WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 16 2024, 08:34

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 29 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 31 2007, 09:11 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 29 2007, 11:24
Pranešimai: 28
Miestas: Vilnius
madomait rašė:
Na aš kiek domėjausi apie Xantia tai 2 litrų nepatarčiau pirkti vien dėl to jei planuoji dėti dujas bus žymiai brangiau jas imontuoti, bet jei neplanuoji tai pirk.


dujas planuoju, dekui uz patarima :)

_________________
[H] Accord '97 2.0 Aerodeck
[H] Civic Coupe '01 1,7 Aut


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 31 2007, 09:19 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 16 2006, 21:22
Pranešimai: 120
Miestas: Vilnius
Ko jūs čia ant tų dujų dvilitriniuose varikliuose varot??? Aš va su 2.0 16v važinėju su dujom, viskas normaliai, švogeris su paprastu 2.0 irgi dujas įsimetęs, irgi normaliai, tik kad kai dėjo dujas neatjungė benzino siurblio ir pavažinėjo su tuščiu baku, tai siurblys nuduso. Bet čia ne tame esmė. O dujų įdėjimas tai tiek pat kainuoja kaip ir kitiems automobiliams ir nereikia čia gasdinti, kad << yra kažkos pinigus ryjantis monstras.

O dėl 1.8 ir 2.0 skirtumų, tai 2.0 traukia tikrai geriau už 1.8, t.y. jis yra galingesnis (o tai aktualu ne tik norint palakstyti), o kuro suvartojimas yra labai panašus. Bet tikrai, << benzininiai varikliai nėra jau tokie ekonomiški. Jei nori pigiai su Xantia važiuoti, tai perki 1.9D be HA

_________________
ex << Xantia '96 2.0i 16v (kai užaugs bus C5, kolkas iki C5 neužaugs... jau nebėra)
Volvo V70 D5
ex << C2 1.4 HDi
<< C4 1.6 HDi VTS Coupe


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 31 2007, 12:52 
Atsijungęs
skelbimai
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 26 2006, 07:50
Pranešimai: 2699
Miestas: Vilnius
QAAZ rašė:
jei jau bendzinini tai kaip matau noresi det dujas ,tai gali atkreipt kad nebutu 16v nes brangiau dujos kainuos,

Nelabai brangiau duju idejimas gaunasi. Reikia viena papildoma slanga deti, sakotuva, du degiklius bei du voztuvus. Manau, kad brangs kokiu 70-100Lt.

_________________
#333
Šiame poste išsakyta autoriaus nuomonė dažniausiai nesutampa su skaitytojo nuomone.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 31 2007, 14:49 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 16 2006, 21:22
Pranešimai: 120
Miestas: Vilnius
Jo, labai idomu apie kokius tu čia degiklius šneki, ir iš viso, kas per papildoma šlanga ar ten papildomi vožtuvai? :roll:

_________________
ex << Xantia '96 2.0i 16v (kai užaugs bus C5, kolkas iki C5 neužaugs... jau nebėra)
Volvo V70 D5
ex << C2 1.4 HDi
<< C4 1.6 HDi VTS Coupe


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 31 2007, 14:53 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 16 2006, 21:22
Pranešimai: 120
Miestas: Vilnius
Haroldas rašė:
xamas rašė:
Kas tie degikliai? Cia kaip viryklei ar ka?

Na, kazkas tai panasaus. Jie statosi i oro paemimo slanga, tarp oro filtro ir isiurbimo kolektoriaus. As kalbu apie senesnes kartos dujine sistema, nes naujosios turi tiesiogini ipurskima i cilindrus (apie jas nieko neismanau).


Nu žinok, tu čia kažką maišai arba apie kažką kitą. Pas mane stovi tikriausiai II kartos, kiek suprantu, dujinė įrangą, t.y. be jokių purkštukų. Ir jokie degikliai ar dar kaip bevadintum, į oro paėmimo šlangą nėra įstatyti. :roll:

_________________
ex << Xantia '96 2.0i 16v (kai užaugs bus C5, kolkas iki C5 neužaugs... jau nebėra)
Volvo V70 D5
ex << C2 1.4 HDi
<< C4 1.6 HDi VTS Coupe


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 31 2007, 14:59 
Atsijungęs
skelbimai
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 26 2006, 07:50
Pranešimai: 2699
Miestas: Vilnius
xamas rašė:
Tai ne degikliai, o maisytuvas ir kam jie du, juk ne senasis v6 24, 16v beda tik viena kad plastikinis isiurbimo kolektorius. O voztuvai tai turbut apsauginiai, kad netektu rankiot kolektoriaus, jei dar bus ka rankiot. Siaip tai nereiktu taip gasdint zmoniu, jei nesat su tuom tiesiogiai susidure :wink:

Tamsta, atvazinejau su dujom 9metus ir zinau kaip atrodo maisytuvai/degiklai/"garelkos", kur jos statomos ir kam tie voztuvai reikalingi. Gal ne visus terminus teisingai pavartojau, tai jau uz tai atsiprasau!

_________________
#333
Šiame poste išsakyta autoriaus nuomonė dažniausiai nesutampa su skaitytojo nuomone.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 31 2007, 15:13 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 16 2006, 21:22
Pranešimai: 120
Miestas: Vilnius
xamas rašė:
... 16v beda tik viena kad plastikinis isiurbimo kolektorius. O voztuvai tai turbut apsauginiai, kad netektu rankiot kolektoriaus, jei dar bus ka rankiot. Siaip tai nereiktu taip gasdint zmoniu, jei nesat su tuom tiesiogiai susidure :wink:


Na 16v tai ne visų plasmasinis kolektorius. Pas mane tai jis yra aliuminis, tik stovėjo rezonatorius plasmasinis, be kurio jau sėkmingai važinėju beveik visą laiką. O jei vožtuvai, apie kuriuos kalbėjote, tai tos vadinamos "chlapuškės" tai tada jo, jos nemaišo. Pas mane jos dvi stovi: viena vietoj rezonatoriaus, kita ant oro koštuvo. Bet geriausiai tai yra (beje ir XM) tai nesusukti oro koštuvo varžtais, o perjuosti guma. Tada kai dujos šauna, tai pakelia ir viskas, nieko nesuskaldo :)

_________________
ex << Xantia '96 2.0i 16v (kai užaugs bus C5, kolkas iki C5 neužaugs... jau nebėra)
Volvo V70 D5
ex << C2 1.4 HDi
<< C4 1.6 HDi VTS Coupe


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 13 2007, 10:46 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Bir 24 2006, 12:21
Pranešimai: 135
Miestas: Kaunas/Klaipeda
vanilas rašė:
na ka, istate man II kartos dujas i mano xantia - viskas norma ;) aisku dar ne savaite neprabego, bet kol kas jokiu nusiskundimu ar prblemu. Nebuvo jokiu siulymu statyi ipurskima ar dar kazkokiu atkalbinejimu del duju. Pasakiau kad xantia - iskart sako prasom, jokiu problemu. sakau kolektorius plastmasisnis, sako nu ir kas, pastatysim du apsauginius voztuvus ir ramu :) Kaip sake taip padare - kolektoriuje puikuojasi du apsauginiai voztuvai. :) Tiesa tik va nesugebejo sukisti didesnio nei 42 ltr toroido i atsarginio rato vieta, nors pas drauga tokioj pacioj xantijoj i ta pacia vieta idetas 53 ltr... Na bet cia smulkmena manau :) Varikliukas puikiai dirba tiek dujomis tiek benziu, jokios check engine lampechkos neuzsiziebia nei persijungus ant duju, nei is duju ant benzino. Nenoriu daryt reklamos, bet staciau cia http://www.adservisas.lt/ vytenio gatvej.


pas mane ir 2.0i 16v tai isidejau 1k iranga duju, tai is pradziu biski bedu buvo bet db jau viskas ok, pas mane kolektorius ne plastmasinis ir duju baliona i bagazine idejo one vietoj atsarginio rato, as vistik noriu zapaske turet jei kas nutiktu:) pas mane 35l balionas tai labai vietos nedaug uzima ir man normaliai vazinejant kaune 10d uztenka jo:)

_________________
http://www.citrina.lt/phpBB3/viewtopic.php?f=12&t=23824


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 13 2007, 13:40 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Bir 24 2006, 12:21
Pranešimai: 135
Miestas: Kaunas/Klaipeda
sigius rašė:
Alfasz rašė:
duju baliona i bagazine idejo one vietoj atsarginio rato, as vistik noriu zapaske turet jei kas nutiktu:) pas mane 35l balionas tai labai vietos nedaug uzima ir man normaliai vazinejant kaune 10d uztenka jo:)


Išduosiu tau didžiulę paslaptį. Dedant dujas vietoj atsarginio rato, tą ratą galima pasidėti į bagažinę :)


joah, ir pririst:) pas mane kaip draugas sako "ispiderastinta" bagazine, viskas svaru ir grazu, o i maisa kist ir nenorejau, plius jei bum bus geras, mazesne gal galimybe suliepsnot:)

_________________
http://www.citrina.lt/phpBB3/viewtopic.php?f=12&t=23824


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 13 2007, 13:46 
Alfasz rašė:
joah, ir pririst:) pas mane kaip draugas sako "ispiderastinta" bagazine, viskas svaru ir grazu, o i maisa kist ir nenorejau, plius jei bum bus geras, mazesne gal galimybe suliepsnot:)


Būna specialūs apvalkalai, tad bagažinė neišsipurvins. O dėl bum, tai manau, kad reikia labai gero bum, kad sprogtų balionas :) Nu bet čia jau kiekvieno pasirinkimas. Aš pats esu bagažinėj turėjęs balioną, bet dabar labai džiaugiuosi tuo, kad dabartinėj mašinoj jis yra išorėj. Tikrai žymiai patogiau.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 13 2007, 15:43 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Bir 24 2006, 12:21
Pranešimai: 135
Miestas: Kaunas/Klaipeda
Saulius rašė:
As irgi esu tik uz baliona vietoj atsarginio rato. Rata man BRC idejo i savo firmini brezentini dekla. Kai reikia tuscios bagazines, tai tiesiog ji isimu. O baliono jau taip lengvai neismontuosi. Kai balionas bagazineje, tai ir atlenkiamos sedynes puse prasmes netenka.


gal kai universalas ir gerai, lygu su dugnu bet kai hecbekas tai jokio skirtumo, plius pas mane sone jis o ne skersai...

_________________
http://www.citrina.lt/phpBB3/viewtopic.php?f=12&t=23824


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 13 2007, 16:27 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 11 2004, 15:38
Pranešimai: 2045
Miestas: Vilnius
Na sedynes kai checbeke atsilenkia tai dugnas irgi lygus gaunasi.
Kiekvienam, aisku, pagal save ziureti reikia, bet man periodiskai tenka i kaima ir atgal vezioti tokius diktus, kaip spinteles, stalai ir pan. tai laisva vieta bagazineje labai reikalinga.

_________________
Saulius
Xsara Picasso '00 1.8 LPG (Debesėlis)
Vilnius


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 14 2007, 08:32 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Bir 24 2006, 12:21
Pranešimai: 135
Miestas: Kaunas/Klaipeda
sigius rašė:
Ai, nu net nėra čia dėl ko diskutuoti :) Padarė žmogus kvailystę ir dabar bando pats save įtikinti, kad taip nėra :) Nematau absoliučiai jokio privalumo turėti balioną bagažinėje. Na nebent reikalingas labai didelis balionas ir bagažinė naudojama tik kokiam gesintuvui vežioti :)


nevaziuok ant manes, gerai? :lol: as isidejau pasitares su tais kurie deda ir t.t:) ir man netrugdo visai, ir atsidares bagazine visada pasiziuriu keliem km man duju uzteks pagal rodykle, nes ne visada benzo buna bake daug:)

_________________
http://www.citrina.lt/phpBB3/viewtopic.php?f=12&t=23824


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 14 2007, 08:41 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Bir 24 2006, 12:21
Pranešimai: 135
Miestas: Kaunas/Klaipeda
Rimvis rašė:
sigius rašė:
Nematau absoliučiai jokio privalumo turėti balioną bagažinėje. Na nebent reikalingas labai didelis balionas ir bagažinė naudojama tik kokiam gesintuvui vežioti :)


As taip pat baliona dejausi i vidu ir ka, esu labai patenkintas, gaila tik, kad netilpo 80l tai teko dziaugtis ir 60l. Man privalumas kuo didesne baliono talpa.
Reciau duju tenka piltis, nuvaziuoji didesnius atstumus, o bagazines mano seimynai uztenka net ir basavyko deze isidejus. Kas netelpa i bagaziu, susidedu i salona ir nesureiksminu tokiu dalyku, o kai netilps ir i salona ieskosiuos kitos auto, anokia cia beda.


man ir uztenka vietos bagazineje, nei vaiku nei moters terbu nevezioju dar:) o tasem grizt namo pilnai pakanka, ir baldu netransportuoju su savaja:) o duju baliono man uztenka 10d mieste, nereik man per diena 100km prasukt:)

_________________
http://www.citrina.lt/phpBB3/viewtopic.php?f=12&t=23824


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 15 2007, 09:59 
As ydejas dujas i savo Xantija 96 vazineju jau 3 metai ir turiu tik viena maza problema su tarpine... tarp vairo ir sodynes :)))

p.s. mano balionas vietoi avarinio ... jo nesivezioju :) tikiuosi neprireiks (kvaila zinoma) beda tik tokia kad jis keistai rudyja teks isimt ir perdazyt ... o bagazineje dabar tokia erdve :)


Į viršų
   
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 29 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007