WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 23 2024, 15:38

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 39 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 3 Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Sau 08 2007, 16:27 
Zodziu istorija tokia: labai leido man tepala kazkur. Nuvaziavau i ateities pl. Pakeite ten zarnas kelias ir t.t. Sake, kad tepalas bego del duju. Dujos prikaupia daug kondensato ir gamina alsuokli. Sako reikia deti kazkoki apsiltinima. Mano dujos paprastos, su viena chlapuska. Kame cia rysys, nesuprantu.
Tik prasau nepindavokit, nes as labai jautrus... ;)


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 08 2007, 16:33 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2006, 14:49
Pranešimai: 240
Miestas: Kedainiai
Kaip suprantu, situacija tokia- psa mazieji benzinai gamina toki "majoneza"- nuosedas, kurios kaupiasi variklio viduje, uzkemsa alsuokli, slangas ar tt.. Su dujomis ir dar mazais atstumais tas ypac pasireiskia. Todel pradeda varyti tepala pro visus galus. Iseitis- apsiltinti slangas kuriomis dujos is karterio traukiamos atgal i isiurbimo kolektorius, kad nespetu atsalti ir kondensuotis i majoneza. Lyg ir taip, nes neturejau tokios problemos (V6). :)

_________________
2x XM V6 / parduota
Volvo V70 D5
Zeta 2.1 žoliapjovei i soda


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 09 2007, 09:42 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 06:44
Pranešimai: 196
Miestas: Kaunas
xamas rašė:
Na dujos tikrai nieko negamina, o ypac alsuokliu. O kad jos paspartina "majonezo" ( alyvos ir dregmes/vandens misinys) tai faktas. Ir tas pasireiskia del netobulos PSA 1.6, 1.8, 2.0 karterio ventiliacines sistemos sudarytos is slangu slangeliu raizginio. ech kaip graziai daro dumu uzsklanda xm su 2.0i, ane Makleri? :)


Na pas mane buvo unikalus atvejis :D kai tepala suvare i isiurbimo kolektoriu ir jis smagiai dege kartu su dujom :wink: Kitiem ji isvaro per matuokle, salnikus ar siaip ivairias skylutes :)

_________________
Makleris
Saab 9-5 2.3t Aero 2001'


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 15 2007, 18:23 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgs 27 2006, 23:31
Pranešimai: 95
Miestas: Vilnius
Limited rašė:
Kaip suprantu, situacija tokia- psa mazieji benzinai gamina toki "majoneza"- nuosedas, kurios kaupiasi variklio viduje, uzkemsa alsuokli, slangas ar tt.. Su dujomis ir dar mazais atstumais tas ypac pasireiskia. Todel pradeda varyti tepala pro visus galus. Iseitis- apsiltinti slangas kuriomis dujos is karterio traukiamos atgal i isiurbimo kolektorius, kad nespetu atsalti ir kondensuotis i majoneza. Lyg ir taip, nes neturejau tokios problemos (V6). :)
Turi buti paduodamas siltas oras varikliui, kad kondensatas nesigamintu. Dazniausiai tai daroma oro paemimo zarna nukreipiant prie pacios karsciausios dalies variklyje - ismetimo kolektoriaus. Tuomet variklis ima savo paties pasildyta ora.

_________________
Citroen C3 Exclusive, 2004m., 1.4i (+IV k. LPG)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 15 2007, 22:19 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2006, 14:49
Pranešimai: 240
Miestas: Kedainiai
Nemanai, kad klysti ;) ? Nelabai randu rysio ;)

Sekmadieni teko tureti garbes Siauliu aikstelej apziurineti Opeliuka trilitri ecotec. Tiek dumblo nusukus korke nesu mates nei vienam PSA varikly :)

_________________
2x XM V6 / parduota
Volvo V70 D5
Zeta 2.1 žoliapjovei i soda


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 16 2007, 09:28 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 03 2005, 12:52
Pranešimai: 1420
Miestas: Kaunas
Rašyta apie tai n+k kartų.... visos gamina, tik vienos mažiau, kitos daugiau...

_________________
Nusibodo rutina ? Pirk Citroen...


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 20 2007, 10:36 
Limited rašė:
Kaip suprantu, situacija tokia- psa mazieji benzinai gamina toki "majoneza"- nuosedas, kurios kaupiasi variklio viduje, uzkemsa alsuokli, slangas ar tt.. Su dujomis ir dar mazais atstumais tas ypac pasireiskia. Todel pradeda varyti tepala pro visus galus. Iseitis- apsiltinti slangas kuriomis dujos is karterio traukiamos atgal i isiurbimo kolektorius, kad nespetu atsalti ir kondensuotis i majoneza. Lyg ir taip, nes neturejau tokios problemos (V6). :)


Tai reiks matyt deti koki apsiltinima ant slangu. Kazin kiek tas gali kainuoti? Visai nenoriu, kad vel man pradetu varyti tepalus ant Lietuvos keliu ir kiemu.
O kodel kazin reikia issijungti dujas mieste? Man taip pasiule ateities plente.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 22 2007, 16:47 
grumlinas rašė:
Priesnuodis rašė:
Tai reiks matyt deti koki apsiltinima ant slangu. Kazin kiek tas gali kainuoti? Visai nenoriu, kad vel man pradetu varyti tepalus ant Lietuvos keliu ir kiemu.
kažkas kažkada yra tą daręs ir forume aprašęs
Cituoti:
O kodel kazin reikia issijungti dujas mieste? Man taip pasiule ateities plente.
mumi šito nesuprato... :shock:


Moderatoriai kaip visada zino, kad kazkur kazkada ta tema buvo diskutuota, bet susiraskit patys.
:roll:


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 22 2007, 16:59 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 03 2005, 12:52
Pranešimai: 1420
Miestas: Kaunas
Priesnuodis rašė:
O kodel kazin reikia issijungti dujas mieste? Man taip pasiule ateities plente.

Logika tokia: šaltas variklis + dujos = majonezas. Mieste važiuojama trumpais atstumais, variklis nespėja įkaisti. Jei daug važiuoji, tada jokio skirtumo miestas ar kaimas, bet jei nuo namų iki darbo 5-7km ir stop, vakare atgal, tada benzinu gal ir mažiau majonezo.

_________________
Nusibodo rutina ? Pirk Citroen...


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 22 2007, 18:29 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 11:46
Pranešimai: 2143
Miestas: Kaunas
Priesnuodis rašė:
Moderatoriai kaip visada zino, kad kazkur kazkada ta tema buvo diskutuota, bet susiraskit patys.
:roll:

mjooo... a tai ką, gal už tave ir surast reiks :?:
jei tas, kuris rašė apie apšiltinimą, atsilieps - OK, diskusijos netrinsim ;) , bet kol kas į tai nepanašu

_________________
C5 2.0 HDi '2006
http://www.grumlinas.lt/


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 23 2007, 10:29 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 18 2005, 18:25
Pranešimai: 143
Miestas: Klaipėda
Beje apšiltinimas alsuoklio ir mane domintų. Jei kas rasit patikrintą ir normalią info prašau duoti moderatoriams ir tegu metą į DUK. Nes dabar kiek truputį naršiau (nes darbe nėra laiko tiek, o namie intiko kol kas nėra), tai nėra konkrenčiai parašyta, vieni siūlo saviveikla užsiminėti, kiti bandyti nuo kitų auto taikyti, treti majonezą kiekvieną ryta kopinėti arba laukti pavasario :)

_________________
C5 07 2.0 HDI tractor-automat


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 23 2007, 13:27 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 03 2005, 12:52
Pranešimai: 1420
Miestas: Kaunas
Aš padariau pats, tiesiog antifrizines šlangas išvedžiojau aplink alsuoklį, apšiltinau ir viskas. Kaupiasi majonezas, bet saikingai.

_________________
Nusibodo rutina ? Pirk Citroen...


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 25 2007, 23:24 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 23 2005, 17:43
Pranešimai: 198
Miestas: Vilnius
Priesnuodis rašė:
arix'as rašė:
Priesnuodis rašė:
O kodel kazin reikia issijungti dujas mieste? Man taip pasiule ateities plente.

Logika tokia: šaltas variklis + dujos = majonezas. Mieste važiuojama trumpais atstumais, variklis nespėja įkaisti. Jei daug važiuoji, tada jokio skirtumo miestas ar kaimas, bet jei nuo namų iki darbo 5-7km ir stop, vakare atgal, tada benzinu gal ir mažiau majonezo.


Na tuomet man tai negalioja kaip suprantu, nes as i darba vaziuoju apie 80 km. Man atrodo, kad variklis turetu ikaisti pakankamai per toki atstuma.

O moderatoriai nepykit, as cia kazkaip pasikarsciavau, netrinkit prasau nei temos nei mano juzerio. Vistiek gi jau beveik 50 pasisakymu prikaupiau. :oops:


Kas čia tave trins, tarybinis žmogau :D ?
Beje, jei kasdien tokį atsumą nuvažiuoji, tai kaži kaip tau tiek "majonezo" prisikaupė..

_________________
<< Xantia 1.8i (8v) +LPG, '93 rugsėjo 27
<< Xantia Millesime Break 2.0i (16v) +LPG, '01 [img]http://images.spritmonitor.de/339914.png[/img]


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 27 2007, 18:02 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 06 2005, 10:22
Pranešimai: 224
Miestas: Kaunas
Kiekviena karta pries pajudedamas sildau varikli iki 80-90 laipsniu ir tik tada vaziuoju. Iki darbo ~20km ir vakare atgal. Nu majonezo vis tiek sociai :evil: Nepradesiu gi is Eiguliu i Raudondvari per Vilniu vazinet..
Skambinau i Mehari del sildytuvo, tai nurase varikli is karto: keisk tarpine, o gal ir galva trukus. Apie alsuoklius ir majoneza nieko negirdejo ir nezino.
ACS pasiule elektrini sildytuva, kaina berods 180Lt. Aisku, ji dedant, dar pakeisciau ir alsuoklio zarna. Kaina irgi apie 130Lt. Plius dar visi darbai ir link 400Lt patrauks. Kalba buvo apie Xantia 2.0i.
Vat man ir idomu, kiek tai bus efektyvu? Gal kas esat isidejes kazka panasaus? Vis delto pinigai... Ne baisiai dideli, bet jei is to naudos nebus, tai :roll: Beje, sildytuvo dar reiketu laukt nuo savaites iki menesio po uzsakymo :?

_________________
Evasion '01 2.0HDi 16v
Xantia Activa '98 V6


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 27 2007, 21:58 
Nu man apsiltinimo reikalas kainavo30lt.:nusipirkau tris gabalus tepalui atsparios slangos(reikia triju skirtingu storiu nes alsuokliu angos skirtingos)tada senuku santh skyriui paemiau du metr. siltinancio porolono slanga(po maziau nera)ir specialios karsciui atsparios izol juostos.Tik tas pagamintas trisakis palei varikl. bloka jau neissirangys-reikia vest per virsu palei kondiske nes taip paruostos slangos nera labai lankscios.


Į viršų
   
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 39 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 3 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 5 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007