WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Kov 29 2024, 07:44

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 9 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Kokias dujas dėti?
StandartinėParašytas: Bal 09 2004, 07:25 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 31 2004, 12:25
Pranešimai: 190
Miestas: Ramučiai
Sveiki turiu problemele :)

Buvau nuvazheves i Propana jie apzhiurejo mano matara ir sake kad reikia deti tiesiogini ipurshkima nes kolektorius plasmasinis bet tai kainuoja ~1000EU o ka jus galvojate apie tradicines sistemos dejima i tokia mashina vis vien yra visokie sprogimo voshtuvai kuriuos galima sudeti ir apsaugoti kolektoriu nuo sprogimo :?:


Labai buchiau dekingas uzh jusu nuomone o paskiau spresiu kaip dar uzhdirbti 1400Lt ar 1000Eu :)

_________________
Polas
Renault Scenic 2003 1.9dCi - Sutinus Megane :)
<< 96 Xantia 1.8 16v - Viola


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 09 2004, 08:00 
šiaip esu girdėjęs, kad variklių iki 2,0 l. nesproginėja. bet gali ir sprogti, jei bus laidai blogi, senos žvakės ir kt. niuansai. kas liečia apsaugos vožtuvus, tai iš savo patirties galiu pasakyti, jie niekam tikę ir tikriausiai tik teoriškai paskaičiuoti, bet realiai nieko nepadeda. geriausiai nedėti jokių dujų ir važiuoti su tuo kas įdėta, bet jei spaudžia piniginę tada geriau dėti tiesioginį įpurškimą, nes jau seniau kiek pamenu buvo neretas skelbimas kur ieškojo naujo įpurškimo kolektoriaus, bo po sprogimo važiuoti tai norisi, bet nėra kaip.


Į viršų
   
 Pranešimo tema: Re: Kokias dujas deti
StandartinėParašytas: Bal 09 2004, 08:06 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 11:46
Pranešimai: 2143
Miestas: Kaunas
Polas_Xantia rašė:
Buvau nuvazheves i Propana jie apzhiurejo mano matara ir sake kad reikia deti tiesiogini ipurshkima nes kolektorius plasmasinis bet tai kainuoja ~1000EU o ka jus galvojate apie tradicines sistemos dejima i tokia mashina vis vien yra visokie sprogimo voshtuvai kuriuos galima sudeti ir apsaugoti kolektoriu nuo sprogimo

kai dariausi mataro diagnostika, pasnekejau su meistreliu ir apie kopustu panaudojima awtotransporte.
1. technskai teisingiausias sprendimas - 1kEU tiesioginis ipurskimas, taciau dabartiniu metu jis apismoka, jei per metus prasukis ~50kkm
2. pigusis litowskas variantas uz 1.5kLT galimas, bet pries tai reikia pilnai susiziuret laidus etc.itd.
seip mano kaimynas su Xantia '93 1.8i 8V isidejo litowska varianta, kol kas dar vazineja. del taviskes 1.8i 16V - no comments, nes tai kitas mataras

_________________
C5 2.0 HDi '2006
http://www.grumlinas.lt/


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 09 2004, 18:39 
nu pas mumi buvo dujos (kolektorius plasmasinis) nu ir sprogo viskas (kolektorius) nu ir nebera dabar pas mumi duju...... saip mano nuomone jai ketinama su ta mashina vazineti ilgai tai bet kiek kainuojanti duju aparatura vis vien atsipirx, kalusimas tik po kiek km


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 10 2004, 14:09 
"Propane" man irgi pasiule tik tiesiogini ipurskima, uz 3300 lt. bet as vistiek isidejau "pigu litowska" (anot p. Grumlino) varianta t.y. italiskas reduktorius, lenkiskas zondo kontroleris, 2 aps. voztuvai, termo apsauga ir t.t. Visa tai man kainavo 1320 Lt. Ir dabar laukiu sprogimu :lol: , nors meistrelis patikino, jog jeigu iskart nesprogineja, tai ir nesprogines. Jauciuosi sutaupes 2 kLt. ir tikiuosi (neimant i galva "skeptiku-teoretiku" pasaipu) ilgam. Nezinau kaip 16V, bet maniske su dujom "draugauja" gerai. Kuro sanaudu skirtumo nepajutau, nes Xantia ar benzes ar duju
ryja ~ 12 l. mieste, dabar atsilus gal kiek maziau, tik trauka nukentejo kazkiek ir vsio.

P.s. vazineju dar tik trecia menesi, taip, kad "skeptikai" galit drasiai "gasdinti", kad "tuoj tuoj sprogs", "palauk palauk" ir pan. :)

Sekmes keliuose.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 12 2004, 19:09 
nezinau ar pades, bet siulau paieskot metalinio kolektoriaus. kiek atsimenu ne vienas xantijus su 1.8 vazineja su dujom. gal yra tokiu pat citromenu su metal kolektorium. turbut pigesnis variantas. o gal eina ka nors sumastyt???


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 14 2004, 11:23 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 10:19
Pranešimai: 2227
Miestas: Kaunas
Gedas rašė:
jei deti tai tik tiesiogini ipurshkima, o del jo jus visi bishki neteisingai mastot. Duju ipurshkimo sistema - "kilnojamasis" turtas :) Dapustim tu isidejai dujas i savo Xantia ir pravazhiaves 35.000km nutarei ja parduoti - ismontavai dujas uzh kokiu 150lt ir sumontavai i kita nuspirkta mashina uzh kokiu 300lt. Ir dar jei geri meistrai des/ishimines dujas ir nepaliks zhymiu ant auto, tai Xantia parduotum kaip be duju, o tai jau daug kam yra privalumas. Tiesioginis vpryskas yra tikrai gera investicija.

Tikiuosi supratai ka ash noriu pasakyti, o jei taip tai isidesi tik tiesiogini ipurshkima !!!


Paaiskink kaip tu paslepsi 4 skyles kolektoriuje, kurios liks po dujiniu purkstuku isemiimo :?: :?: :?: Kitas dalykas , sistema sistemai nelygi :!:

_________________
Citroen C2 Style 1.4 HDi '05
Citroen C5 2,0 HDi, 2010 Onyxas


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 14 2004, 11:31 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 31 2004, 12:25
Pranešimai: 190
Miestas: Ramučiai
Kiek suprantu skyles 4-ios turetu buti ne kolektoriuje o galvoje :)

_________________
Polas
Renault Scenic 2003 1.9dCi - Sutinus Megane :)
<< 96 Xantia 1.8 16v - Viola


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Bal 20 2004, 13:32 
labas, cia tik kalbos, mane irgi gasdino- tipo bus 3.14zdets , jei ne tiesioginis ipurskimas... bet va isidejau ir norm. kartais ant zemu isauna, bet min apsauga padaryta kainavo 1450lt Lovato autogas


Į viršų
   
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 9 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 6 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007