WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Geg 11 2024, 05:00

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 26 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Šokinėja apsukos
StandartinėParašytas: Lie 30 2005, 05:14 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 28 2005, 10:31
Pranešimai: 117
Miestas: Vilinius
Reikia truputi pagalbos, nenori varikliukas dirbti ant laisvu apsuku visiskai :evil: nuo kuo pradeti?

_________________
Xsara Picasso 1.6 06m.
-------------------------------------
Tel. +37069962246


Į viršų
StandartinėParašytas: Lie 30 2005, 07:19 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 07 2005, 08:19
Pranešimai: 1822
Miestas: Pravieniskes-2
Vovik rašė:
Reikia truputi pagalbos, nenori varikliukas dirbti ant laisvu apsuku visiskai :evil: nuo kuo pradeti?


jo cia tai geras, tu manai kad sitame forume galima kalbomis pratestuoti tavo auto kompa ? ar isivaizduoji kad cia gali buti tik 1 ar 2 priezastys ? .........

_________________
DALIMIS C5
PRAVIENISKES-2
865616242
Aidasm357@gmail.com


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 01 2005, 08:04 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 11 2004, 15:38
Pranešimai: 2045
Miestas: Vilnius
Tik i tanagra nevaziuok, bo ten citroenu varikliu kompa nuskaito, jei klaiodu neranda, tik pasako su kompu vioskas gerai, paima atsuktuva ir padaro tokia nesamone, kaip pvz. pasuka varzta, kuris neleidzia iki galo uzsidaryt laisvos eigos voztuvui. Tada israso tau 93 Lt ir kita diena, grizti pas juos nes apsukos nekrenta kartais zemiau 1400.

Nu cia man taip buvo.

_________________
Saulius
Xsara Picasso '00 1.8 LPG (Debesėlis)
Vilnius


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 02 2005, 11:33 
Pradek nuo kompo perkalibravimo. Tai daroma nuemus akumo klemas ir palikus kuriam laikui ;)


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 23 2005, 20:12 
laba diena. man irgi pradejo gesti ant laisvu apsuku. kompas nuskaitytas acs'e - jokiu bedu. laisvu apsuku vozhtuvas praplautas. komutatorius pakeistas. any more ideas? vaziuojant ir ant duju ir ant benzo motoras skydelyje dega (?). su motoru viskas ok, cilindrai dirba visi, ismetamuju analizatorius rodo idealu variklio darba. ant laisvu apsuku vienodai elgiasi ir kai shalta, ir kai shilta mashina. kai lauke karshta (+26) tada gesta dazhniau


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 25 2005, 02:30 
Man irgi gesta... ir ant benzo ir ant duju.. is pradziu kai variklis ikaisdavo- dabar atvirksciai, kol saltas. Tanagra nieko nepasake, dujininkai irgi nezino del ko. Ziuriu xantiju cia kazkokia liga... o kaip gydyt? siaip tanagroj tikino, kad laisvos eigos varikliukas su dujom neturi nieko bendro. tai tiesa?


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 25 2005, 07:38 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 11 2004, 15:38
Pranešimai: 2045
Miestas: Vilnius
brazhe rašė:
...siaip tanagroj tikino, kad laisvos eigos varikliukas su dujom neturi nieko bendro. tai tiesa?


Ten tanagroj kosmonautai dirgba turbut :evil:
laisvos eigos voztuvas reguliuoja oro srauto padavima, kai "gazo" pedalas atleistas. Oras, keik zinau, ir su benzinu, ir su dujom maisomas.

Tas gesinejimas nera vien citroen'u beda. Kituose forumuosepaskaitai, ten panasiai.

_________________
Saulius
Xsara Picasso '00 1.8 LPG (Debesėlis)
Vilnius


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 25 2005, 14:12 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 04 2005, 10:02
Pranešimai: 109
Miestas: Kaunas
Vovik rašė:
Siaip ta problema ir pas mane ir pas pazistoma ta pati, diagnostikoj sako kad viskas ok, ir dar kol nebuvo dujiu nebuvo ir problemos, bet vistiek dujios tai rulez, dvigubai pigiau iseina


...tik turbut kiek sutaupai tai tiek į remontus sukiši... :)
abejoju as ar man dabar dujas detis, praeitoj masinoj jau buvo dujos perkant, žinoma gerai, bet problemu tai pastoviai tai vienu tai kitų...

_________________
<< Xsara Picasso 2.0i, 2005m, automatas (dujos -Paveikslėlis)
<< Xantia 2.0i, 96m, Exclusive, automatas


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 25 2005, 14:28 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 07 2005, 08:19
Pranešimai: 1822
Miestas: Pravieniskes-2
brazhe rašė:
Man irgi gesta... ir ant benzo ir ant duju.. is pradziu kai variklis ikaisdavo- dabar atvirksciai, kol saltas. Tanagra nieko nepasake, dujininkai irgi nezino del ko. Ziuriu xantiju cia kazkokia liga... o kaip gydyt? siaip tanagroj tikino, kad laisvos eigos varikliukas su dujom neturi nieko bendro. tai tiesa?


jei idetos paprastos dujos tai nieko bendra tikrai neturi bet va jei sekvensines na 4 kartos o tada tai jau tikrai kad turi ir dar kaip turi........ :lol:

_________________
DALIMIS C5
PRAVIENISKES-2
865616242
Aidasm357@gmail.com


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 25 2005, 14:46 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 10:19
Pranešimai: 2227
Miestas: Kaunas
N tai paaiskink ka bendro turi? Ma kaip tik dabar idejo BRC Fly injection, ko dabar tiketis, kad nustos ant laisvu dirbt ar kas?

_________________
Citroen C2 Style 1.4 HDi '05
Citroen C5 2,0 HDi, 2010 Onyxas


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 26 2005, 10:25 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 11 2004, 15:38
Pranešimai: 2045
Miestas: Vilnius
Pas mane apsukos sokineja (krityineja) ir su atjungta laisvos eigos voztuvo "fiske"

_________________
Saulius
Xsara Picasso '00 1.8 LPG (Debesėlis)
Vilnius


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 26 2005, 11:10 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 28 2005, 10:31
Pranešimai: 117
Miestas: Vilinius
ir dar patebejiau jeigu kiek ilgiau pavazineti ant benzo, ligtai viskas tvarkoj pasidaro - nustojio sokineti, vot tie prancuzai :)

_________________
Xsara Picasso 1.6 06m.
-------------------------------------
Tel. +37069962246


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 26 2005, 16:02 
Vovik rašė:
nu remtu problemu del duju nebuvo, pravaziuota jau apie 40000km, laisvos apsukos sokinejia tik ant benzo tai kad ir ne labai maiso, bet kartais erzina, siaip tik sakau tokia problema yra pas tuos xantijos ir man atruodo kad tik su 8voz var. Kartais padeda akumo atjiungimas arba fishkes ant tuo voztuvo tik ant dirbancios mashinos bet ne ilgam, ir niekas nezino tuo sokinejimo priezasties :(


Nu man vos isidejus dujas pradejo gesti masina tik, kai vaziuodamas 60-80 ijungiu laisva, taip ir nudusdavo. Ok, lpg specai sako reikia kompensatoriaus. Reikia tai reikia - idejo. Kol stovejo garaze dorbo kaip bite, vos tik isvaziavus - nenormalumai: gesta, sprogsta ir t.t.

Gryzau, sako reikia cia ta plastmase po kolektorium ismesti ar bent skyle uztaisyti. Aisku sprogimas man sulauze MAP davikli, tai benzu vaziuojant apsukos kartasi nenoredavo kristi nuo 1400, po kurio laiko nenoriai nusileisdavo. MAP davikli man pasiseke gauti uz 130 Lt. siaip koki 150 kainuoja. Ta po pakeitimo apsukos susitvarke.

Dabar laukia dar vienas seansas pas dujininkus, vistik garantija...


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 28 2005, 16:08 
Rimvis rašė:
O tavo zvakes laidai tvarkinti? Gal jose yra nemazai kaltes?
Jei gesta riedant ant laizvu apsuku, dujos "nupuciamos".
Tokiu atveju statomas "saukstas" arba siek tiek padidinamas duju padavimas. O del laisvu apsuku svyravimo dirbant ant benzino, tai greiciausiai kompas prisigaudo dujiniu ekiu. Po kokiu 10-15 min kompas vel prisitaiko prie benzininio ekiu ir dirba tvarkingai.

Siaip daznai buna pasibaigus dujom, kad iskart perjungus i benza, masina nenoriai vaziuoja. Po kokiu 10min ji susitvarko ir rieda be problemu.
Cia normalu.


Buvo taip: Bakas duju buvo pilnas. Na del laidu tai negaliu gincytis, taciau dujininkai idejo man kompensatoriu, tada pradejo variklis kalatotis ant laisvu. Aisku sako is po kolektoriaus tokia plastmese reikia issimti, tai vienas daktaras iseme. siandien sureguliavo, atrodytu viskas ok, bet kartais vaziuojant mieste ir perjungiant i zemesne pavara masina pradeda dusti, pvz, vaziuoji 4, ant 60, tada letini pries posuki (nestaigu) suletini iki 40 ir tada 3 pavara ir bandai gazuoti, daznai pradeda springti ir suletejiu isvis iki 30, tada 2 pavara, "angliu" ir po to jau normaliai..

kol kas dar nesiskundziau dar pavazinesiu pora dienu..

As dar nespejau ne pirmo bako isvazineti..


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 29 2005, 13:02 
Atsijungęs
DUK moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 25 2005, 19:54
Pranešimai: 630
Miestas: Vilnius
velnias rašė:
Nu dar biski pasivazinejus, pasidare aisku, kad ant duju greitai kelti apsuku neiseina. T.y. jei avarinej situacijoj man reiktu greiciau dingti, kad isvengti avarijos, tai mano masina uzsitrukciotu ir viskas. (buna kad is kart po posukio bandai spustelti gazo ir pradeda suti ir trukcioti... panasiai kaip kad nebutu kuro.)

Dabar idomu ar taip turi buti su dujom ar reikia kazka daryti, tobish, vaziuoti pasdejikus ir prasyti taisymo?

Na, man atrodo, tu pradzioj isitikink, kad pas tave su elektra viskas tvarkingai (aukstos itampos laidai, zvakes (sitos berods sakei geros)) Nes, jei sitie dalykai netvarkoj: vazinek, nevazinejes pas dujininkus - nesusitvarkysi. Jei pastarieji tvarkingi, pastikrink ar kur pro kolektoriu oro negaudo. Na tada jau pas dujinikus ;) Cia as taip tik patariu, o tu jau ziurek, kaip ten gausis. Bet pirmiausia - ELEKTRA :!:

_________________
Mjo, ir reikėjao man pirkti ta Citroena...


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 26 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 6 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007