WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Kov 28 2024, 10:48

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 34 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Spa 24 2013, 00:05 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10926
Miestas: Kaunas
Na taip, kainos skirtumas akivaizdus :) Galima bus tikrai palygint, kas kaip ir už kokią kainą veikia ir savo darbą atlieka. Čia sakau - itin nustebino tokie gražūs dalykai, kaip dujų magistralė, įvilkta į gofrą (bent jau iš viršaus kiek matoma), visiškai jokių už akių kliūnančių laidų ir pan. Normaliai apžiūrėjęs dar galėsiu geriau pakomentuot, nes ryt tą automobilį turėsiu garaže, kaip ir sakiau :)

Šiaip, tiesą sakant, man tokios kainos išvis šiuo metu dar fantastikos srity atrodo. Už tiek pinigų pasaulio pamatyt nemažai išeina, arba triobai langus įsidėt, o tai vien dujoms susimontuot. Požiūris vien skirias, o gal dar ir nesusiformavęs tikriausiai... :)

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
StandartinėParašytas: Spa 24 2013, 09:46 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 18 2007, 11:11
Pranešimai: 456
Miestas: Kaunas
Darbu mes ir labai patenkinti, apsoliuciai nieko vaziavimas ir panasu degalu suvartojimas nesiskiria nuo benzino. Plius duju slanga jungies prie benzino bako, nesimato nieko :) Bet siap man tas C5 I 100kw, labai primena mano ex bx 1.4LPG. BX'o bent isvaizda man patiko :)

_________________
BX 1.4 1990 out
XM V6 1996 out


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 01 2013, 11:19 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 20 2013, 17:17
Pranešimai: 63
Miestas: Kaunas
stiicooper rašė:
Pritariu dėl Bondo serviso. Pats ten varysiu kitą savaitę savo C5 kad dujomis apdovanotų. Manau ir foto reportažą kaip visada jie padarys. Galėsiu pasidalinti.


Turbut visai pamirsau pasidalint rezultatais.
Va kaip man įdėjo dar liepos mėnesį:
https://www.facebook.com/photo.php?v=10201561995676482
Iki šiol važinėju be menkiausių bėdų ir nusiskundimų.

_________________
C5 2009 APD


Į viršų
StandartinėParašytas: Sau 11 2014, 21:32 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10926
Miestas: Kaunas
edge rašė:
Darbu mes ir labai patenkinti, apsoliuciai nieko vaziavimas ir panasu degalu suvartojimas nesiskiria nuo benzino. Plius duju slanga jungies prie benzino bako, nesimato nieko :) Bet siap man tas C5 I 100kw, labai primena mano ex bx 1.4LPG. BX'o bent isvaizda man patiko :)

Dabar kai apžiūrėjau, tai priekabių turėčiau, ir ne vieną. Ir matosi, kodėl kaina mažesnė - įpurškimo antgaliai susukti nenuimamt kolektoriaus ir net neapsiardžius - tokiu kampu, kokiu pavyko prieiti iš viršaus, taigi - kažkaip įstrižai. Dėl to problemos su sandarumu lyg ir, nes kažkur šnypščia tyliai, užgesinus variklį.
Toroidinis balionas - sudėtas lyg ir gerai, bet kur pragrežta skylė vėdinimo angai - užtepta kažkokia mastika, bet ne iki galo - žioji skylė :)
Na bet važiuoja ir dirba variklis gerai :)

Pats geriau vistiek nepadaryčiau...

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 34 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007