WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 19 2024, 04:52

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 32 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 3 Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Lap 21 2006, 06:56 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 07 2004, 23:32
Pranešimai: 273
Miestas: Vilnius
per 7metus apturejau visas duju sistemu kartas ir tik prancuziskuose automobiliose.o isistates i 1999 Xsara 1.4i ketvirtaja karta (tiesiogini ipurskima) esu labai patenkintas. eksplotuoji automobili kaip su benzinu, bet pili dujas. staciausi BRC Moletu pl. jei neklystu pavasari sumokejau ar ne 3600Lt, bet jos jau atsipirko ir dabar vaziuoju ir dainelias dainuoju nes UK 1L benzino kaina dabar 85p-91p, o dujos 37p-48p.

_________________
XM v6 24 1992 ZPJ4
XM v6 24 1997 ES9J4
865948063 Vilnius
www.kiemobites.lt


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 21 2006, 07:46 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 18 2006, 11:21
Pranešimai: 726
Miestas: Klaipėda-Kėdainiai-Krakės
Na jei jau uzvedei tikia kalba, tai pasakysiu, kad apsipirkai... V6-iems uz 3600lt deda, o pas tave juk keturi cilindrai... Tokios irangos kaina pavasario gale (geguzes men) buvo apie 2000-2400lt... Bet kas del vaziavimo ir eksploatacijos- super iranga, jei gerai ideda... Man idejo nelabai gerai- pora kartu teko vaziuoti pas dujininkus. Reikia ir vel, garantija dar yra, bet ne reguliavimui. Garantija galioja tik detalems arba aukshtiems tonams kuriuos leidi atvaziaves pas juos :) , tik tada jau reikia ish paskos vaikshcioti ir ziureti kad vel nesamoniu nepridirbtu... :evil: Teks reguliuoti tai vaziuosiu i rimtesne kontora nei UAB "Autodujos" kuri dabar perpirko "Ciampa"... Ten dabar kazkokie bomzai priimti dirbti, o normalus zmones ishejo ir savo firma atidare...

_________________
05' Toyota Avensis (darbinis)
ISUZU TROOPER TR3 bolidas
Dar vienas PROTO TR3 bolidas
96' Volvo 850 TDI universalas (šeimai)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 21 2006, 08:23 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 18 2006, 11:21
Pranešimai: 726
Miestas: Klaipėda-Kėdainiai-Krakės
Doncia rašė:
Flyner rašė:
Na jei jau uzvedei tikia kalba, tai pasakysiu, kad apsipirkai... V6-iems uz 3600lt deda, o pas tave juk keturi cilindrai... Tokios irangos kaina pavasario gale (geguzes men) buvo apie 2000-2400lt...


ir nesvarbu kas purkštukų gamintojas? :roll:


keturiems cilindrams jei ir KEIHEN purkshtukus detum- kaina 3000lt neperliptu... O cia nemanau, kad tuos superinius purkshtukus dejo...

_________________
05' Toyota Avensis (darbinis)
ISUZU TROOPER TR3 bolidas
Dar vienas PROTO TR3 bolidas
96' Volvo 850 TDI universalas (šeimai)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 21 2006, 08:52 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 11 2004, 15:38
Pranešimai: 2045
Miestas: Vilnius
As irgi patenkintas tiesioginio ipurskimo iranga.
Pagrindiniai kriterijai renkantis buvo. Kad isistatyciau ir prisiminciau tik tada kai dujos baigsis. Per pusantru metu teko tik karta i garantini remonta vaziuoti, nes kazka ten kompas sukvailiojo ir slegis i pievas gavosi.
Atvaziavau i BRC sakau vat, beda, nevaziuoja dujom. Tie paziurejo, kad garantinis, kompa prijunge, per 5 min sutvarke, ir palinkejo gero kelio.

_________________
Saulius
Xsara Picasso '00 1.8 LPG (Debesėlis)
Vilnius


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 21 2006, 09:44 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Rgp 07 2006, 09:31
Pranešimai: 141
Miestas: Šiluva
Į mano XM-ą tiesioginis dujų įpurškimas įdėtas beveik prieš du metus. Dėta BRC ir sumokėjau 2500 lt. plius 200 lt. kadangi yra turbina ir buvo daugiau darbo, ir papildomai reikėjo kokių tai detalių.
Esu labai patenkintas, nes per šį laikotarpį neturėjau jokių problemų.
Įranga dėta Marijampolėj. Tik tiek, kad kai įdėjo dujas pamiršo man pasakyti, kad kas 20 000 km. pasikeisti dujų filtriuką, tai su pirmuoju filtriuku nuvažiavau 60 000 km. :D Kai meistrai išėmė fitriuką, tai jie stebėjosi kaip aš dar važiavau. :)

_________________
Citroen C5 Exclusive 2,0 HDI 120kw, 2010 m.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 21 2006, 10:06 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 10:19
Pranešimai: 2227
Miestas: Kaunas
A man kolega katras montavo apie filtra pasake, kad reik keist kai netrauks :lol: Nu tai ir laukiu kada jau nebevaziuos :roll: vat tik idomu bus tech apziura, nes jau viena kolega praspyre. Bako vienas galas per zemai, vamzdeliai per arti ismetimo vamzdzio. Dar uzsimane kad butu duju lygio daviklis. O ka daryt jei irangoje jis nenumatytas. Vien zodziu bezdzioniu salis.....

_________________
Citroen C2 Style 1.4 HDi '05
Citroen C5 2,0 HDi, 2010 Onyxas


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 21 2006, 10:24 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Rgp 07 2006, 09:31
Pranešimai: 141
Miestas: Šiluva
[quote="xamas"]A man kolega katras montavo apie filtra pasake, kad reik keist kai netrauks :lol: Nu tai ir laukiu kada jau nebevaziuos :roll:

Meistrai man išaiškino, reguleriai nekeičiant fitriuko, tada labai kenkiama dujų purkštukams :( Tad nelinkiu važiuoti iki uždusimo. :)

_________________
Citroen C5 Exclusive 2,0 HDI 120kw, 2010 m.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 21 2006, 10:52 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 11 2004, 15:38
Pranešimai: 2045
Miestas: Vilnius
O man liepe atvaziuoti filtro keisti po 40kkm tai ko gero kita savaite reikes apsilankyti.

_________________
Saulius
Xsara Picasso '00 1.8 LPG (Debesėlis)
Vilnius


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 21 2006, 22:51 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 07 2004, 23:32
Pranešimai: 273
Miestas: Vilnius
matyt apsirikau tukstanteliu, gal ir 2600 sumokejau-greiciausia.

_________________
XM v6 24 1992 ZPJ4
XM v6 24 1997 ES9J4
865948063 Vilnius
www.kiemobites.lt


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 22 2006, 14:54 
Rimvis rašė:
Man cia viskas primena Dosios reklama...

Jei skalbia vienotai, tai kam moketi daugiau :lol:


Dabar man labiau dyzelius patinka.


na neskalbia jie vienodai, tikrai neskalbia :lol:


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 22 2006, 18:29 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 06 2005, 10:22
Pranešimai: 224
Miestas: Kaunas
O dabar, po duju brangimo, dujines irangos kaina nesumazejus? Vis abejoju, deti ar nedeti i savo Xantia :roll: Kalba apie IV kartos iranga.

_________________
Evasion '01 2.0HDi 16v
Xantia Activa '98 V6


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 22 2006, 20:09 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2006, 14:49
Pranešimai: 240
Miestas: Kedainiai
Sunku pasakyti.
Pas mumi kaime vis paspaudziu moraliskai dujininkus del kainu, tai jie deklaruoja , kad europoj kainos nekito, o ir irangu kaina ta pati, Atseit galima zaisti tik darbu kaina, bet irgi riba yra.
Maziausiai 4 cil iseitu apie pora k lt su kazkokiais lenkiskais agragatais. Jei su japoniskais purkstukais ir toroidu soka apie +800 lt...
Kadangi man kaip ir nereikia, tai ir daugiau nesigilinau.

_________________
2x XM V6 / parduota
Volvo V70 D5
Zeta 2.1 žoliapjovei i soda


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 23 2006, 08:10 
Rimuxx rašė:
O dabar, po duju brangimo, dujines irangos kaina nesumazejus? Vis abejoju, deti ar nedeti i savo Xantia :roll: Kalba apie IV kartos iranga.


reikejo dėti įrangą prieš 2-3 savaites, dabar kai LPG kaina grįžta į savo vietą, įrangos montavimo kaina irgi matyt bus grįžusi į buvusį lygį.

skaičiuok kiek važiuoji ir tau spręsti ar dėti, ar nedėti, aš asmeniškai per mėnesį sutapau 200-300 lt. nors iš kitos pusės, kai dujos pabrango važinėjau benzu, bet ir gerokai mažiau negu įprastai. labai gera buvo pamoka, nes jau buvau įpratęs važiuoti reikia nereikia, nes pigu :)


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 23 2006, 10:08 
Rimuxx rašė:
Matematika nesiskundziu, tik kad is karto didele sumele reikia atiduoti ir vaziuoju ne baisiai daug. Tai vat ir domiuosi ar kaina nesumazejo, aisku, jau paveluotai :) Kuria diena statoile maciau dujas po 1.79lt, bet kita diena vel kaina pakele :)


paskutiniu metu ši nuolaidų tendencija pastebima savaitgaliais, daug degalinių taiko tokią savaitgalio nuolaidų strategiją.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lap 23 2006, 11:49 
Limited rašė:
http://www.lukoil.lt/naujienos?item=169
yra sarasas su akcija- atrakcija.
Pas mane salia darbo paprastai teisingesnes kainos + 10ct nuolaida. Tai dabar apie 1,65 gaunasi.


ne tik Lukoilo tos akcijos :wink: Statoilas, Neste, UnoX irgi jau tokias taiko, tik informacijos kažkaip iš anksto neskelbia, netyčia vis pravažiuojant matau.

Alytuje pvz. jau gan senokai Lukoilas, Statoilas dujų kainas savaitgaliais ~ 10 ct nuleidžia.


Į viršų
   
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 32 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 3 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 9 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007