WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 24 2024, 23:22

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 10 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Spa 12 2005, 15:04 
Laba diena, kolegos. iskilo toks siek tiek keistas is pirmo zvilgsnio klausimas: kiek mazdaug sunaudojat benzo vazinedami auto su duju iranga? Turiu galvoje kai benzas naudojamas tik uzkurimui ir porai minuciu, kol bent kazkiek variklis/ausinimo skystis susils (pas mane persijungia ant duju pergazavus).
Mano xantia'ai gaunasi kazkur iki 1l 100km. Cia daug ar mazai? Galbut niekam daugiau tokiu klausimu nera kile?


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Spa 12 2005, 15:15 
Atsijungęs
DUK moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 25 2005, 19:54
Pranešimai: 630
Miestas: Vilnius
samas rašė:
Laba diena, kolegos. iskilo toks siek tiek keistas is pirmo zvilgsnio klausimas: kiek mazdaug sunaudojat benzo vazinedami auto su duju iranga? Turiu galvoje kai benzas naudojamas tik uzkurimui ir porai minuciu, kol bent kazkiek variklis/ausinimo skystis susils (pas mane persijungia ant duju pergazavus).
Mano xantia'ai gaunasi kazkur iki 1l 100km. Cia daug ar mazai? Galbut niekam daugiau tokiu klausimu nera kile?

:shock: :shock: :shock: Na, 1-as litras manau tikrai nera daug. Tokiu sanaudu tau visi galetu pavydeti :lol: :lol: :lol:

_________________
Mjo, ir reikėjao man pirkti ta Citroena...


Į viršų
StandartinėParašytas: Spa 12 2005, 19:54 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 07 2005, 08:19
Pranešimai: 1822
Miestas: Pravieniskes-2
samas rašė:
Laba diena, kolegos. iskilo toks siek tiek keistas is pirmo zvilgsnio klausimas: kiek mazdaug sunaudojat benzo vazinedami auto su duju iranga? Turiu galvoje kai benzas naudojamas tik uzkurimui ir porai minuciu, kol bent kazkiek variklis/ausinimo skystis susils (pas mane persijungia ant duju pergazavus).
Mano xantia'ai gaunasi kazkur iki 1l 100km. Cia daug ar mazai? Galbut niekam daugiau tokiu klausimu nera kile?


gal jau kokie metai laiko kai nepilu, nes vaziuoju ir uzvedu tik ant duju, na nebent kartais jei autostradoje baigiasi dujos tai iki kolonkes traukiu ant benzo....................

_________________
DALIMIS C5
PRAVIENISKES-2
865616242
Aidasm357@gmail.com


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 13 2005, 08:18 
Na, 1-as litras manau tikrai nera daug. Tokiu sanaudu tau visi galetu pavydeti

Na jo, jei dar ir benzo vazinejant su dujom >1l suvartoji, tai kam tos dujos tuomet? Ypac, kai duju kaina prie praeitu metu benzo kainos tokiais tempais arteja :(
Na siaip tai kol kas labai nesiskundziu, tik kazkaip itartinai greitai benzo rodykle prie 0 arteja, tai nusprendziau pamatuoti.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 13 2005, 09:51 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 11 2004, 15:38
Pranešimai: 2045
Miestas: Vilnius
As irgi per menesi apie 20 litru benzino supilu ir apie 180 l duju.

Matyt buvau per ilgai apytusciu baku pasivazinejes, nes lempute mebeuzgesta ir 20 l. pripylus. Ir siurblys ko gero truputi nuo kuro trukumo pavargo, nes kai mazai lieka, tai masina saltu varikliu uzvedus uzgesta po keliu sekundziu, o jei bakas pilnesnis, tai ne.

_________________
Saulius
Xsara Picasso '00 1.8 LPG (Debesėlis)
Vilnius


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 13 2005, 16:24 
gidejau dar ir toki paaiskinima, kodel vazinejant dujomis buna "nemazos" benzo sanaudos: paprastai benzo siurblio niekas neatjungineja istacius dujine iranga. Jis, kaip ir turi buti, varineja benza is bako. Kadangi purkstukai yra "uzdaryti", tai tas benzas taip pat sekmingai turetu grizti atgal i baka. Bet atseit nevisas benzas praejes pro pukstukus grizta atgal: dali ju purkstukai del senatves sugeba "nuvarvint" i cilindrus... vat cia ir susidaro nuostoliai :?
[/quote]


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 13 2005, 21:12 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 24 2005, 21:35
Pranešimai: 64
Miestas: Vilnius
Tai kad čia sunku nuststyti. Jei važinėsi mieste į darbą už 5 kilometrų, tai bus ko gero 50/50 proc, o jei kasdien Vilnius - Kaunas, tai visai kitaip.

_________________
Julius aka Spin
Xantia 2.0i '95 (silver)
Vilnius


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 14 2005, 15:07 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 28 2005, 10:31
Pranešimai: 117
Miestas: Vilinius
Na pas mane irgi kazkur 20lt benzo per menesi iseina, preavaziojiu vid. 1200-1500km, alia cia priklauso kiek uzvedimu darai nes ant duju preina tik pasekus 50 laipsiu temper. ir nuo benzo kokybes baltarusisko suvartojo kazkur 2lt daugiau. O benzo siurbli atjiunginet negalima nes benzas kazkiek ausino purkstukus tikekit ar ne bet taip yra :)

_________________
Xsara Picasso 1.6 06m.
-------------------------------------
Tel. +37069962246


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 14 2005, 21:35 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 21:57
Pranešimai: 139
Miestas: Žagarė
Žiemą- vasarą užsivedu ir važinėju dujomis, benzą perjungiu kartais važiuojant tiesiojoje, kad purkštukai "neužkirmytų". Taigi benzino sanaudos minimalios (apytikriai 5l per 2005m. vasaros sezoną). Nusispjaunu per kairį petį ir tikiuosi kad artėjančią žiemą vėl sėkmingai Xantukė užsivedinės dujom.

_________________
C5 HPI 2.0i 16v exlusive
Peugeot 307 hdi


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 17 2005, 08:24 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 28 2004, 12:54
Pranešimai: 555
Miestas: Kaunas
Nu Jus cia ispudingai daug benzino deginat per menesi apie 20l :shock: .
Manoji tiek negeria, as gal su 10l tris menesius issitenku.
Juk benzas tik uzkurimui naudojamas. :roll:

_________________
<< C5 '05 Break, 2.0HDi 135 Tendance


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 10 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 6 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007