WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 16 2024, 19:35

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 11 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: alsuoja variklis
StandartinėParašytas: Lap 26 2007, 12:20 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Bir 24 2006, 12:21
Pranešimai: 135
Miestas: Kaunas/Klaipeda
Sveiki. Sia beda turiu jau antri metai ir neatkasu galu. Vasara, t.y siltu oru viskas gerai buna, vaziuoja kaip saldainiukas, nera bedu, tik pradeda vesti orai - iskart pasijaucia kad kazkas netaip. Pastarosiomis dienomis si beda tapo aktuali nes oras svyruoja nuo -2 iki +3 kokiu. Beje vazineju ant duju. Kai temperatura -2 pvz, tai uzvedus varikli turiu laikyt akseleratoriaus pedala kokia minute paspausta, nes kitu atveju iskart gesta, praejus minutei lyg apsukus nebekrenta, bet vos pradedu judet is vietos jis vel ima alsuoti, ir apvaziavus rata (vakare) uzgesau 5 kartus... Uzvakar, kai buvo +2 tai 40km nebuvau uzgeses, apsukos nekrito, viskas ok. Buvau jau 2 kart robidalyje, problemos nerado, pareguliavo kazka, gerai menesiui buvo, ir vel poto tas pats. Meistras Mindaugas nieko blogo neitaria, zvakes tvarkingos, ir kaip tycia, kai atvaziuoju pas ima baigiasi alsavimas variklio. Gal turi itarimu kas blogai gali buti? Vaziuot i mehari iskart gal? bet asiku bijau servisiniu kainu, kai mazdaug viskas cia blogai, viska taisyt reikia... :roll:

Masina xantia 95m 10men 2,0i 16v activa. Su dujomis I kartos iranga.

_________________
http://www.citrina.lt/phpBB3/viewtopic.php?f=12&t=23824


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 26 2007, 12:48 
Na, o tai kaip benzinu važiuoja? Vediesi benzinu ar dujomis? Pas mane irgi truputį "paalsuoja", bet čia purkštukų preciziškumo ir įpurškimo laiko reguliavimo klausimas, be to, tai ima reikštis tik varikliui pasiekus darbinę temperatūrą ir toli gražu ne iki užgesimo.
Kodėl klausiu, kaip vediesi, nes, pvz., pas mane vedasi tik benzinu, o tuo tarpu turiu bičiulį su Roveriu ir kokia I–II kartos dujų įranga, tai jis sau vedasi dujomis...
Šiaip nežinau, ar Activai labai jau gerai I kartos dujų įranga. Čia chibre tikrai pasakytų.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 26 2007, 12:53 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Bir 24 2006, 12:21
Pranešimai: 135
Miestas: Kaunas/Klaipeda
bandziau ir taip ir taip vestis, jokio skirtumo... alsuoja taip kad sviesos prigesta...paskaiciau kad tai gali buti oro srauto matuoklis arba laisvos eigos varikliukas forume...na del duju irangos, tai aisku cia gal kaltas, nuo to laiko problemos ir prasidejo jas idejus. Klausimas lieka atviras: kas gali buti? kitu problemu lyg nera :roll:

_________________
http://www.citrina.lt/phpBB3/viewtopic.php?f=12&t=23824


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 26 2007, 13:08 
Šviesos prigesta kad ir nuo menko "alsavimo"... Na, man irgi buvo panašiai, nors čia gal ir nėra korektiška lyginti, nes pas mane IV kartos įranga. Tik skirtumas buvo tas, kad benzinu viskas būdavo idealiai. Kaip laikrodukas. Visa problema buvo dujų įrangoje. Įtarinėjom ir λ zondą, vos nepasikeičiau jo, bet galiausiai pasirodė, kad veikia kuo puikiausiai.
O kaip veikia įšilusi? Man bent jau visos tos problemos prasidėdavo tiktai įšilus mašinai. Šalta būdavo gerai. I kartos įrangoje ne ypač gerai tas, kad ten nėra kompo ir labai menkos galimybės žaisti su reguliavimais...
O pagaliau prieš įdedant dujas veikė viskas gerai?
Man tai baisiai keista tas, kad priklauso nuo oro temperatūros... :?


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 26 2007, 13:17 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Bir 24 2006, 12:21
Pranešimai: 135
Miestas: Kaunas/Klaipeda
na kaip uzeina, siltu oru tokiu bedu nekilo. Gal karta koki viena. Ir saltas ir siltas variklis, turiu omeny darbine temperatura, jei alsuoja tai alsuoja vienodai... ir aisku ne pats smagiausias reikalas piko metu.. gal praplaut laisvos eigos varikliuka reiktu? ar i mehari diagnostikos nuvaryt? nes Mindaugo programa per nauja, o robidalio irgi pan. :roll:

_________________
http://www.citrina.lt/phpBB3/viewtopic.php?f=12&t=23824


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 26 2007, 13:23 
Aha, o tai bėdos pasireiškia tik ant laisvų apsukų? Jokio kito diskomforto nėra? Traukia? Netrūkčioja davus didesnių apsukų? Tadu gal ir laisvos eigos varikliukas, bet aš tai čia toks ir mąstytojas. Tiesiog lyginu su tuo, kas pas mane buvo...
Šiaip manyč, kad reiktų temą perkelti prie dujų. O ten jau ir chibre parašys savo gerokai kvalifikuotesnę nuomonę!
Sėkmės sprendžiant! :-)

P.S. Įsivaizduoju, turėtų jau galutinai būt užknisę, jei jau antrus metus taip. Aš tiek neturėčiau kontrybės... :D


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 26 2007, 13:42 
Saulius rašė:
Zeus, O ta problema pas tave issisprende kazkaip ar ne?
Nes su tais apsuku pulsavimais/kritinejimais ir as vargstu, tik kol benzinu tai neuzgesta, o dujomis uzgesta daznai.

Jo jo, išsisprendė, dar ir kaip! Benzinu tai viskas idealiai – pasak chibres, dėl to, kad benzino purkštukai daug tikslesni. O dabar viskas baigiasi tik viena apsukų bangele, ir išsilygina. Na, kalbu apie tokią situaciją, kad važiuoji ir išmini sankabą prie sankryžos. Ir tai tik visiškai įšilus varikliui iki darbinės 90 gradusų temperatūros. Kai šaltesnė, tai nešokinėja išvis.
O buvo tai visai blogai, trūkčiojo, tampėsi, geso etc., kadaise aprašinėjau tą bėdą: http://www.citrina.lt/phpBB2/viewtopic.php?t=12083.
Finale buvo pakeisti purkštukai ir reduktorius. Buvo kelis kartus iš esmės reguliuota. Dabar komfortu ir važiavimo kokybe išvis nebesiskundžiu.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 26 2007, 13:59 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 11 2004, 15:38
Pranešimai: 2045
Miestas: Vilnius
Paskaiciau as ta topika, bet supratau tiek, kad tau grynai duju irangai darbai ejo. Man ir benzinu pulsuoja, tik tiek kad dazniausiai neuzgesta.
Itariu misinio reguliavima, nes atidarius benzino garu surinkimo voztuva variklio darbas lygesnis buna nes oro daugiau gauna. Bet cia aisku kuriam laikui tik, nes kompas po to savaip vel veikti pradeda.
Gal zinai, kur xantijos kompui diagnostika kokybiskai daro?

_________________
Saulius
Xsara Picasso '00 1.8 LPG (Debesėlis)
Vilnius


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 26 2007, 14:09 
Jep, man benzinu dirbo ir dirba be priekaištų... Aš irgi įtarčiau mišinio reguliavimą ir tikrinčiau λ zondą... O vėliau, žinoma, ECU "prisigaudo" blogų adaptacijų. O kuro sąnaudom bėdos neatsiliepia? :roll:
Aš bent jau vežiau diagnostikai į visų kaip reikiant iškeiksnotą CP, nes daugiau tiesiog niekas nedarė. Kaip Xantijoms, tai nežinau, bet spėju, kad turėtų būti panašiai kaip ir XMams... VEHO požiūrį į tokio amžiaus mašinas žinome gerai. :D Bet kad ir toj diagnostikoj (benzino įpurškimo) tesužinojau tiek, kad viskas čiki ir kad reikia važiuoti pas dujininkus. Tiesa, prieš tai dėl viso pikto pasikeičiau pas Julių žvakes. Taip kaip ir nežinau, ar jie pačią diagnostiką daro gerai, kai tikrai yra bėdų. Bent jau nepaėmė nė lito už patį prijungimą prie stendo. :D


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 27 2007, 09:38 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 11 2004, 15:38
Pranešimai: 2045
Miestas: Vilnius
Alfasz rašė:
Siandien varysiu pas Mindauga kad paziuretu, gal atkas kas negerai ir be serviso, nes eiles ir kainos gazdina, o laisvos eigos varikliukas kiek naujas kainuotu?:) :shock: ar praplaut pirma?


Pirma praplauk, po to atjung laidus dirbant laisvom apsukom. Jei variklis ir toliau "alsuos" vadinasi voztuvas ne prie ko.

_________________
Saulius
Xsara Picasso '00 1.8 LPG (Debesėlis)
Vilnius


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 27 2007, 09:44 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Bir 24 2006, 12:21
Pranešimai: 135
Miestas: Kaunas/Klaipeda
Problema isspresta: pakeistas laisvos eigos vaikliukas nauju, nes senas jau tragiskas buvo, kaina 160lt varikliukas ir 10lt darbas. Dar nuvaziavau susireguliuot duju, nes kaip Mindaugas sake, dujos buvo sureaguliuotos senajam, tai dabar susireguliavau is naujo. Meistras Mindaugas - Kaunas :D :D :) :lol:

_________________
http://www.citrina.lt/phpBB3/viewtopic.php?f=12&t=23824


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 11 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007