WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Kov 29 2024, 14:12

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 12 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Dujos į V6 12V
StandartinėParašytas: Rgs 09 2005, 08:38 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 14 2004, 15:45
Pranešimai: 3087
Miestas: AUKSTADVARIS/SIAULIAI
iki siol maniau ,kad V6 12 voztuvu gerai priima dujas(taip gerai,kaip ir mano senukas XM 2.0i 8voztuvu,neskaitant keliu sprogimu).Bet kuo toliau skaitau,domiuosi,kalbuosi su kitais,mane ima draskyti abejones.Ir as jau taip nemanau,man susidaro ispudis,kad kone kiekvienas V6 +dujos sprogineja,o kai kurie tiesiog reguliariai.Laukiu jusu nuomoniu,kol dar neisidejau i savaji V6 duju.dekui.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgs 09 2005, 08:59 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bir 16 2004, 12:21
Pranešimai: 1656
Miestas: Kaunas
Nieks ten nesproginėja, tfu, tfu, tfu....

_________________
Land Rover Range Rover 3,6 2010
ex XM 98' 2.9 V6 24v LPG APD
ex XM 98' 2,1td APD Break
ex XM 92' 3.0 V6 APD Break


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgs 09 2005, 10:32 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 10:19
Pranešimai: 2227
Miestas: Kaunas
Bobu pletkai kad saudo, aisku jei elektra chiki.....

_________________
Citroen C2 Style 1.4 HDi '05
Citroen C5 2,0 HDi, 2010 Onyxas


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgs 17 2005, 17:45 
Su savo Citroen XM V6 vazineju jau 1,5 metu, dar ne karto nesprogo. Pravaziavau apie 60 tukst. km. Siuo metu kartais mazumele tukcioja, vaziuojant su mazesnemis apsukomis. Taciau, tikriausiai butu laikas dujas bent profilaktiskai pareguliuot.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgs 17 2005, 20:29 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 27 2005, 04:16
Pranešimai: 131
Miestas: Mažeikiai
pravažiavau apie 20 tūkst.km, jokių problemų. Įrangą sumontavo firma Šiauliuose, tos firmos vadas turi Pežą 605 su tokiu varikliu, jau 5 metai važinėja su dujomis - sakė, kad šie varikliai vieni iš geriausių dujų įrangos montavimui. Prieš montuojant įrangą buvo patikrinta elektrinė variklio dalis ir pakeistos žvakės.

_________________
Xsara Break 1999 2.0HDI


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgs 26 2005, 14:46 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Kov 09 2004, 22:22
Pranešimai: 119
Miestas: Vilnius
POWER rašė:
OK,nuraminot,dedu dujas.tiesa,desiu pats...ir iranga mano pati paprasciausia:balionas,reduktorius ir pora voztuvu.nei eko sistemos,nei emuliatoriaus.bet maniskis xm automatas,o tai manau,pades isvengti suviu.

Jei pats montuosi tai dėl visako apsivilk nedegantį kostiumą, užsidėk dujokaukę, kiek žinau gaisrininkai juos turi. :lol:. Kaip sako patrlė "berežonova i bog berežot"


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgs 29 2005, 09:26 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 14 2004, 15:45
Pranešimai: 3087
Miestas: AUKSTADVARIS/SIAULIAI
Egi,chebryte,jau idejau.krusausi 2 savaitgalius:viena kol isemiau,kita kol idejau.uzvest baisoka buvo,gesintuva salia pasidejau,bet nieko,uzsivede,ir gan greitai.tiesa,pradzioje buvo duju nuotiekis,bet as ji greitai pasalinau.atrodo,veikia,tiesa,reguliavimo darbus paliksiu meistram.tik dar viena problema liko neispresta:reduktoriu idejau i akumo deze,o akuma permeciau i bagazine.nelabai saugu avarijos atveju,bet kito kelio nebuvo(V6 XM reduktoriui vietos beveik nera)to pasekoje reikia ilgu laidu,apie 2x3.5m.,ko pasekoje su dviem mano bandytais laidu tipais starteris nesuka,itampa krenta.ieskau spec.tam reikalui laidu(kuo storesniu,zinoma,proto ribose).o automatas itakoja sprogimams,bent as taip mastau,juk automatas niekada neleis vaziuoti,tarkim, 4 pavara 20 km/h greiciu,jis juk permeta zemesne pavara.o kaip rodo praktika,sprogimu tikimybe max.,kai ir yra vaziuojama uzmigus mano mineta pavara ir greiciu,ir del tam tikru priezasciu(tai gali ivykti ir nevalingai,jei koks kolega labai nervingas bus...) yra paspaudziamas staigiau ir daugiau gazo pedalas.ir vat tada,jei zvakes,laidai ir pan.prasti,ivyksta bum....(jei per savaite neparasysiu,neminekit bloguoju,reiskia sprogau :oops:


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgs 29 2005, 10:03 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 10:19
Pranešimai: 2227
Miestas: Kaunas
Vat vat, tamsta jau klaida ir padaret, reikejo pries tai paziuret pas kitus xm kaip reduktoriai sudeti, netgi po 2 vnt ir akumas vietoje. O dabar is xm bagazines liko burdaciokas pirstinems ir cd.

_________________
Citroen C2 Style 1.4 HDi '05
Citroen C5 2,0 HDi, 2010 Onyxas


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 03 2005, 20:35 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 14 2004, 15:45
Pranešimai: 3087
Miestas: AUKSTADVARIS/SIAULIAI
galima ir 3 reduktorius ikist,bet vis tiek idealiai jie nelys,reiks kazka perkelt,kazka ispjaut,laida koki sutrumpint.maciau,vienam reduktoriu prie karterio beveik ikiso,nenoriu taip,kaip paskui ji aptarnaut,kas is jo po ziemos liks?mano pasirinktas variantas,tai vienas is keliu sprendimo budu,reduktorius labai graziai akumo dezeje guli.na kiek ten tas akumas tos vietos uzima...,gi ne kombaino ar kiroveco kokio:).O ir bulviu maisu ar parsioku i turgu as nevezioju.saugumo atzvilgiu gal kiek ir blogiau,bet tai ne as pirmas dariau,deda ir kiti,tik reikia i sauguma daugiau investuot pastangu ir neuzmirst,kad akuma bagazineje veziojiesi.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 01 2006, 19:53 
pas mane kairej nuo lhm bakelio, lenda viskas puikiai ir slangos trumpos. man sita beda visi dujininkai sake. bet tada as suradau gerus dujininkus. kai jie idejo, sake kad tie kur nerado vietos blogai ieskojo :)


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 02 2006, 11:46 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 10:19
Pranešimai: 2227
Miestas: Kaunas
o kaip tamsta prieisi prie troso, greicio daviklio, kaip LHM keitimo procedura padarysi?

_________________
Citroen C2 Style 1.4 HDi '05
Citroen C5 2,0 HDi, 2010 Onyxas


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 13 2006, 14:23 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 09 2005, 12:47
Pranešimai: 24
Miestas: Kaunas
Jokiu problemu, jaigu gerai sureguliuotos, pastebėjau, kad Kaune labai reta dujų įrangos montavimo firma gali normaliai sureguliut dujas. ( deda visokias plokštelias, prie generatoriaus kabinėjasi ar dar ko nors ) bet sureguliuot nesugeba, kankinausi ir aš kol nenuvažiavau pas tokį dėde.
P.S. jeigu kas susidomėtų, pasakysiu tel.

_________________
Robis
XM V6 12v
obertas@takas.lt


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 12 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007