WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bir 04 2024, 13:18

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 28 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Ismuse saugikli F12
StandartinėParašytas: Geg 13 2008, 23:50 
F12 5A Klimatizacija; Oro aušinimas; Greičio reguliatorius; Valdoma pakaba; Aliarmas; Sirena; Prietaisų skydelis.
Gal kam jau yra taip buve? Ismuse saugikli ir uzsidege valdomos pakabos lempute prietaisu skydelyje ir nerodo vandens temperaturos.Is informaciniu lempusiu kaireje puseje dega tik akumas(veikia).Paprasciau butu is jusu masinos isimti ta saugikli ir bus matyti kas ten atjungta su saugikliu. Klimatizacijos nera.Oro ausinimas veikia ir dabar(vintiliatorius).greicio reguliatoriaus pas mane nera.Aliarmas, Sirena ir prietaisu skydelis-kokia paskirtis ju? Nuo ko man cia pradeti aiskintis? turiu gedima KOSMOSAS :bum:


Į viršų
   
 Pranešimo tema: Re: Ismuse saugikli F12
StandartinėParašytas: Geg 14 2008, 07:46 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 11 2004, 15:38
Pranešimai: 2045
Miestas: Vilnius
O kita idejus vis tiek dega saugiklis?

_________________
Saulius
Xsara Picasso '00 1.8 LPG (Debesėlis)
Vilnius


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Ismuse saugikli F12
StandartinėParašytas: Geg 14 2008, 20:30 
Taip, Sauliau, degina ir kitus.Ant tiek jau ir as zinau.Vairuotojo puseje-po vairu esu ziurejes pravotke, bet nieko itartino nemaciau. Esu elektrikas 80%-90%.Jeigu cia drauge neissiaiskinsim koks cia kosmosas, teks tada VISKA luoti iki laidu, paskirstymo deziu, reliu, galiausiai kompu.


Į viršų
   
 Pranešimo tema: Re: Ismuse saugikli F12
StandartinėParašytas: Geg 15 2008, 08:15 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 11 2004, 15:38
Pranešimai: 2045
Miestas: Vilnius
Na tai lieka patikrinti tuos mazgus kurie pas tave yra.
Paziurejus schemas http://citroen-xantia.5go.ru/html/16_0.htm matau, kad hodroaktyve nuo sio saugiklio tiesiogiai uzsimaitina HA kompas, greicio daviklis ir Kebulo padeties daviklis. Pastarieji du yra ne salone, todel manau, kad vertetu patikrinti ar kur neprasitryne laidai arba patys davikliai nesugede (kiek girdejau tas kebulo padeties daviklis viena is dazniausiu HA bedu). Jeui ne tai tai reiketu pasitikrint signalizacija ir sirena, jei gamyklines jos. O prietaisu skydelio indikatoriai tai kol nenuimsi skydelio - nepamatysi. Pasitirinek schemas, gal atrasi ka dar patikrint.
Beje, dega saugiklis ijungus degima ar ir su isjungtu?

_________________
Saulius
Xsara Picasso '00 1.8 LPG (Debesėlis)
Vilnius


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Ismuse saugikli F12
StandartinėParašytas: Geg 15 2008, 23:51 
Taip, tesingai.. Atsiprasau. Neparasiau to-saugikli ismusa tik kai ijungi degima. Matau, Sauliau, kad nori kazka pasakyti apie tai, nes nebutum klausias :P . Greicio daviklis zinau kur yra man jo reikejo susirasti kai autoilota pajunginejau.As ji patikrinsiu butinai.Paskutini karta kai esu ziurejes ji tai jis man kazkoks laisvas pasirode-galima buvo ji paprastai istraukti ranka i virsu.Ar tik nebus cia problema.Tiesa pasakius, as neisivaizduoju kur yra KEBULO PADETIES DAVIKLIS net kaip jis atrodo.Prietaisu skydelis bus geras as manau 89%, nes ten tik lemputes ir varzos.Na, jeigu sudega HA saugiklis, bet skydelyje nerodo variklio kompo, ipurskimo informaciniu lempuciu. Na, i tai dar anksti gilintis


Į viršų
   
 Pranešimo tema: Re: Ismuse saugikli F12
StandartinėParašytas: Geg 16 2008, 07:47 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 11 2004, 15:38
Pranešimai: 2045
Miestas: Vilnius
Vat ar tik nebus cia tavo autopiloto isdaigos?

Ant to saugiklio tiek sukabinta visko, kad bus sunku surast. Kalbant apie ipurskimo sistema tai is to saugiklio tiesiai i greicio davikli ir prietaisu skydeli eina laidas. Patikrink idemiai ar ten ko nors nepriburta.

Pagal schemas matau tris prietaisus kuriuos vertetu patirkinti: Greicio daviklis, Kebulo padeties daviklis (kazkur priekyje is apacios) ir prietaisu skydelis. Dar kazkokiam variante yra ir daugiafunkcine ipurskimo sistemos rele.

_________________
Saulius
Xsara Picasso '00 1.8 LPG (Debesėlis)
Vilnius


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Ismuse saugikli F12
StandartinėParašytas: Geg 16 2008, 23:05 
Ne, autopilotas pajungtas kolkas nuo apsuku-man jis apsukas laiko, bet jau bando, nes greicio daviklis neveikia jau anksciau.Neaisku ar jis jau ir trumpina.
Patikrinau variklio skyriuje saugiklius, radau viena sudegusi PETROL PUMP RELAY.Va, ar tik negali buti tai apie ka man rasei savo zinutes gale?Manau butu perdidelis sutapmas kaip masinai.Gal tai tik benzino siurbliuko saugiklis? Tiesa, benzu variklis nedirba :cry: visiskai. Variklis 2.0i 8vintiliu, tai gal ir bus toji rele. Oi, bl..nezinau net nuo ko pradeti. Tiesa, siandien pastebejau: vaziuojant atidarius duris, HA kompo lempute vietoj degant istysai, ji pradeda mirkseti kol neuzdarai duru, bet manau tai HA smegenys taip dirba


Į viršų
   
 Pranešimo tema: Re: Ismuse saugikli F12
StandartinėParašytas: Geg 18 2008, 12:18 
Nuemiau spidometro skydeli, idedu saugikli i F12 ir vistiek jis sudega.Vadinasi lieka du variantai.Man bus patogiau rasti kebulo padeties davikli, jei kas man pasakytu kokia jo paskirtis.Nuo ko pradeti prieki ardyti, kad ji pasiekti


Į viršų
   
 Pranešimo tema: Re: Ismuse saugikli F12
StandartinėParašytas: Geg 18 2008, 13:05 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 11 2004, 15:38
Pranešimai: 2045
Miestas: Vilnius
ji pasiekti ko gero reikes is masinos apacios. Reikes ant duobes varyt.

_________________
Saulius
Xsara Picasso '00 1.8 LPG (Debesėlis)
Vilnius


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Ismuse saugikli F12
StandartinėParašytas: Geg 20 2008, 10:45 
Aha. forume pora valandu praleidau ir radau nupasakojima kur jis randasi.Be to man dar paaiskino kaip ji nuimti.Idomu jis brangus jei nauja pirkti? Buciau tada isitikines, kad jis veikia 100%


Į viršų
   
 Pranešimo tema: Re: Ismuse saugikli F12
StandartinėParašytas: Geg 26 2008, 13:31 
Sauliau vel reikia tavo pagalbos. Savaitgali perziurejau visos masinos su Ha susijsius daviklius-atjungiau visus daviklius, perziurejau ju laidus esancius salia ju(kiek imanoma).Saugikli vistiek sudegino.Tada galiausiai atjungiau HA kompa, SAUGIKLI SUDEGINO :bum: . Ar galetum paziurei i ta schema is kurios man padedi narpliotis ir paziuretum kas liko,kur trumpinti galetu? Atsibodo golfo pakaba.Skirtumas nuo golfo tas, kad paneles nebarska pas Xantia :roll:


Į viršų
   
 Pranešimo tema: Re: Ismuse saugikli F12
StandartinėParašytas: Geg 26 2008, 15:35 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 11 2004, 15:38
Pranešimai: 2045
Miestas: Vilnius
Atsidaryk da juoda dezute, kur kompiuteriai sudeti, ir istrauk toki laida, ant kurio galo daugiafunkcine rele rudos spalvos mazdaug 2x4 cm.atjunk ja ir bandyk dar viena saugikli ar degs.

_________________
Saulius
Xsara Picasso '00 1.8 LPG (Debesėlis)
Vilnius


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Ismuse saugikli F12
StandartinėParašytas: Geg 26 2008, 15:41 
begu patikrinti iki masinos.tuoj pasakysiu rezultata.Zinau tik tai kai as viska tikrinau, atjungus ta rele, variklis neuzsikure.Begu laukan


Į viršų
   
 Pranešimo tema: Re: Ismuse saugikli F12
StandartinėParašytas: Geg 26 2008, 16:00 
sudegina vistiek saugikli.Bet siuo metu variklis dirba tik ant duju.Kol nebus sutvarkytas sis saugiklis, nezinau ar benzo siurblys geras.Itarima turiu, kad sis saugiklis per sia rele atjunge benzo siurbli.Tokia prielaida turiu, nes tada kai perdege saugiklis, nebedirba benzo siurblys, tada radau ir benzo siurblio ismusta saugikli, bet pakeitus nauju sirblys nedirba


Į viršų
   
 Pranešimo tema: Re: Ismuse saugikli F12
StandartinėParašytas: Geg 27 2008, 08:42 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 11 2004, 15:38
Pranešimai: 2045
Miestas: Vilnius
Patirinejau schemas.
Radau dar Langu plovimo skyscio davikli. Bet kyla man vis del to toks negeras itarimas, kad bus cia tau kas nors su tuo autopilotu pridirbta :)
Beje pas tave, kartais, ne gamykline signalzacija?

_________________
Saulius
Xsara Picasso '00 1.8 LPG (Debesėlis)
Vilnius


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 28 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 6 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007