WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 23 2024, 11:22

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 27 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Padidėjo dujų sąnaudos
StandartinėParašytas: Rgs 27 2004, 13:13 
Gal kas zino ar reikialingas dujoms skitro kompo tam kad normaliai veiktu.Pasistaciau dujus ir man mano Xantia ryja apie 15-20 litru.Dujininkai itikineja kad be to kompo normaliai nedirbs.Gal kas jau vazineja su dujom ir tai zino.Malonu butu gauti atsakyma, nes nezinau ka daryti.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgs 27 2004, 13:16 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 10:19
Pranešimai: 2227
Miestas: Kaunas
tinka bet koks pentium is bedos ir Macintoshas :) O jei rimtai tai prisisuk varztuka ant slangos ir maziau rys :wink: Nu jei vistiek nepadeda, tai abejoju ar tau eko sistema pades, be to blamba zondas turi but ok.

_________________
Citroen C2 Style 1.4 HDi '05
Citroen C5 2,0 HDi, 2010 Onyxas


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgs 27 2004, 13:40 
Paprasciausiai as toki dalyka pastebejau kai ziurejom co.Kai sferos veikia, automatiskai mano supratimu varikliui eina didesne apkrova, o tai reiskai kad reikia visai kitokio kuro misinio riebuvo.Cia kiek as suprantu.Gal as klaidingai mastau, bet faktas tas, kad tuo metu misinys keiciasi.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgs 27 2004, 13:57 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 08:41
Pranešimai: 729
Miestas: Vilnius
atsiprasau uz kvaila klausima - bet kada gi sferos NEVEIKIA? Gal dujas bandei issisukes sfera ir savaja ksiusa ant pilvuko pasiguldes?:)

_________________
malgis
<< Berlingo Multispace 7 seater '11
Rinkis prekę lietuvišką - http://www.gaminama.lt


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgs 27 2004, 14:02 
Ta prasme kiek zinau tai jos ten nusiorina ar kazkas panasaus.Tiksliai nezinau nes as ja neseniai nsuipirkau ir dar visko nespejau issiaiskinti iki galo.Mano pasakymas neveikia t.y.kai nustoja snypsti, o veikia - tai snypscia.As ta prasme turejau. :)


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgs 27 2004, 14:12 
|Tikrai zinau kad reduktorius italiska Emmegas (kazkas panasuas).Ana savaite vaziauvau i kauna prasukau viso 250km ir ji man trasoje pagal visus skaiciavimus suvalge apie 16,5.Kiek ji trasoje turetu imti benzo ir duju ir koks pas je eko greitis mazdaug


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgs 27 2004, 14:44 
Galiu pasidalinti patirtim - ir as neseniai isidejau dujas.

Pas mane Xantia '93 m 1.8i

Isidejau EKO sistema. Pravaziavau ~1000 km. Valgo ~10-11 ltr vaziuojant misriu rezimu.

Nuliesint misinio, kad imtu maziau duju, nerekomenduociau. Nuo per lieso misinio dideja variklio dilimas, gaunasi per auksta variklio darbo temperatura.
Manau vistiek su 16 ltr duju gaunasi pigiau vaziuot nei su benzu.

:)


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgs 27 2004, 15:02 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 22:04
Pranešimai: 100
Miestas: Vilnius
Senis rašė:
Jei pas Tavy reduktorius kos nors vengriskas, tai ir kompas nepades. Siaip normaliai sumontuota su normaliu reduktorium ir kompu Vilniuje vidutiniskai tavo masina turetu imti 11-13 duju.


Tikra tiesa.
Pas mane taip ir valgo.

_________________
09 Citroen C5 2,0 Hdi exclusive
99 Citroen Xantia 2,0 HDi break exclusive (ex)
93 Citroen Xantia 1,8i - gražiausia GM 2004 citrina (ex)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgs 27 2004, 15:21 
sajakas rašė:
Tas tai taip.Kai per liesas misinys, tada megsta biski pasaudyti.Paprasciausiai kiek zinau tie dujiniai kompiuteriai kurie su pastatymu kainuoja dar 500 lt automatiskai reguliuoja dujas pagal lembda.Jis duoda informacija ir kompas automatiskai prisuka ta vostuveli ant slangos. Tipo pastacius kompa pagereja traukimas ir sumazeja sanaudos ant 10-15%.Toki kompa yra kas pasistate ar vazinejat su paprastai pastatytom dujom.O del ryjimo tai atsiminkit kad trasoj vaziuojan apie 110 man suvalge kazkur 16,5.Mieste ji vartoja apie 20-25 tam tarpe


Na kiek esu girdejes, tai kompas tikrai sanaudu nesumazina. Jos geriausiu atveju nepadideja. Taciau jei vazineji agresyviai, tai sanaudos tik padides.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgs 27 2004, 15:31 
Pavyzdys V6 XM automatui Vilniuje vengriska reduktoriu pakeitus BRC reduktoriumi su kompu, sanaudos nuo 20-22 sumazejo iki 14-17.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgs 27 2004, 16:35 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 31 2004, 12:25
Pranešimai: 190
Miestas: Ramučiai
Nu pas mane su tuo kompiuteriu(ECO sistema) kaip chia vadina stovi dujos ir ash labai patenkitas mieste 10-12 uzhmiesti 7-9 jei grazhiai vazhiuoji jei bishki smaugi tai 14 vistiek daugiau neishlipa :)

Bet pas mane 16v tai su 8v turetu dar mazhiau imti

_________________
Polas
Renault Scenic 2003 1.9dCi - Sutinus Megane :)
<< 96 Xantia 1.8 16v - Viola


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgs 27 2004, 18:32 
Tegul nepudrina smegenu.Man irgi visi pradejo sakyt kad kainuos nuo 3000 iki 4000.Pasiskambinau i pora firmu ir man su kompu pasake kad kainuos 1800.Dar papildomai stato tuos apsauginius vostuvus, kad neisdraskytu to plastmasinio kolektoriaus.Visa tai ieina i ta pacia kaina.Kiek pamenu uz 1800 stato Lovatoautogas ar tai Lovatoautodujos 9kazkas panasaus. O ten kur as staciausi tai niekam nebepatarciau statytis.Ji randasi Paneriu - Kaunos sank salia modernos.Ten taip levai daro klad geriau nereikia.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgs 27 2004, 20:59 
gal neturit kur pinigu det, kaip i sena masina investuot.
mano 1.6 su dujom mieste, smaugimo ir kamsciu(tikru) rezimu 12-13ltr. bet smaugiu gerai (kiek iseina su 1.6 :lol: ).trasoj 7 uztenka, jei 130 lekiant, tai kokie 9-10. manau norma.
iranga paprasta, reduktorius EMMEGAS. esme yra tame, kad visas variklis turi dirbt gerai. kompas nieko neduos jei ryja 20ltr. mieste. esme reguliavime, bei irangos idejime(mano subjektyvi nuomone).
sioje bedoje manau saknu reikia ieskoti tik dujineje irangoje. pasikeisk zvakes, patikrink laidus, liamda zonda. paziurek oro paemima, kiek oro ima variklis, gal reikia pareguliuot paemimo kieki ir t.t.t.t.t.t.t.t.t.t.

ir dar. pas manaja plastikinis kolektorius, dirba normaliai (kol kas ). kaip bus ateityje, bus matyt.
beje dar yra toks dalykelis, ne kompas, siukiu reguliatorius, jis berods 60 lt kainuoja, gal tas pades (nors as nuosirdziai abejoju).


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgs 28 2004, 08:20 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 10:19
Pranešimai: 2227
Miestas: Kaunas
sajakas rašė:
Tai pala pala.Nebesuprantu ar tas kompas padeda sanaudom ar ne. Verta ji statyti ar neapsimoka>Kiek as girdejau is kitu, tai padeda.


Duju sanaudu sumazejimo tu nepajausi, nebent skaiciuosi 3 skaicius po kablelio :) . As taip sakau todel kad pats isidejau ta EKO. Pastebejimai: geresne dinamika ( tam ir dejau) ir maziau reguliuot reikia. Sanaudos pasikeite nezymiai, tik 0,4ltr sumazejo....Pas mane 2 reduktoriai :wink:

_________________
Citroen C2 Style 1.4 HDi '05
Citroen C5 2,0 HDi, 2010 Onyxas


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgs 28 2004, 12:26 
Zvakes ir laidus as jau pasikeiciau bet visvien nepadeda del sanaudu.Jauciu reikia paaukot 500 ir tada ziuresim.Jei ir tada valgys, liepsiu jiem issiimti iranga ir grazinti pinigus


Į viršų
   
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 27 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 4 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007