WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 30 2024, 17:12

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 17 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Rgp 12 2004, 08:37 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 11 2004, 15:38
Pranešimai: 2045
Miestas: Vilnius
Laba,

Vakar nupirkau Xantia. Galvoju atlikti visa reikalinga profilaktika. Bet tik vakar vakare atradau idomu dalyka.

Priekinio stiklo apipurskimas vandeniu veikia be problemu. Tiesa nustebau kad purkstukai po kapotu.
O jungiant galinio stiklo purskima girdisi varikliuko burzgimas, bet langas lieka sausas. Negana to neradau jokio purkstuko gale. Cia kazkoks fokusas ar kaip??? :shock:

Sakykit ar ten atskiri bakeliai skysciams, ar man reikia pradeti itarti, kad kazkas rimtai perdaryta tai masinai buvo?

Aciu :roll:

_________________
Saulius
Xsara Picasso '00 1.8 LPG (Debesėlis)
Vilnius


Į viršų
StandartinėParašytas: Rgp 12 2004, 08:42 
Saliuxantijus rašė:
Laba,

Vakar nupirkau Xantia. Galvoju atlikti visa reikalinga profilaktika. Bet tik vakar vakare atradau idomu dalyka.

Priekinio stiklo apipurskimas vandeniu veikia be problemu. Tiesa nustebau kad purkstukai po kapotu.
O jungiant galinio stiklo purskima girdisi varikliuko burzgimas, bet langas lieka sausas. Negana to neradau jokio purkstuko gale. Cia kazkoks fokusas ar kaip??? :shock:

Sakykit ar ten atskiri bakeliai skysciams, ar man reikia pradeti itarti, kad kazkas rimtai perdaryta tai masinai buvo?

Aciu :roll:


Pas mane galinį stiklą apipurškia tik tada, kai bakelis yra pilnas, kai lieka maždaug pusė nustoja purkšt. O bakelis yra bendras. Purkštukas kiek pamenu pačiam valytuve yra.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 12 2004, 08:44 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 11 2004, 15:38
Pranešimai: 2045
Miestas: Vilnius
na jei taip, tai pas man turbut valytuvas belekoks uzdetas :shock:
Begu nusipirksiu skysciodapilsiu ir ziuresiu.

Aciu uz patarima

_________________
Saulius
Xsara Picasso '00 1.8 LPG (Debesėlis)
Vilnius


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 12 2004, 10:36 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 09 2004, 12:53
Pranešimai: 577
Miestas: Alytus
Lapuchas rašė:
Na, jeigu dar nepurškia, tai parašyk . Galėsiu nupasakoti visas remonto subtilybes, kai pirkau savo Xantia 1995 metukų irgi nepurškė, bet 1 val. darbo ir veikia be priekaištų.
Tu man geriau papasaskoki visas subtilybes remonto lempu purkstukams, kai nusipirkau tai vienas dar veike, o kitas ne, o dabar abu neveikia :cry: , bakelis bendras kiti purkstukai veikia idealiai :roll: Buvau jau klauses siuo klausimi, bet taip niekas ir neatsake :shock:

_________________
PaveikslėlisC4 Picasso 2.0HDi '08
PaveikslėlisC8 2.2HDi '03


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 12 2004, 10:40 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 10:19
Pranešimai: 2227
Miestas: Kaunas
O kas cia sudetingo? Pirma isiaiskini ar veikia siurbliukas, antra ziuri ar kur nebega, trecia nusimauni slangutes ir ziuri ar aplamai bega. Elementaru vatsonai :)

_________________
Citroen C2 Style 1.4 HDi '05
Citroen C5 2,0 HDi, 2010 Onyxas


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 12 2004, 11:57 
Kai pirkau savo Xantia neveikė galinio lango purkštukas. Bėda buvo valytuvo ašyje, užsikimšęs vamzdelis. Nuimi valytuvo ašies apdailą, po ja plastmasinė jungtis, kuri uždėta ant vamzdelio esančio valytuvo ašyje ir sujungta su gumine žarnele, kuri eina valytuvo kojele iki paties valytuvo (beje aš ją prailginau su kita žarnele irė prakišau į patį valytuvo rėmelį, tai langą apipurškia be problemų). Užsikimšę buvo toje plasmasinėje jungtyje, ji užsideda ant metalinio vamzdelio, o jis aišku per tuos metelius užrudyja. Nuimi bagažinės vidinę apdailą, tada prieini prie valytuvo ašies ir mechanizmo valdymo. Imi WD , vielos , švytrinio popiriaus ir pirmyn. Išvalai sujungi žarneles ir viskas veikia. Aišku jei veikia skysčio bakelyje siurbliukas ir netrūkusi žarnelė nuo jo iki galinio valytuvo. Na dėl farų apipurškimo ,,sori,, nežinau, pas mane tokio pribambaso nėra.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 12 2004, 12:07 
Papildymas. Patikrinti ar žarnelė nuo bakelio iki galinio valytuvo sveika, bagažinės dangtyje, prie valytuvo ašies atjungi žarnelę, purški ir žiūri (į ją), jei gausi į akį viskas gerai, toliau valyk valytuvo ašį, na ir kaip jau minėjau kitus sujungimus.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 12 2004, 12:11 
Marijonas rašė:
Tu man geriau papasaskoki visas subtilybes remonto lempu purkstukams, kai nusipirkau tai vienas dar veike, o kitas ne, o dabar abu neveikia , bakelis bendras kiti purkstukai veikia idealiai Buvau jau klauses siuo klausimi, bet taip niekas ir neatsake

Marijonai, jeigu:
varikliukas veikia+niekur neleidzia+neuzsikimse purkstukai
tai:
Toje sistemoje (kur nors po buferiu) gali buti slangeliu skirstytuvas (atsakotuvas). Gal jis uzsikises, o gal visgi leidzia. O gal jame kartu yra dar koks voztuvelis, kuris atsidaro tik susidarius tam tikram slegiui. Gal jis neatsidaro (uzstriges), gal slegis nesusidaro, reiskia vel leidzia pries ji. O ar tikrai purkstukai neuzsikimse. Parasyk, kai susitvarkysi.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 12 2004, 12:17 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 11 2004, 15:38
Pranešimai: 2045
Miestas: Vilnius
Darbo metu nel;abai noriu kapstytis su ta masina, bet uzmeciau aki i galini valytuva. Ten zarnele yra bet uzsibaigia be jokio purkstuko.

Ir pats valytuvas kazkaip negerai pritvirtintas ant koto kadaruoja belekaip

Reikes savaitgali pasikrapstyt gerai :)

Beje kaip su tais mygtukais (ar kaiop jie vadinasi) kur is salono puses duryse stovi uzsirakinimui? Man vairuotojo duryse kazkokia jo dalis nuluzo, tai issiima laisvai ir nesifiksuoja :( reikes srote ieskot ar kaip?

_________________
Saulius
Xsara Picasso '00 1.8 LPG (Debesėlis)
Vilnius


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 12 2004, 12:27 
Jei kleba galinio valytuvo tvirtinimas tai ieškok tenai gedimo, gali būti užlaužta žarnelė arba jungtis sulūžusi. Na čia jau reikia krpštytis, bet tchninės gali nepraeiti , tikrina ar purškia..Valytuvo kojelėje purkštuko nėra, tenai plonas vamzdelis su skylute ir tiek. Durelių fiksatoriai mėgsta lūžti , turėjau tokiį malonumą, kvailokas jų tvirtinimas, tai sekmės savartynuose


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 12 2004, 16:48 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 09 2004, 12:53
Pranešimai: 577
Miestas: Alytus
Remis rašė:
Marijonas rašė:
Tu man geriau papasaskoki visas subtilybes remonto lempu purkstukams, kai nusipirkau tai vienas dar veike, o kitas ne, o dabar abu neveikia , bakelis bendras kiti purkstukai veikia idealiai Buvau jau klauses siuo klausimi, bet taip niekas ir neatsake

Marijonai, jeigu:
varikliukas veikia+niekur neleidzia+neuzsikimse purkstukai
tai:
Toje sistemoje (kur nors po buferiu) gali buti slangeliu skirstytuvas (atsakotuvas). Gal jis uzsikises, o gal visgi leidzia. O gal jame kartu yra dar koks voztuvelis, kuris atsidaro tik susidarius tam tikram slegiui. Gal jis neatsidaro (uzstriges), gal slegis nesusidaro, reiskia vel leidzia pries ji. O ar tikrai purkstukai neuzsikimse. Parasyk, kai susitvarkysi.
Na as jau motoriuka esu pasikeites kai kuriose vietose ir slangutes, viskas veikia puikiai prie motoriuko jungiasi dvi slangutes: galas priekis, tad tiketina kad stovi atsakotuvas, ir ten reikia nuimineti visa buferi, o tai daryti as nesiruosiu ir + dar yra nauda : maziau ispurski apiplovimo skyscio, o lempos ne tai ir greitai apsinesa :!: Aciu uz atsakyma :!: , bet greitu metu nesiruosiu nieko tvarkyti :roll:

_________________
PaveikslėlisC4 Picasso 2.0HDi '08
PaveikslėlisC8 2.2HDi '03


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 13 2004, 07:45 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 11 2004, 15:38
Pranešimai: 2045
Miestas: Vilnius
Vakar vakare prisipyliau pilna bakeli.

Tai nelabai padejo. Varikliukas burzgia kaip reaktyvinis :) o skystis nebega.

Idomiausia, kad neturiu zalio supratimo is kurios puses prie tu vamzdeliu prieiti :o Bet rytoj iseigine, tai kieme reikes pasikrapstyti... aisku kaimynu pilna su "naudingais patarimais" subegs :)

Gal kas zinote bent kuriame rajone tu vamzdeliu reik ieskot. Netikrinau ar kur nevarva...

_________________
Saulius
Xsara Picasso '00 1.8 LPG (Debesėlis)
Vilnius


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 13 2004, 08:18 
Galinio lango apipurškimo žarnelės magistralė eina lubose, prie galinio stiklo yra jungtys, perėjimai į bagažinės dangtį. Toje vietoje gali būti trūkimas, pvz. žiemą nuo užšalusio vandens. Jeigu nepurškia ant lango, o bakelyje skysčio mažėja, tai matyt sėkmingai skystis po apmušalais kėbulo rėmu šiurlena.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgp 14 2004, 10:00 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 11 2004, 15:38
Pranešimai: 2045
Miestas: Vilnius
O kaip paziureti ar bakelyj emazeja. Kazkaip tik dangtelis matosi, kazkur i sparna nueina viskas. nezinau nei kur tie sujungimai nei ka :( nesimato nieko.

Patarkit kaip prieiti iki ten.
:roll:

Nu begu kol kas valytuvus pakeisiu

_________________
Saulius
Xsara Picasso '00 1.8 LPG (Debesėlis)
Vilnius


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rgs 11 2004, 17:15 
siandien pasikarapsciau ir sutvarkiau as ta galinio lango apipurshima,tagi problemele buvo tokia,pacio valytuvo aselei yra vamzdelis kuriuo skystis atiteka iki auto isores,tagi jis buvo kazkokiais teplais ir visokiais sh uzsikishes.parvalius ji prolemele issisprende... :mrgreen:


Į viršų
   
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 17 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 16 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007