WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 20 2024, 14:27

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 15 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Žvakės ir LPG
StandartinėParašytas: Spa 12 2005, 18:10 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 14 2004, 15:45
Pranešimai: 3087
Miestas: AUKSTADVARIS/SIAULIAI
susiparinau!visi skirtingai sneka.esme tame,kad visi katalogai parduotuvese,t.y. gamintojas XM V6 siulo 3 kontaktu zvakes.teisingai,juk siulo benzinui.o jei dujos?dujininkai rekomenduoja 1 kontakto.bet tokiu katalogas butent XM V6 nesiulo.1 kontakto,tarkim NGK eina tik 2.0i,2.0 16V.ar kist i V6 butent tas,1 kont.zvakes nuo 2.0?
P.S.as linkes i NGK,nes 3 metus vazinejau su dujiniu XM 2.0i,tai man tos zvakes patiko,pasiteisino,pakankamai ilgaamzes,pasirodo. I BOCH nelinkstu.Tiesa,siauliuose pardavejai siulo VALEO,sako,atseit dujiniam dvizokui labai pasiteisina.Ka jus i tai? bet velgi,ir VALEO V6 siulo 3 kontaktu.1 kont.eina tik i 3.0 24V ir i 2.0 16V. Ku daryt? chu,net pavargau....


Į viršų
StandartinėParašytas: Spa 12 2005, 19:57 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 07 2005, 08:19
Pranešimai: 1822
Miestas: Pravieniskes-2
POWER rašė:
susiparinau!visi skirtingai sneka.esme tame,kad visi katalogai parduotuvese,t.y. gamintojas XM V6 siulo 3 kontaktu zvakes.teisingai,juk siulo benzinui.o jei dujos?dujininkai rekomenduoja 1 kontakto.bet tokiu katalogas butent XM V6 nesiulo.1 kontakto,tarkim NGK eina tik 2.0i,2.0 16V.ar kist i V6 butent tas,1 kont.zvakes nuo 2.0?
P.S.as linkes i NGK,nes 3 metus vazinejau su dujiniu XM 2.0i,tai man tos zvakes patiko,pasiteisino,pakankamai ilgaamzes,pasirodo. I BOCH nelinkstu.Tiesa,siauliuose pardavejai siulo VALEO,sako,atseit dujiniam dvizokui labai pasiteisina.Ka jus i tai? bet velgi,ir VALEO V6 siulo 3 kontaktu.1 kont.eina tik i 3.0 24V ir i 2.0 16V. Ku daryt? chu,net pavargau....


manau kad geriausios tai tos kurias siulo gamintojas, o apie tas dujines, tai....................... :lol:

_________________
DALIMIS C5
PRAVIENISKES-2
865616242
Aidasm357@gmail.com


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 13 2005, 08:01 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 10:19
Pranešimai: 2227
Miestas: Kaunas
As irgi pradzioje itikejau dujinyku pasakom, leidau kad idetu 1 kontakto "dujines" zvakes Brisk Silver. Bet paskum kai pasikeisciau paskirstymo dangteli ir truputi apsiskaiciau sugrazinau 3 kontaktu, pasiemiau is lentynos Valeo ir sugrudau. Nu ir ka jokiu problemu. Taip kad nesuk galvos, dek ka raso gamintojas keisk laiku ir problemu nebus, aisku jei pati aukstos itampos iranga tvarkinga

_________________
Citroen C2 Style 1.4 HDi '05
Citroen C5 2,0 HDi, 2010 Onyxas


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 13 2005, 16:31 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 14 2004, 15:45
Pranešimai: 3087
Miestas: AUKSTADVARIS/SIAULIAI
xamai,kiek supratau,tu antruoju kartu isukai 3 kontaktu VALEO zvakes,pagal kataloga? jei supratau teisingai,tai meginsim,dekui

_________________
XM'93 2.0iLPG-Mad Max...Amen..:(; XM'91V6 LPG; XM'98turbo LPG
Ex: XM'90 2.0iLPG; XM'92 V5 LPG; XM'96 V6 APD LPG; XM'93 V6 APD LPG; XM'00 2.5td
Visada su XM...


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 13 2005, 20:47 
Vienas mano kolega naudoja NGK ir sake liux, o jis megejas su elektronika pasiknaisioti.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 14 2005, 07:19 
As esu isidejes i V6 Bosch kazkokias su iridziu. Ziauriai brangios, bet vaziavo normaliai :)


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spa 22 2005, 15:31 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 14 2004, 15:45
Pranešimai: 3087
Miestas: AUKSTADVARIS/SIAULIAI
isidejau pagaliau,3 kontaktu,kaip gamintojas benzui siule,Valeo,1 zvake 13lt.lyg ir nieko,siaip stebuklo as ir nesitikejau,bent jau ne blogiau kaip buvo :wink: nors senos lyg dar ir nieko buvo...,bet ruduo,dregmes daug ,ims kuri ryta ir bum...,dabar bent jau rami galva del zvakiu.skirstymo dangteli dar reiks nuimt(paziurejau,priejimas-padek dieve),ir pravalyt.
Idomu,50% mano apskambintu dujininku,meistru sake,tipo 1 kontakto geriau duju misini degina,dek jas.kita puse siule ka gamintojas siulo.draske abejones mane,kol galiausiai pakalbejau su ipurskimo sist.geriausiu specu siauliuose(kaip ji vadina),ir jis sake: "1 kont.geriau dujas degina?paistalai!" 1 kontakto deda taupesni asmenis(nors jos ir laiko trumpiau),ir atejus laikui,kai pradeda saudyt,vietoj to,kad zvakes ismest,jie dar tarpeli sumazina,ir kuri laika vaziuoja.3 kont.zvakes tarpelio taip paprastai nesumazinsi."Dek,sako,ka katalogas siulo".Taip ir padariau.Nors ir dabar manau,kad jei paimt dvi tokias pat,naujas zvakes,tik 3 ir 1 kont.,jos veiks be didelio skirtumo,kol naujos

_________________
XM'93 2.0iLPG-Mad Max...Amen..:(; XM'91V6 LPG; XM'98turbo LPG
Ex: XM'90 2.0iLPG; XM'92 V5 LPG; XM'96 V6 APD LPG; XM'93 V6 APD LPG; XM'00 2.5td
Visada su XM...


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gru 12 2005, 17:44 
Robkinis rašė:
Nenoriu nieko pasakyt pries 3 ar 5 ar n kontaktu zvakes ir aisku katalogas yra katalogas tikriausiai tokias ir reikia det, bet kazkada teko skaityti labai placia diskusija zvakiu tema tai stiprus argumentas 1 kontakto zvakiu naudai yra tas, kad auksta itampa betkokiu atveju musa tik i viena kontakta vienu metu tai yra jei pas tave 3 kontaktu zvake kibirksti betkokiu atveju musa tik i viana kontakta, o ne i visus tris iskart, todel ar tai 1 ar penki kontaktai jokio skirtumo nera. Todel manau, kad ar dujom, ar benzui zvakiu kontaktu skaicius neturetu turet jokios itakos.
POWER rašė:
.draske abejones mane,kol galiausiai pakalbejau su ipurskimo sist.geriausiu specu siauliuose(kaip ji vadina),ir jis sake: "1 kont.geriau dujas degina?paistalai!" 1 kontakto deda taupesni asmenis(nors jos ir laiko trumpiau).


logiška. ir teisinga pagal fiziką :). Žaibas kala tik į vieną kontaktą. Ir tirkai nesiskaido į tris dalis. Tik vat žvakių tarnavimo laikas skirsis. Kai vieną kontaktą apsvilins tiek, kad tarpas padidėtų, kals į kitą kontaką. Taip tipo ilgiau žvakė turėtų tarnauti.


Į viršų
   
 Pranešimo tema: Zvakes
StandartinėParašytas: Kov 26 2006, 19:18 
Limited rašė:
Na, kad skierka eina tik i viena kontakta, tai aisku, bet skirtumas, kad 3 kontaktu zvakese kontaktai isdestyti sone ir kibirstis eina kampu, o vieno kontakto zvakej- virs centro ir kibirkstis musama staciai. Toks tas skirtumas. Gerai cia ar blogai, velnias zino, bet kad aplamai didzioji dalis masinu vazineja su 1 kontakto leme, jog ir as pasirinkau tokias. Prie viso to, zadu dujinti, tai ir negaila pigesnes dazniau pasikeisti ;)



Vazineju su 1 kontakto zvakemis Bosch ir viskas gerai. Dujininkai sake . kad reikia keisti kas 20 tkm. NGK turejau gal pora menesiu, kol pradejo nedirbti 1 zvake. Pajudinau, o gi kliba baltas procelianas. Nuo to laiko nebepirksiu NGK, nes eina padielkos. Po to reikia tureti gerus laidus - reikia keisti kas 5 metai, kad neshaudytu dujos. Taip pat pas ka yra mechaninis paskirstymo dangtelis irgi reikia keisti kas 5 metai, nes buna prakirstas. Vaziuojant su dujomis svarbiausia tvarkinga elektra.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Kov 27 2006, 17:58 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 10:19
Pranešimai: 2227
Miestas: Kaunas
Kas cia per mechaninis paslkirstymo dangtelis? Seip tai uzdegimo sistemos yra su paskirstytoju ir be jo. Ir kodel tie 5 metai? Kai ateina laikas tada ir keiti.....

_________________
Citroen C2 Style 1.4 HDi '05
Citroen C5 2,0 HDi, 2010 Onyxas


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgs 18 2006, 19:53 
Atsijungęs
DUK moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 25 2005, 19:54
Pranešimai: 630
Miestas: Vilnius
Na, pabambėsiu aš čia kaip senas pirdyla:
SKAITYKIT D.U.K. :!:

O čia tinginiam, bet paskutinį kartą: http://www.citrina.lt/phpBB2/viewtopic.php?t=4816

solistas rašė:
Kadangi vis dar ruosiuosi "dujinei intervencijai" nutariau pakeisti zvakes. "Robete" isiule vieno kontakto Champion EON 1 po 16LT/vnt, tipo tokios rekomenduojamos vaziuojant dujomis.
P.S O gal , visdelto kas nors zino patikimus dujininkus pajuryje?
Kas tave įkalbėjo, Rolandas ar pardavėjai? Šiaip, patarčiau bėgti atgal ir pasikeisti į tokias, kurias siūlo gamintojas ;) O dėl dujininkų... Tai tie, kur prie "Signalo", tai neblogai dirba, nors irgi, visko pasitaiko ;)

_________________
Mjo, ir reikėjao man pirkti ta Citroena...


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgs 18 2006, 21:09 
Kad ir tema jau pilnai issemta dadesiu: Kaip dujos atskiria vieno kontakto zvakes nuo triju? :)
Is patirties: Passat'e buvo, kai nupirkau, 3 kont. Bosch'ai susukti. Isidejau dujas, pravaziavau ~100kkm su jomis; laikas nuo laiko vis priplakdavau soninius elektrodus, kad tarpeliai but mazdaug normalus, kol sie paliko visai tiesus :) , o centriniai elektrodai sudege iki adatu plonumo :) . Ir visa laika vaziavo be problemu!
Bet, vienasyk, neapsikentes nupirkau turguj (po pigiaja :) ) vieno kontakto Bosch'u komplekta, isukau, ir jau pora metu vazineju. Jokio skirtumo, kaip vaziavo - taip ir vaziuoja...
Dabar nesuku galvos - suku zvakes kokios priklauso, keiciu - tik kai visai susibaigia :) .


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgs 19 2006, 04:21 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bir 16 2004, 12:21
Pranešimai: 1656
Miestas: Kaunas
O aš vakar diagnostiką Robidalyje dariausi. Tai čia visų geru žodžiu kol kas minimas Saulius man užrekomendavo ( su dujom ir mano kilometražu 60-70 tks. per metus ) platinines žvakes. Pirkti iš jo ar iš Robidalio jis jų man nesiūlė ( o tai tuoj čia gudručių komentarai pasipils ). Xamas man jau išaiškino, ką jis apie tai galvoja, tiesiai ir ūkiškai :D . O šiaip, kiek tos platininės brangesnės už "paprastas" :oops: :roll:

_________________
Land Rover Range Rover 3,6 2010
ex XM 98' 2.9 V6 24v LPG APD
ex XM 98' 2,1td APD Break
ex XM 92' 3.0 V6 APD Break


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgs 19 2006, 08:03 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 10:19
Pranešimai: 2227
Miestas: Kaunas
solistas rašė:
Kadangi vis dar ruosiuosi "dujinei intervencijai" nutariau pakeisti zvakes. "Robete" isiule vieno kontakto Champion EON 1 po 16LT/vnt, tipo tokios rekomenduojamos vaziuojant dujomis.
Prisiskaiciau cia ivairiu minciu ir pastebejimu situo klausimu, ir net pasimeciau :shock: Ka daryt? Bandyt det sitas ,ar lekti keisti i kitas?-stai klausimas toksai iskilo tecnikos"Hamletui" :roll:

P.S O gal , visdelto kas nors zino patikimus dujininkus pajuryje?

Be reikalo pirkai, buciau as tau jas uz dyka atidaves, pravaziuota gal 5000km......Ir mokejau pries 2 metus po 12lt, pinigai balon.....

_________________
Citroen C2 Style 1.4 HDi '05
Citroen C5 2,0 HDi, 2010 Onyxas


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgs 19 2006, 17:11 
Nulekiau atgal i "Robeta" su tom vienkontaktem "cempioniskom" zvakem. Sakau: keiciam i tokias kokios tai masinytei priklauso. Rolando nebuvo, dirba naujas vaikinas-pardavejas. Tai jis man ir desto ,kad tokias ir nurodo "dujinis" katalogas :roll: :?: sakau man tokios nepatinka, be to sakau gal tu "duju" ir nedesiu, duokit kas priklauso , please! Tai vaikinukas sako, kokios priklauso pasiziurek ant"dangtelio" o kitokiu neturim, mums ir sitos geros, o jei paciam netinka tai ner apie ka sneket :roll: Pinigus atidave, bet kokis tai nuotaika sugedo. :cry: "Robete" tiek metu prekinuosi ir ne uz simta ir ne du, bet taip "mandagiai" dar niekada nebuvau aptarnautas :?


Į viršų
   
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 15 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007