WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bir 16 2024, 10:15

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 10 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Kaip pakeisti peciuka
StandartinėParašytas: Sau 05 2008, 19:27 
Ar pats pasikeisiu Xantijos pečiuką? Tikriausiai reikės išdraskyti visą panelę. Kažin ar surinksiu paskui? :o Gal galit ką patart.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 05 2008, 22:33 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 24 2005, 14:54
Pranešimai: 1359
Miestas: Vilnius
Jei nedraskysi,o graziai ir tvarkingai nurinksi,prisiminsi,kas kur buvo,tai tada ir atbuline tvarka surinksi-toks tad patarimas :wink: .Aisku,jei turi tam reikalingus irankius,noro,kantrybes ir apytieses rankenas.

_________________
860122334.
BX 1.9 GTI.
Xantia Activa 2.0 16V.
XM 2.5 turboD.
Xantia, BX, XM dalimis.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 06 2008, 17:48 
Esu keites pries trejeta metu peciuka savo pirmajai xantiai, nieko ten sudetingo tik pakankamai nemazai laiko uzima - man prireike 1.5 dienos, labai neskubant ir dirbant kruopsciai.

p.s. udejau VW GOLP II peciuko radiatoriu : :wink: kuris praktiskai identiskai atitiko ir kainavo 40lt !


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 08 2008, 19:20 
Atsijungęs
Pastovusis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 10 2004, 22:04
Pranešimai: 85
Miestas: Pabrade
As pries pora metu irgi keiciu, bet visa savaite vakarais,

nelabai patiko :)


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 09 2008, 10:26 
as savo keiciausi rudenio pradzioj, tai nepasakyciau, kad lb daug sunkumu buvo. Issiemiau per 4 val., isistaciau per 2. Tik kazkaip is visu varztu, pas mane vienas maziukas liko, taip ir neikirtau, kur jo neisukau :oops: :)


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 16 2008, 11:58 
As turejau dvi Xantias ir joms keiciau peciukus.Paskuti karta keiciau pries beveik 2 menesius.Tau reikes is variklio puses,po valytuvais ir valytuvu mechanizmo nuimti juodas gumas.Jos uzdengia varztus atsukti panelei.Verzles 10 ir 13, bet su ilgu sriegiu.Tau reikes siu ismatavimu galvuciu, bet su ilgu vamzdeliu, tam, kad per ilga sriegi pasiektu pacia verzle.Toji galvute pas mane buvo(pirkau specialiai) apie 8cm.Galiausiai nusimink valytuvus, plasmase ir pamatysi staciakampio formos gumas juodas.Jas nuimk ir pamatysi kokio rakto reikia labiausiai.
As per 12h nusiemiau(+ 1h vaziavau i miesta raktu pirkti) atsigerian kava ir parukydamas.Idejau per 6h.Jeigu neisivaizduoji kur yra pagrindiniai paneles varztai, galiu atsiusti foto, kur pavaizduota kurioje vietoje.Turiu visa knyga apie Xantia Anglu kalba.Is GB parsiveziau su pirmaja masina(Xantia).Jai reikejo keisti, tai pirkau knyga, nes buvau zalias tokiam remontui

P.S. Man liko du varstai surinkus viska atgal
:lam:


Į viršų
   
 Pranešimo tema: Re:
StandartinėParašytas: Spa 04 2011, 09:56 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Spa 04 2011, 09:54
Pranešimai: 22
Markis rašė:
As turejau dvi Xantias ir joms keiciau peciukus.Paskuti karta keiciau pries beveik 2 menesius.Tau reikes is variklio puses,po valytuvais ir valytuvu mechanizmo nuimti juodas gumas.Jos uzdengia varztus atsukti panelei.Verzles 10 ir 13, bet su ilgu sriegiu.Tau reikes siu ismatavimu galvuciu, bet su ilgu vamzdeliu, tam, kad per ilga sriegi pasiektu pacia verzle.Toji galvute pas mane buvo(pirkau specialiai) apie 8cm.Galiausiai nusimink valytuvus, plasmase ir pamatysi staciakampio formos gumas juodas.Jas nuimk ir pamatysi kokio rakto reikia labiausiai.
As per 12h nusiemiau(+ 1h vaziavau i miesta raktu pirkti) atsigerian kava ir parukydamas.Idejau per 6h.Jeigu neisivaizduoji kur yra pagrindiniai paneles varztai, galiu atsiusti foto, kur pavaizduota kurioje vietoje.Turiu visa knyga apie Xantia Anglu kalba.Is GB parsiveziau su pirmaja masina(Xantia).Jai reikejo keisti, tai pirkau knyga, nes buvau zalias tokiam remontui

P.S. Man liko du varstai surinkus viska atgal
:lam:

Sveikas, gal gali atsiusti ta knyga apie xantia Karolis@legalett.lt adresu, buciau labai dekingas


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Kaip pakeisti peciuka
StandartinėParašytas: Spa 09 2011, 13:48 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Lie 10 2006, 17:28
Pranešimai: 26
Miestas: Alytus
kazkada buvau rades forume nutraukas su peciuko keitimu (buvo pazymeta kokius varztelius sukti ir t.t.). Dabar ieskau ir niekaip nerandu. Gal kas galite padeti?


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Kaip pakeisti peciuka
StandartinėParašytas: Lap 01 2011, 07:35 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 01 2005, 01:14
Pranešimai: 614
Miestas: Europa
Is karto puslitrini stiklaini varztams paruosk ;) Prie to paties gali ir skyle stiprintuvo maitinimo laidui prasigrezt jei tai X1. Maza kas...

_________________
Citroen c4 coupe 1.6hdi 110 VTR+


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Kaip pakeisti peciuka
StandartinėParašytas: Lap 01 2011, 10:08 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 25 2008, 23:00
Pranešimai: 3604
Miestas: Kaunas
Bent jau as negreziau laidui skyles,masina su AC, bet prastumiau 50kv. laida per kaires puses pravodke stoikej,uztrukau aisku 6h kol pavyko :)

_________________
<< Citroen C5 X7 2.0 HDi 100kW 08'
P407c 2.7HDi 07' 150kW


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 10 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 16 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007