WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 16 2024, 17:58

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 53 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Dujos ir Xantia 2.0i 16v
StandartinėParašytas: Vas 16 2009, 00:52 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 07 2005, 17:29
Pranešimai: 2373
Miestas: vilnius-elektrenai
pas mane ne viskas okej su elektra. krc vazinejant ant benzo viskas norma, klaidu nemeto, bet ant benzo ant laisvu sukiu - klaidele meta, nors apsukos neplaukioja. O vat ant duju, kiek kartu bereguliuota, visviena meta klaidele esat pastoviem variklio apsisukimams, ar tai ant laisvu, ar pastoviu greiciu vaziuojant. Kiek laiko pavazinejus ir vis uzsidegant tai variklio lemputei geltonai, kompas gal i avarini rezima persimeta ar kaip, kad pradeda laisvu sukiu nelaikyt. Nutrynus klaidas (atjungus akuma ar tik kompui maitinima atjungus) apsukos nebenplaukioja, iki vel prisigaudo pakankamai klaidu.
Siaip liamda zonda kazkada keiciau, mindaugas is elektrenu gatves keite, dejo universalu kazkoki, nzn ar cia liambda zona kaltinti, ar laisvu sukiu voztuvas cia galetu buti kuo nors kaltas. Vis iki diagnostiku nedavaziuoju, nes nelabai ir zinau geru, kazkada lankiausi Mehario diagnostikoje, tai nepatenkintas as tuo diagnostiku, ir nerado bedos, ir dar visokius vejus sneka, atsei unox degaliniu kuras lamda zondus numarina ir pan pievas. Per ta lopa keiciau lembda zonda nors jo keist nereikejo, o ir pakeitus nieko nepagerejo.

_________________
97' XM 16V + LPG ex
98' BMW 540i + LPG ex
02' BMW 530d touring ex
06' BMW X5 4.8is ex
11' BMW 335i 6mt ex
09' BMW 335xi


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Dujos ir Xantia 2.0i 16v
StandartinėParašytas: Vas 16 2009, 01:19 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lap 02 2005, 21:02
Pranešimai: 2714
Miestas: Vilnius
Nežinau aš kaip ten su tom liamdom yra,bet kai dabartinę pasiemiau,tai išvis ji nebuvo pajungta.Nei kuro siurbė,nei lemputės degė.Kompą tik pajungus pamatėm.Pajungėm-jokio skirtumo :D

_________________
Real car has hydraulics


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Dujos ir Xantia 2.0i 16v
StandartinėParašytas: Vas 16 2009, 01:24 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 07 2005, 17:29
Pranešimai: 2373
Miestas: vilnius-elektrenai
kadangi lempute uzsidega ir ant benzo, tai duju nekaltinciau, reik prisiverst nuvaziuot i diagnostika, susitvarkyt pagaliau :) nors sanaudos labai normalios, trauka irgi normali, ne ispudinga, bet cia gi tik du litrai ant XMo :D

_________________
97' XM 16V + LPG ex
98' BMW 540i + LPG ex
02' BMW 530d touring ex
06' BMW X5 4.8is ex
11' BMW 335i 6mt ex
09' BMW 335xi


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Dujos ir Xantia 2.0i 16v
StandartinėParašytas: Lie 19 2009, 15:55 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lie 19 2009, 08:27
Pranešimai: 80
Miestas: Kaunas
Sveiki, citroniečiai!
Tikiuosi, temos autorius neužpyks, kad temą pakeliu aukštyn :wink:

Mat, visai neseniai aš irgi tapau laiminguoju „citrinuku“ (noras juo būti brandintas bene 10 metų :D ): įsigijau Xantia 2.0 16v, variklis RFV (XU10 J4R), automatas. Mąstau įsidėti dujinę įrangą, nes vien tik benzinu važinėti neapsimoka jokiais išskaičiavimas (nebent ne pats už jį mokėtum :) )...

Prisiskaičiau įvairių nuomonių ir šiame forume, ir kituose (pvz., ADS) apie pliusus, ir, kas svarbiausia, minusus, tad klausimas kyla toks: kokios „kartos“ dujinę įrangą man vis tik labiau apsimokėtų montuoti?

Buvau apsilankęs UAB „Propanas“, tai jie man pasiūlė „įpurškimą“ (berods, BRC, už ~2600 Lt). (Įdomu, ar galima su jais derinti kai kurių atskirų įrangos komponentų pakeitimą kitais, ne iš „to pačio komplekto“, pvz., purkštukai – ar tikrai tie „Keihin“ turi tokį magišką poveikį veikimui/važiavimui, ar čia tik prabangos reikalas (kiek girdėjau, vienas kainuoja apie €60))?
O gal – Sequent (labai gražiai čia apie ją rašo...)?

Ir pabaigai, klausimas tiems, kas visai neseniai turėjo reikalų su jau minėta UAB „Propanas“: ar tikrai jie viską kultūringai sumontuoja? Kokį dujų įpylimo vožtuvą montuoja: į posparnį, ar (kas būtų visai puiku) — šalia benzino įpylimo, po dangteliu (mačiau čia viename filmuke apie BRC)?
:37:
P.S.: nesibarkit smarkiai, jei kas nepatiks mano žinutėje – ne tankiai tenka į forumus rašinėti... :pig:


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Dujos ir Xantia 2.0i 16v
StandartinėParašytas: Lie 19 2009, 22:04 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 07 2005, 17:29
Pranešimai: 2373
Miestas: vilnius-elektrenai
del uzpylimo gerkles montavimo vietos, tai kur sugalvosi ten ir imontuos.
Del keihin purkstuku, tai tikrai geri jie, tik kad neremontuojami, o ir uz 2600 pinigu nesitikek gauti keihinu, o jei sakys kad keihinu analogai, tai knisa prota.
Detis gali ir tam paciam propane, gali det pas chibre. Is principo gali ir pas ADSus detis.
Del brc sequent irangos, man jos pavadinimas sako, kad ji dirba sekvenciniu rezimu, o toks rezimas netinka 2/0 16v varikliui, reik full group rezimo. Gal ta iranga ir palaiko toki, gal ir ne, nezinau subrilybiu.
O siaip geriausias patarimas, susirandi zmogu pasivadinusi chibre, gal netgi sitoj temoj yra jo rasliavos, pasiskambini jam ir jis jau pades issirinkti ir sumontuos ta irangele i tavo masina.

_________________
97' XM 16V + LPG ex
98' BMW 540i + LPG ex
02' BMW 530d touring ex
06' BMW X5 4.8is ex
11' BMW 335i 6mt ex
09' BMW 335xi


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Dujos ir Xantia 2.0i 16v
StandartinėParašytas: Lie 20 2009, 06:27 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lie 19 2009, 08:27
Pranešimai: 80
Miestas: Kaunas
Ačiū už atsakymą. Dėl chibre - žinau (prieš prisiregistruojant, perneršiau šį forumą skersai-išilgai) bet manęs netenkina jo geografinė vieta :) Man patogiau - Kaune.

Cituoti:
...kur sugalvos, ten montuos...

Nejaugi nėra galimybės jiems nurodyti/paprašyti daryti taip, kaip klientas nori? (čia klausimas labiau tiems, kas realiai susidūrė su tais montuotojais).


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Dujos ir Xantia 2.0i 16v
StandartinėParašytas: Lie 20 2009, 07:57 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bir 16 2004, 12:21
Pranešimai: 1656
Miestas: Kaunas
RaValdas rašė:
Nejaugi nėra galimybės jiems nurodyti/paprašyti daryti taip, kaip klientas nori? (čia klausimas labiau tiems, kas realiai susidūrė su tais montuotojais).


Tai prieš mašiną palikdamas tokius dalykus nurodyk, paskui jau bus vėlu :wink: . Pas mane užpylimo anga šalia benzino užpylimo angos, gal ir neblogai.
O iš meistrų Kaune - Mindaugas iš Sargėnų, 868515499.

_________________
Land Rover Range Rover 3,6 2010
ex XM 98' 2.9 V6 24v LPG APD
ex XM 98' 2,1td APD Break
ex XM 92' 3.0 V6 APD Break


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Dujos ir Xantia 2.0i 16v
StandartinėParašytas: Lie 20 2009, 09:42 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 07 2005, 17:29
Pranešimai: 2373
Miestas: vilnius-elektrenai
lyg ir normalus dujininkai dirbau siaures prospekte prie pat ziedo, nepertoliausiai nuo troleibusu parko, paskutinis isukimas pries zieda atvaziavus nuo zaliakalnio komisariato puses.

o del uzpylimo gerkles montavimo vietos tai norejau parasyti, "kur sugalvos[b]i[/] ten sumontuos, praleidau i raide.

_________________
97' XM 16V + LPG ex
98' BMW 540i + LPG ex
02' BMW 530d touring ex
06' BMW X5 4.8is ex
11' BMW 335i 6mt ex
09' BMW 335xi


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 53 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 4

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007