WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 24 2024, 07:00

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 23 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Kokias dujas dėti?
StandartinėParašytas: Rgp 11 2004, 14:50 
Sveiki, nusipirkau Xantia 1994 variklis 1.8 ir noriu isideti dujas.Man sake kad butinai turiu deti dujas uz 3000 nes kitaip susprogdinsiu kolektoriu.Kaskaip gaila man tiek pinigu uz dujas :roll: gal galetumet man paaiskint ar imanoma isidet dujas pigiau ir vazinet nesusprogdinus kolektoriaus :?: aciu uz patarimus.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 11 2004, 14:55 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 10:19
Pranešimai: 2227
Miestas: Kaunas
Nori "pigiai" vazinet, reikejo pirkt dyzeli. Nori dar pigiau? dedi dujas, bet pries tai susitvarkai elektrine dali: zvakes, laidai, babinos, komutatoriai blamba zondas (jei noresi eko sistemos) turi veikt be priekaistu. Nu tada pacio pono valia. Pasirenki garsia firma pagal geriausia kaina ir varai savo mylima <<. As ka galiu pasakyt, nu aisku v6 ne 1.8, bet saudymas buvo del prastos variklio bukles. A toliau viskas ok. Be to si tema issemta buvo, tik netingek pasiieskot. Vistiek pigiausias auto yra valdiskas.

_________________
Citroen C2 Style 1.4 HDi '05
Citroen C5 2,0 HDi, 2010 Onyxas


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 17 2005, 19:34 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 07 2005, 08:19
Pranešimai: 1822
Miestas: Pravieniskes-2
didziausia nesamone kad reikia det dujas uz 3000lt pats jau vazineju 3 metus su paprastom ir viskas OK. tik pasmane variklis 2,0i o draugas turi 1,5m su 1,8i ir taip pat su dujom ir jokiu problemu...... zinoma visu pirma variklis turi gerai veikti ir ant benzo tada jau varai det dujas......

_________________
DALIMIS C5
PRAVIENISKES-2
865616242
Aidasm357@gmail.com


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 18 2005, 07:01 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 07 2005, 08:19
Pranešimai: 1822
Miestas: Pravieniskes-2
xminde rašė:
Beda ta, kad pas vienus kolektoriai metaliniai o pas kitus plastikiniai, va pastarieji ir sprogineja :).


xantijose pas visas plastmasiniai kolektoriai isskyrus voztuvinius V 16 ir jie visiskai nesprogineja kaip cia norima itikinti pas mane ju gal 6 ir niekam ju nereikia o jei ir sautu tai stovi apsaugos vadinamos xlapuskes oro filtre per jas ir iseina ir jokios bedos neatsitinka.........

_________________
DALIMIS C5
PRAVIENISKES-2
865616242
Aidasm357@gmail.com


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 18 2005, 08:10 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 28 2004, 12:54
Pranešimai: 555
Miestas: Kaunas
Zinoma apie tai mes jau kalbejom.

As ir mano draugelis isideje paprastas dujines irangas. Ir vaziuojam be jokiu problemu (varikliai tokie patys). Prisiziurim laidus, zvakes ir tiek. Manajam drandalietui buvo ideta su eko sistema, bet ji kazkaip tais nepasiteisino. Srebe duju daugiau nei be jos, o ir dinamika buvo prastesne. Dabar perdarem i paprasta I kartos. Sekmingai vazineju jau virs pusmecio.
Nu dar nejobtelejo. :)

Keistas poziuris i tas dujines ipurskimines sistemas. Gal jos ir gerai, bet musuos jos dar per brangios. Vos ne masinos kaina tas duju ipurskimas, absurdas butu tokia detis, o dar klausimas ar atsipirks sitam drandulietui.
Na, nebent pinigai kisene spaudzia. :lol:

_________________
<< C5 '05 Break, 2.0HDi 135 Tendance


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 18 2005, 08:58 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 05 2005, 23:35
Pranešimai: 103
Miestas: Šiauliai
Pas mane irgi I kartos. Porą sykių girdėjau, kad pokštelėjo, bet atgalinės eigos vožtuvas savo darbą padarė.

_________________
C5 2001 2.2HDI
ex Xantia 1993 1,8i + LPG


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 18 2005, 15:31 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 07 2005, 08:19
Pranešimai: 1822
Miestas: Pravieniskes-2
praktiskai del saudymo yra 3 bedos, tai zvakes, laidai aukstos itampos ir liesas misinys visa sita susitvarkius apie joki suvi net minciu negali buti.....

_________________
DALIMIS C5
PRAVIENISKES-2
865616242
Aidasm357@gmail.com


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 19 2005, 16:00 
LaurisXn rašė:
nu jo , skelei tu cia:))
kas turi pinigu tai perka naujas ir nesuka galvos.
ir prie juju pora metu praktiskai nagu kisti nereikia.

cia taip sakant pagal poreikius ir pagal galimybes.
o nauja masina nuo xiushos 94m. tai skiriasi.
nors ir tai ziurint ka lyginsi.


Tai apie ką aš ir kalbu :wink:
Turi galimybę dedi geresnę sistemą, neturi - tenkiniesi paprastesne.
Jeigu turi galimybę įpirkti aukštesnės klasės ar naujesnę mašiną, ją ir perki, nors vienodai gerai veš abi mašinos.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 19 2005, 17:15 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 11 2004, 15:38
Pranešimai: 2045
Miestas: Vilnius
Vat buvau as siandien i Autodujas uzejes kauno/svitrigailos sankryzoje, Vilniuje. Pakalbejau su vyruku kur viska ten tvarko. Pasake, kad neapsimoka tiesioginis i mano masina.
Negana to pareiske, kad tiesioginio ipurskimo iranga su tokiu metu, kaip mano 8 voztuvu matorais nedraugauja. Tipo kompai nesusisneka ar pan.

Nu ir dar idomumo delei greitai exelyje lentele susimeciau su primytyviom formulem, tai pasirodo, kad vazinejant 30 000 km sutaupyciau (itraukiant irangos kaina, jei moki viska is karto. taip pat numanomas duju suvartojimas uz benzino didesnis su paprasta iranga 20%; su tiesioginio ipurskimo - 10%):

uzmiestyje:
Benzinu - 0 Lt.
Paprasta dujine iranga - 1284 Lt
Tiesioginio ipurskimo - 296 Lt

Mieste:
Benzinu - 0 Lt.
Paprasta dujine iranga - 1980 Lt
Tiesioginio ipurskimo - 1070 Lt

Per 50 000 km

uzmiestyje:
Benzinu - 0 Lt.
Paprasta dujine iranga - 3140 Lt
Tiesioginio ipurskimo - 2360 Lt

Mieste:
Benzinu - 0 Lt.
Paprasta dujine iranga - 4300 Lt
Tiesioginio ipurskimo - 3650 Lt

Idomumo delei paziurejau, kiek reik nuriedeti, kad susilygintu paprastos ir tiesioginio ipurskimo irangos "taupumas"
Pagal mane - lygiai 100 000 Km.
Nuvaziavus tiek kilometru, su dujine iranga sutaupome apie 10 000 Lt. :roll:

Aisku, paskaiciavimai tokie apytiksliai, priklausantys nuo kainu ir vairavimo stiliaus, kurosanaudu ir t.t.

Jeio kam idomu, galiu lentele persiust pastu. ;) pazaidimui

_________________
Saulius
Xsara Picasso '00 1.8 LPG (Debesėlis)
Vilnius


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 19 2005, 17:44 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 07 2005, 08:19
Pranešimai: 1822
Miestas: Pravieniskes-2
Doncia rašė:
Aidas1 rašė:
mes joms ne mirti prognozuojam bet tik kam moketi 3 sykius daugiau praktiskai uz toki pat daikta.......


o kam pirkti naują mašiną, jeigu galima nusipirkti tokią pačią tik senesnę ir už daug pigiau? :roll:


manau del to mes cia visi taip ir darom..... :lol:

_________________
DALIMIS C5
PRAVIENISKES-2
865616242
Aidasm357@gmail.com


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 19 2005, 23:39 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 18 2005, 18:25
Pranešimai: 143
Miestas: Klaipėda
Pareikšiu ir aš savo požiūri :) nes po truputi pradedu mąstyti apie dujas, kadangi nelabai senai esu įsigijęs šią mašina ir ruošiuosi su ja draugauti kokius 5 m. jei tik nebus bumt. Galvoju dėtis tiesioginį įpurškimą, jei aišku jis ir toliau kainuos 2900 lt su toroidiniu baku (autodujos). Suma aišku nemaža, bet sumokėjus trečdalį sumos likusią dalį išsimokėtinai.
Mano tokį pasirinkimą lemia, tai kad aš nesu automobilistas, nemėgstu landžioti po kapotu, o tuo labiau kapstytis ten (lendu tik pažiūrėti tepalų ir kitų skysčių kiekį) Nesinori prarasti labai mašinytės dinamikos (gi 1.8i tik) ir aišku norisi turėti kuo mažiau rūpesčių su dujų sistema. Taip pat noriu turėti ramią galvą dėl atbulinių smūgių, tikrai nenorėčiau kur nors sustoti tarp klp ir vln arba iš vis už Lietuvėlės ribų. Nes aš pvz. galiu ir nepastebėti iškart kad ten koks aukštos įtampos laidas pramuštas ar žvakė kokia durniuoja, o apsauginis vožtuvas ir manau 100 % neapsaugo.
Manau ramybė irgi turi savo kainą ir pas visus ji skirtinga.

P.S. Asmeniškai mieliau važinėčiau su benzu , jei jo kaina butų 2-2,5 lt ir nesukčiau sau galvos, bet dabar sukorus kelis reisus per mėnesį klp-vln-klp, kaip tais per kišenę nelabai maloniai atsiliepia.
Ir dar: pritariu nuomonei, kad geriausias ir pigiausiai eksplotuoti yra valdiškas auto, bet ne visiems sekasi patirti šį džiaugsmą.

_________________
C5 07 2.0 HDI tractor-automat


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 20 2005, 07:34 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 28 2004, 12:54
Pranešimai: 555
Miestas: Kaunas
Doncia rašė:
Turi galimybę dedi geresnę sistemą, neturi - tenkiniesi paprastesne.


Jei jau taip pakrypo kalba, gal galima butu isgirsti kuo geresne yra ta ipurskimine sistema?
Gal biski dinamika geresne, gal biski sanaudos mazesnes. Tai tik tiek turbut tu pliusu. O gal dar zinote kokiu ?
Jei ka, tai saudyt man nesaudo ir paprasta.

Siaip duju ipurskimas ne ka mazesnio ir pigesnio demesio reikalauja.

Trumpa cia diskusija- galimi visi duju sistemu variantai, jei tvarkingas variklis. :D

Zinoma, jei ipurskimo ir paprastos sistemos kainu skirtumas butu iki kokiu 500-700 Lt, rinkciaus ipurskima.

_________________
<< C5 '05 Break, 2.0HDi 135 Tendance


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 20 2005, 07:39 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 03 2005, 12:52
Pranešimai: 1420
Miestas: Kaunas
Rimvis rašė:
Zinoma, jei ipurskimo ir paprastos sistemos kainu skirtumas butu iki kokiu 500-700 Lt, rinkciaus ipurskima.

Vakar įstojau į dujininkų būrelį. Mintys prasidėjo nuo paprastos sistemos, o baigėsi įpurškimu - lizingu. Taigi kainos skirtumas yra apie 1000 Lt, tai nuo 700 nedaug ir besiskiria, turint omeny kad moki virš tūkstančio, o kai imi lizingu, tai kažkaip morališkai ir lengviau ištverti tą finansinį smūgį.

_________________
Nusibodo rutina ? Pirk Citroen...


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 20 2005, 07:42 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 28 2004, 12:54
Pranešimai: 555
Miestas: Kaunas
Saulius rašė:
Pagal mane - lygiai 100 000 Km.
Nuvaziavus tiek kilometru, su dujine iranga sutaupome apie 10 000 Lt. :roll:

Aisku, paskaiciavimai tokie apytiksliai, priklausantys nuo kainu ir vairavimo stiliaus, kurosanaudu ir t.t.


Visiskai su tavini sutinku. Mano atveju ir plius minus panasiai gaunas.
I togo 3-5 let :hah:

_________________
<< C5 '05 Break, 2.0HDi 135 Tendance


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Geg 20 2005, 07:56 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 03 2005, 12:52
Pranešimai: 1420
Miestas: Kaunas
Rimvis rašė:

Koks buvo pradinis inasas ir po kiek per menesi teks moket uz sistema?

Pradinis ~560 lt, per mėn 180 lt (mano paskaičiavimu, tai skirtumas tarp benzo ir duju kainu - aš taip tikiuos :D ), įranga 2500 lt, kiti bankui, itogo 2700 lt. Kolkas laimingas, tik vienas minusas jau lenda - negražiai dirba iki 2000 apsūkomis, ypač jaučiasi gazuojant nuo laisvų. Paskui traukia gerai, skirtumo nuo benzo nėra. Dujininkai sakė - pasikeisk babiną (kibikštis silpna, benzui užtenka, o dujoms ne) , pareguliuosim ir bus gerai.

_________________
Nusibodo rutina ? Pirk Citroen...


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 23 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 6 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007