WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 25 2024, 06:50

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 5 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Rgs 12 2006, 21:35 
Sveiki, parvarem is Francijos zmonai masiniuka, pasirodo ten yra ir dujos, kokios tai AG (Autogas) firmos tiesioginis ipurskimas. Traukia ant duju taip pat gerai kaip ir ant benzo, sanaudos irgi panasios kaip ir benzo. Viskas sumontuota labai ciulniai ir kulturingai. Problema - dirbant dujom sokineja laisvos eigos apsukos, daznokai net uzgesta ant laisvos eigos (o tai nervuoja, mano zmona dar labiau..) Taip sokineja nevisada, kartais dirba visai normaliai. Kartais vaziuojant pastoviu greiciu pradeda trukciot (trunka trumpai). Ant benzo jokiu problemu. Nuvariau i kokius 4 servisus Vilniuje, atidaro kapota ir sako valink is cia, mes tokiu netvarkom, tipo neturim programu, pajungimo kabeliu ir t.t. Gal kas susiduret su tokia problema ir kur man valint, negi ner ant sudlenkiu krasto kokio tai serviso kuris tvarkytu tokia iranga. Dekui is anksto.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgs 13 2006, 16:40 
Kaip matau niekas man cia nepades, tai teko paciam susirasti. Taigi, VIRGIS 861041219, Mazeikiai. Taiso visas olandiskas dujas, tikriausiai vienintelis toks meistras Lietuvoj. Pas ji vaziuoja is visos Lietuvos. 10 balu is tiek pat galimu. Sekmes.


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Lie 09 2009, 14:12 
Iki Mažeikių geras galas, turėtų gi būti dar koks meistras Lietuvoje, ar čia ta įranga tokia stebuklinga? :)
Asmeniškai mane Kaune su tokia įranga jau trys dujininkai pasiuntė kuo toliau :shock:


Į viršų
   
StandartinėParašytas: Lie 09 2009, 17:10 
Atsijungęs
Senbuvis

Užsiregistravo: Rgp 25 2008, 21:36
Pranešimai: 471
Miestas: Kupiškis
Draugas irgi vargo, atsivares auto su duju iranga kokios Lietuvoj lyg ir nededa, kol atrado kas apsiims, bet dabar labai patenkintas ir gyre Panevezyje Alvyda toki tel 8 650 54536. Kaip supratau jei kokios programos ar laido neturi tai parsisiuncia ar pasdaro ir panasiai.

_________________
<< C5 2.0 HDI 04' break'as
<< C3 1.4 HDI 02' kibiriukas
ex C5 2.0 HDI 03' break'as
ex XM 3.0 V6


Paskutinį kartą redagavo 1 xplikis. Iš viso redaguota 0 kartus.

Į viršų
StandartinėParašytas: Lie 09 2009, 20:38 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Lie 08 2007, 19:19
Pranešimai: 150
Miestas: Anykščiai
Anykščiuose IV kartos (ir kitas) įrangas montuoja-remontuoja Žąsinas tel. 867038674. Servisas legalus, išduoda visus garantinius popierius.

_________________
Audi A6 Avant 2,5 tdi '99
Audi A3 1.6; LPG '98
BMW 320i '03


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 5 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 18 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007