05 2004, 18:46 
O ar tu taip padarei ir viskas OK? Please, atsakyk, nes vyras mano mylimą ksiušą nori parduoti tik dėl to, kad dujų įdėti už 1500 negalima! :( Gal iš anksto reikia tai padaryti, na kad ateity problemų išvengti? Na ir kad ir nesustotų pačiu netinkamiausiu laiku. Pagal mane, po sprogimo gali iš kokių nenumatytų pasekmių būti?[/quote]

Jei reikia dujes įmontuoti tai patarčiau nepatingėti iki Šiaulių pavažiuoti, nes ten žmonės tai tikrai rimti dirba ir savo darbą išmano, dešimbalėje sistemoje tik 10 balų. 8) Čia aš apie Audro.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 05 2004, 19:00 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 31 2004, 12:25
Pranešimai: 190
Miestas: Ramučiai
I pirma tavo topika galiu pasakyti tik tai kas bus jei tu nusipirksi 5 ar 6 cilindru mashina ir jau ta yranga netiks plius ishmontuoti maishituvine duju yranga yra tik apie valandos darbas sumontuoti i kita dar apie 3 valandas jei tik galingumas atitinka....

Taigi darbas kainuos ta pati kaip ir maishituvine dar net pigiau....

Del duju idejimo man garaznikai dejo dujas bet padare tikrai tvarkingai gerai suderino (turejo visa reikiama softa) ir viskas veikia be problemu (pfiu pfiu pfiu)

Taigi i shiaulius trenktis nereikia.....

Del galingumo tai tu klysti pastebimai ne sumazhejo nes kompas atreguliuotas pagal taip kaip tu vazhiuoji jis reguliuojasi ir pagal liamda zonda ir TPS. kuro sanaudos litrais padidejo tik apie 0.5ltr tai yra pas mane eme apie 10.5ltr benzino dabar ima apie 11ltr duju

Taigi neskubekite moketi 3500

_________________
Polas
Renault Scenic 2003 1.9dCi - Sutinus Megane :)
<< 96 Xantia 1.8 16v - Viola


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 05 2004, 19:49 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 08 2004, 23:09
Pranešimai: 203
Miestas: Klaipėda- Liepoja
Xeen rašė:
dydziausias duju trukumas yra tas, kad kaip beziuresi, bet jos masinoje yra svetimkunis... :) a bet kokiame organizme svetimkuniai dazniausiai buna blogai :)

Nu kogero vienintelis argumentas dizelistams ir beliko prieš dujas :D :twisted:

_________________
Klaipėda-Liepoja


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 05 2004, 19:57 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 01 2004, 17:13
Pranešimai: 273
Miestas: Vilnius
Nu siaip ne vienintele, bet mano poziuriu pirkti benza ir detis dujas kad butu pigiau yra totali nesamone. negali vazineti benzu - nepirk :)
RINIS rašė:
Nu kogero vienintelis argumentas dizelistams ir beliko prieš dujas :D :twisted:

_________________
Algis
Grand C4 Picasso 1.6HDi EGS (niekada daugiau nepirksiu roboto)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 05 2004, 20:03 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 31 2004, 12:25
Pranešimai: 190
Miestas: Ramučiai
Xeen rašė:
Nu siaip ne vienintele, bet mano poziuriu pirkti benza ir detis dujas kad butu pigiau yra totali nesamone. negali vazineti benzu - nepirk :)


Ne pirkti mashina ir susispaudus vazhiuoti su benzu nes SU BENZU yra nesamone.... O kam moketi pinigus naftininkams jei juos gali sutaupyti ir ishleisti sau ir savo sheimai o jei nori persijungi ant benzo ir turi galia nors galia ir taip nelabai skiriasi jei yranga gera ir suderinta gerai yra skirtumas kur 27lt/100km ir kur max 13lt/100km

_________________
Polas
Renault Scenic 2003 1.9dCi - Sutinus Megane :)
<< 96 Xantia 1.8 16v - Viola


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 05 2004, 20:13 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 01 2004, 17:13
Pranešimai: 273
Miestas: Vilnius
Na cia kiekvieno teise rinktis...as pasirinkau dyzeli ir kolkas savo pasirinkimu nesigailiu...ir sekanti masina bus dyzeline...
a del skirtumo: tai kam pirkti benza ir investuoti jei ir be to investavimo su dyzeliu ta pati kaina? ir bakas bagazineje nesimaiso...ir papildomo pavojaus saltinio nera...
Polas_Xantia rašė:
Ne pirkti mashina ir susispaudus vazhiuoti su benzu nes SU BENZU yra nesamone.... O kam moketi pinigus naftininkams jei juos gali sutaupyti ir ishleisti sau ir savo sheimai o jei nori persijungi ant benzo ir turi galia nors galia ir taip nelabai skiriasi jei yranga gera ir suderinta gerai yra skirtumas kur 27lt/100km ir kur max 13lt/100km

_________________
Algis
Grand C4 Picasso 1.6HDi EGS (niekada daugiau nepirksiu roboto)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 06 2004, 18:27 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 01 2004, 17:13
Pranešimai: 273
Miestas: Vilnius
ir da tiesa, autobusu vazineti negalima - juo tik galima vaziuoti isanksto nustatytu marsrutu...
RINIS rašė:
Jei taip pakrypo kalba tai kam pirkti mašina jei gali autobusu važinėti.

_________________
Algis
Grand C4 Picasso 1.6HDi EGS (niekada daugiau nepirksiu roboto)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 06 2004, 19:39 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 19:29
Pranešimai: 7320
Miestas: Kaunas
(XM D12) Paemiau ka tik ir suvedziau siokius tokius skaiciukus: siu metu sausio menesi buvau sugundytas visokiais eucoPOWER, eucozym ir t.t. ir pradejau tvarkingai juos naudoti :) - priedas i kura + priedas i tepala na ir neprasti Castrol tepalai (ko gero tas priedas prie tokiu tepalu is viso nereikalingas)..., tai vat - 9455 km nuvaziavau su 550 l dyzelino, t.y. vidutiniskai 5.817 l / 100 km, manyciau tikrai neblogas rezultatas nes tai tirkai misrus ir netgi labiau vazinejimo po miesta rezimas + sausis ir vasaris zimos menesiai kai man ryte kasdiena vos 15 km tereikia vaziuoti ir variklis netgi silti nepradeda :) taip pat ir vazineju tikrai neperdaugiausiai taupydamas, nes i degaline retai vaziuoju :). Dabar paskaiciuokime pinigais - 5.817x1.7=9.89 Lt. Be abejo dar reiktu sudeti ir eucozymus kuriems tokiam kilometrazui isleista apie 70lt uz kuro prieda, o tai yra plius 42 l kuro arba po 0.435 l / 100 km. Jei as nieko nesumaisiau tai akyvazidu, kad priedu naudojimas duoda ekonomija, nes toku kuro sanaudu vidurki esu turejes tik vaziuodamas trasoje i lenku meeta ir atgal (is viso 1500km su 90 l).
Bet ne apie priedu nauda cia snekama :), kas be ko dar bus komentaru, kad dyzelio ekspluatacija brangesne ir pats auto brangesnis ir panasiai, visa tai tiesa, bet tai vistiek pigiau nei bendzinu, o pries dujas privalumas - laisva bagazine, o man tai aktualu.
Zinoma negaliu nutyleti ir to, kad atmosferinis D12 su savo 82 A.J. tikrai ne tas automobilis kuris suteikia absoliucia judejimo laive :) - na netraukia jis jei ka, bet mieste tikrai jo uztenka :).

_________________
Ex Jorgette D12 '91
Ex Brigitte turbo D12 Automatic '99
Mėlynė V6 2.7 Hdi
Paveikslėlis Paveikslėlis


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 06 2004, 20:32 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 22:04
Pranešimai: 100
Miestas: Vilnius
Xeen rašė:
... bet mano poziuriu pirkti benza ir detis dujas kad butu pigiau yra totali nesamone


Tačiau kitų argumentų išskyrus užimamą vietą bagažinėje negirdėt...

Aš siūlau paskaičiuot kiek laiko važinėjama su visiškai užkrauta bagažine taip kad tukdytų balionas ir kiek su visiškai tuščia arba tik šiek tiek pakrauta.

_________________
09 Citroen C5 2,0 Hdi exclusive
99 Citroen Xantia 2,0 HDi break exclusive (ex)
93 Citroen Xantia 1,8i - gražiausia GM 2004 citrina (ex)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 06 2004, 21:40 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 01 2004, 17:13
Pranešimai: 273
Miestas: Vilnius
Kokiu tau argumentu reikia? nori pateisinti savo pasirinkima negaves antiargumentu?
as gi atrodo aiskiai rasiau, kad tai isskirtinai mano nuomone/poziuris.
As ju ir neieskau, nes man nereikia ieskoti argumentu, kad pateisinti savo nuomone. ir jie negirdejei - tai blogai skaitei. buvo mineta ir padidinto pavojaus daigto atsiradimas bagazineje.
benzininis variklis buvo kuriamas tam, kad vazineti su benzinu (na kaip ir dizelis vazinejimui su dyzeliu) - tai mano nuomone jis ir turi vazineti su jam skirtu kuru. O gal pradesi pasakoti kad dujos kaip angeliskas balzamas benzininiam varikliui?
Jei kazkas pasirinko benzina+dujas - tai cia irgi jo asmeninis reikalas.
Kiekvienas skaiciuojasi kaip jam patogiau ir geriau...
Maras rašė:
Xeen rašė:
... bet mano poziuriu pirkti benza ir detis dujas kad butu pigiau yra totali nesamone


Tačiau kitų argumentų išskyrus užimamą vietą bagažinėje negirdėt...

Aš siūlau paskaičiuot kiek laiko važinėjama su visiškai užkrauta bagažine taip kad tukdytų balionas ir kiek su visiškai tuščia arba tik šiek tiek pakrauta.

O kiek buvo girdeti argumentu uz dujas? siaip vienas - tik kad pigiau nei benzu...bet dyzeliu irgi pigiau kaip benzu ir netgi kaikuriais atvejais pigiau nei dujomis.
Su pilnai pakrauta bagazine as vazineju tik i keliones, t.y. labai retai. bet tai nera priezastis, kad i ja kisti kazkoki baliona. ji ne tam skirta nuo gimimo. taip pat bagazines uzimtumas man nebuvo argumantas renkantis universala, o ne sedana...

_________________
Algis
Grand C4 Picasso 1.6HDi EGS (niekada daugiau nepirksiu roboto)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 06 2004, 21:40 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 31 2004, 12:25
Pranešimai: 190
Miestas: Ramučiai
Taigi ish visu trukumu tik uzimta degaline :) O pliusu daugiau net gi pagal xminde gaunasi apie 11lt/100km o man 13lt/100km(chia max) taigi dujos yra zhymiai pigiau nei benzinas(27lt/100km) ir traukos skirtumas beveik nejauchiamas o del bagazhine tai 98% viso vazhinejimo ji tushchia 1.7% joje kazhkas yra daugiau nei kelios smulkmenos ir tik apie 0.3% ji pilna aklinai bet balionas 50ltr netrukdo :lol:

_________________
Polas
Renault Scenic 2003 1.9dCi - Sutinus Megane :)
<< 96 Xantia 1.8 16v - Viola


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 06 2004, 21:45 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 01 2004, 17:13
Pranešimai: 273
Miestas: Vilnius
Ir cia skaitote pliusais, kad netgi su didesne (ir automatiskai sunkesne) masina isleidziama maziau pinigu ir netgi tam reikalui nepaaukojus dalies bagazines? :)
hmmm...nu keistas skaiciavimo metodas - brangiau reiskia geriau...
o del to kad pigiau nei benzinas gi niekas ir nesigincyjo. cia net neskaiciavus matyti...
Polas_Xantia rašė:
Taigi ish visu trukumu tik uzimta degaline :) O pliusu daugiau net gi pagal xminde gaunasi apie 11lt/100km o man 13lt/100km(chia max) taigi dujos yra zhymiai pigiau nei benzinas(27lt/100km) ir traukos skirtumas beveik nejauchiamas o del bagazhine tai 98% viso vazhinejimo ji tushchia 1.7% joje kazhkas yra daugiau nei kelios smulkmenos ir tik apie 0.3% ji pilna aklinai bet balionas 50ltr netrukdo :lol:

_________________
Algis
Grand C4 Picasso 1.6HDi EGS (niekada daugiau nepirksiu roboto)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lie 06 2004, 21:50 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 01 2004, 17:13
Pranešimai: 273
Miestas: Vilnius
Siaip duju naudojime yra tik vienas pliusas:
Vaziuoti su benzinine masina pigiau, beveik neprarandant galios...

daugiau ju nera ir is esmes buti negali, nes duju iranga siam vieninteliui tikslui ir buvo kuriama. na neskaitant kad papildomai uzsidirbti is zmoniu kurie ja isideda... :)

_________________
Algis
Grand C4 Picasso 1.6HDi EGS (niekada daugiau nepirksiu roboto)


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 40 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 17 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007