WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 25 2024, 03:00

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 28 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 19 2007, 20:29 
Che che! Va jums ir "tobulos sekvencines sistemos"!

Pas muni tokiu bedu ner su mechaninem - "pakrikstijus" reduktoriu bambaliu karsto vandens vedas bet katra masinike ~ iki -20 "ant duju" (benzinas - ponu ismislas :mrgreen: ), ir abidvi bega be problemu! (kolkas, tfu-tfu) :jump:
Nu, jau blogiausiu atveju - varztelius galiu pasukinet, bet dar neprisireike!

O, jei rimciau, tai mane, kaip "sena dujininka" stebina pacios dujos siemet.
Nu, dar tokiu bajeriu neatsimenu, kad masina neuzivestu be "pakrikstijimo" teesant vos keliems laipsniams minuso! O, siemet - taip yr!
Arba, uzsiveda, ir tuoj pat uzsisurbia, uzgesta; tik karstas vanduo tada tegelbeja...
Neatsimenu, kad kada anksciau taip but buve, seniau tik nuo 10-12 laipsniu jo butinai reikedavo. :?
Idomu, ar cia sutapimas, ar po tos avarijos Mazeikiuos taip pasidare?


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 20 2007, 07:38 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 18 2006, 11:21
Pranešimai: 726
Miestas: Klaipėda-Kėdainiai-Krakės
OLD CAT esate visiškai neteisus... Kažin kaip atsiliepia varikliui ir jo ilgaamžiškumui tokios Jūsų operacijos... Sekvencinė veikia puikiai, tik reikia normaliems montuotojams patikėti automobilį, kad nebūtų tokių fintų, kaip per dideli purkštukai... Nenoriu peikti paprastų dujų įrangų, o sekvencinės tuo labiau- aš ja patenkintas. Vat po penktadieniaus pažiūrėsiu kas ir kaip (pakeisiu purkštukus) :wink:

O kad dujų kokybė suprastėjo tai net ežiui aišku. Ypač tas pasijautė po naujų metų. O juk dujų oktaninis skaičius turėtų būti didesnis nei benzino... O dabar lietuvoje berods leidžiamas min oktaninis skaičius 89 ar kiek ten, tai kaip jūs manote, kokias dujas veža į degalines? :wink: Faktas kad ne pačias geriausias... :(

_________________
05' Toyota Avensis (darbinis)
ISUZU TROOPER TR3 bolidas
Dar vienas PROTO TR3 bolidas
96' Volvo 850 TDI universalas (šeimai)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 20 2007, 08:04 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 18 2006, 11:21
Pranešimai: 726
Miestas: Klaipėda-Kėdainiai-Krakės
sigius rašė:
Ir kurioj čia degalinėj dujos suprastėjo? Pilu jas kas antrą dieną, bet nepastebėjau jokių pablogėjimų (nei traukoj, nei sąnaudose). Tiesa, aš dažniausiai piluosi tik Lukoile ir Ventus, nes man patogiausia. Gal kur kitur ir blogiau pasidarė.


Būtent VENTUS'e aš irgi piluosi visada... Kartais STATOIL ir LUKOIL. Kaip bebūtų keista, tačiau geriausios dujos kiek teko piltis yra mano krašte, Dotnuvoje. Firma individuali. Ten visada gera kokybė.

_________________
05' Toyota Avensis (darbinis)
ISUZU TROOPER TR3 bolidas
Dar vienas PROTO TR3 bolidas
96' Volvo 850 TDI universalas (šeimai)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 20 2007, 08:50 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 03 2005, 12:52
Pranešimai: 1420
Miestas: Kaunas
Flyner rašė:
[b]O juk dujų oktaninis skaičius turėtų būti didesnis nei benzino... O dabar lietuvoje berods leidžiamas min oktaninis skaičius 89 ar kiek ten,

Dujų kokybė tikrai nėra pagirtina, bet dėl oktaninio skaičiaus yra truputį kitaip - kitoks skaičiavimo metodas, ir dujos jei 89 tai benzinui perskaičiavus būtų virš 100 - taip man pasakojo žmogus, kuris tuo domėjosi ir supranta ką kalba.

_________________
Nusibodo rutina ? Pirk Citroen...


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 20 2007, 09:01 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 18 2006, 11:21
Pranešimai: 726
Miestas: Klaipėda-Kėdainiai-Krakės
Tai kaip taip gali būti, kad terminas vienas o skaičiavimo būdai du? Ir kodėl važtaraščiuose dujos oktaniniu skaičiumi žymimos? Ir jis būna dažniausiai 89? Aš nesiraunu, tačiau šio to nesuprantu... :oops: :roll:

_________________
05' Toyota Avensis (darbinis)
ISUZU TROOPER TR3 bolidas
Dar vienas PROTO TR3 bolidas
96' Volvo 850 TDI universalas (šeimai)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 20 2007, 10:48 
Flyner

Va, del duju oktaninio skaiciaus, tai ir man paciam neisku. :roll:
Siaip, tuo skaicium nusakomas kuro atsparumas sprogiminiam degimui - detonacijai, kuri pasireiskia astriu cakselimu, cirskimu padavus daugiau "gazo", jei naudojams mazenio, nei numatyta skaiciaus kuras.
Betgi su dujom nesu mates kad taip butu. Ir mazne visuos teoriniuos saltiniuos raso, kad detonacija su dujom praktiskai neimanoma.
Bet oktaninis skaicius visvien rasomas... :?

Vienzo, praktiskai i ji galima demesio nekreipt, apie duju kokybe jis beveik nieko nieko nepasako!

Va, o del variklio, tai mano galva, jo uzvedimas minusinej temperaturoj bet kokiu atveju jam peilis.
O, benzinu, ar dujom - cia tik niuansu skirtumai su savo pliusais ir minusais.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 20 2007, 19:38 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 14 2004, 15:45
Pranešimai: 3087
Miestas: AUKSTADVARIS/SIAULIAI
varikliui tai dalampocki beveik, ar tu ji ant duju, ar ant benzo, ar ant malku ziema kursi..arba uzsives arba ne. vat reduktoriaus memranai kas kita. isivaizduojate is ko membrana padaryta? ogi is specialios gumos beveik. o jei uz lango -15, i ka ta guma pavirsta? ogi beveik i plastmase(pagal kietuma, suprask). o cia sedi tu ryte i citrona, ir noredamas didziai parodyti kaimynui kaip reik pasikelus per pusnis lekti, vedi ant duju, duodi gaza dugna, tai ta membrana turetu buti elastinga, bet dabar ji susalusi, ir turi ldar lankstytis :shock: o kai pasildai ant benzo, kitas reikalas. tai kiek tau tas reduktorius laikys sitaip kankinamas? laikys gal 2, gal 3 metus, gal 4. o jei sitaip nedarytume, gal 2xilgiau laikytu.
yra ir dar keletas priezasciu, bet manau, sitos irgi uzteks..

_________________
XM'93 2.0iLPG-Mad Max...Amen..:(; XM'91V6 LPG; XM'98turbo LPG
Ex: XM'90 2.0iLPG; XM'92 V5 LPG; XM'96 V6 APD LPG; XM'93 V6 APD LPG; XM'00 2.5td
Visada su XM...


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 20 2007, 20:40 
POWER

Uztat ir "krikstiju" karstu vandeniu :) (na, labiau del to, kad isiles reduktoriaus korpusas dujas geriau garintu).
Tas budas gal ir ner geriausias, bet per eile metu isbandytas ir veiksmingas!
O, membranos paprastai irangai ir kainuoja ne karve juk. :) (nezinau, kiek sekvencinei)

Galu gale, jos juk nezino, kas jas sildo - variklis, ar karstas vanduo! :lol:


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 22 2007, 11:40 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 10:19
Pranešimai: 2227
Miestas: Kaunas
Sekvencine taip pat galima paleist karstu vandeniu, patvirtintas faktas, taip kad privalumu II kartos iranga uzvedimo atveju kazin ar turi :wink:

_________________
Citroen C2 Style 1.4 HDi '05
Citroen C5 2,0 HDi, 2010 Onyxas


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 22 2007, 12:41 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 18 2006, 11:21
Pranešimai: 726
Miestas: Klaipėda-Kėdainiai-Krakės
xamas rašė:
Sekvencine taip pat galima paleist karstu vandeniu, patvirtintas faktas, taip kad privalumu II kartos iranga uzvedimo atveju kazin ar turi :wink:


AHA, patvirtinu ir aš tą faktą :lol: :lol: :lol: Teko toks malionumas :lol: :lol: :lol:

_________________
05' Toyota Avensis (darbinis)
ISUZU TROOPER TR3 bolidas
Dar vienas PROTO TR3 bolidas
96' Volvo 850 TDI universalas (šeimai)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 24 2007, 02:03 
xamas rašė:
Sekvencine taip pat galima paleist karstu vandeniu, :

Cia idomiai.

O, ar ner ten taip, kad uzsiveda tik benzinu, o persijungia tik pasiekus tam tikra temperatura?


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 24 2007, 10:20 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 07 2005, 17:29
Pranešimai: 2373
Miestas: vilnius-elektrenai
avariniai rezimai buna, kai nera benzo, tai kuria ir dujomis. bent jau pas mano teva carinoje, 2kartos dujos, yra toks navarotas.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 24 2007, 22:20 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 18 2006, 11:21
Pranešimai: 726
Miestas: Klaipėda-Kėdainiai-Krakės
Viskas ten puikiai užsikuria pilant vandenį karštą.

Penktadienį perdėjo purkštukus- viskas super!!! Pereina iš benzino į dujas nepastebimai prie beveik -20. Tris kartus valio UAB "Propanas". REKLAMA :lol:

_________________
05' Toyota Avensis (darbinis)
ISUZU TROOPER TR3 bolidas
Dar vienas PROTO TR3 bolidas
96' Volvo 850 TDI universalas (šeimai)


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 28 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 4 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007