WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Geg 08 2024, 17:38

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 21 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Gru 01 2008, 15:11 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Bir 02 2008, 10:32
Pranešimai: 27
Miestas: Vilnius
Sumasciau prikelti savo masiniuka.Garaze prastovejo beveik 1.5m ir per ta laika su ja buvo nuvaziuota apie 50 km.Dabar pastebejau kad priekio viena puse yra zemiau uz kita. Kame gali buti reikalas.Kita problema yra tokia, kad kazkada man buvo trukusi LHm'o padavimo slanga is bakelio i siurbli.As toj vietoj nupjoviau ir per metalini vambzdeli sujungiau su kazkokia permatoma.Dabar pastebejau kad uzkurus mazina (kol salta mazina ir LHM tirstas) man eina oras i siurbli.Ar tai del vamzdelio ar del tirso LHM? DEKUI

_________________
Xantia 93m. 2.0 8v


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 02 2008, 19:27 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Rgp 09 2007, 17:12
Pranešimai: 55
Miestas: Marijampole
kad zemiau viena puse tai kazkaip nelabai gali buti nebent tai butu ACTIVA :D


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 02 2008, 20:02 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
Pliusinėje temperatūroje LHM tikrai yra skystas, o jei pas tave jis tirštas- ten ne LHM. Tačiau net ir pats tirščiausias neLHM oro išgeneruoti nesugebės, taip kad jį akivaizdžiai traukia per šlangos ar bakelio nesandarumus.
Vienas šonas laisvai gali būti aukščiau už kitą, o priežasties tikrai inetu niekas neatspės. Gal viena padanga bemaž tuščia, gal hidrocilindras stringa, o gal atraminė guma pas kapotą į svečius veržiasi. Gal viena stabilizatoriaus traukė pilnai išsinėrė. Gal dar koks prajovas.


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 02 2008, 20:36 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Rgp 09 2007, 17:12
Pranešimai: 55
Miestas: Marijampole
nu man dar neteko tokiu vaizdu is hidraulikos matyti kad zemiau vienas sonas buti


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 02 2008, 20:58 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 11 2004, 15:38
Pranešimai: 2045
Miestas: Vilnius
Realiausias variantas kad vienas sonas ant kokio nors po masina buvusio daikto kabo :)

_________________
Saulius
Xsara Picasso '00 1.8 LPG (Debesėlis)
Vilnius


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 02 2008, 22:52 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
harizzz rašė:
nu man dar neteko tokiu vaizdu is hidraulikos matyti kad zemiau vienas sonas buti

Vadinasi, mažai matei, ir mažai apie mašinas su rulete lakstei :) . XMams tokie bajeriams sutvarkyti netgi stabilizo traukės gaminamos reguliuojamo ilgio, ir sulyginimo procedūra manuale aprašyta.
Kaip linksta vairo kolonėlės liniuotės, taip ant gerų duobių linksta ir skersiniai stabilizatoriai. Teisybė, paprastai ne nuo stovėjimo kaip šiuo atveju; bet prieš pastatant niekas jų irgi nematavo.
Jei matuota buvo garaže, nenustebčiau, jei jo grindys nelygios, ir visas aukščių netolygumas- vien nuo to :D .


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 02 2008, 23:29 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Rgp 09 2007, 17:12
Pranešimai: 55
Miestas: Marijampole
nu patikek maciau dauk bet cia kalba eina apie xantia o ir stovint masinai tikrai nelinksta trauke.Ten tam zmogelui reiktu tikrai ziureti hidraulika


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 03 2008, 12:12 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Bir 02 2008, 10:32
Pranešimai: 27
Miestas: Vilnius
Kiek zinau TOTAL LHM'as yra sviesiai zalias, o cia tamsiai zalias.Man is karto keistas pasirode jisasi.O del zemumo, tai man butent prikine keleivio puse yra zemiau.Padangos pripustos visos vienodai, stabilizatoriaus traukes pakeistos abieju pusiu.Ta dalyka as pastebejau jau anksciau (dar pries pastatant i garaza), o pamaciau pries keiciantis stabilizatoriaus traukes.Tarp rato virsaus ir sparto skiriasi tarpas.Vinoje puseje laisvai palenda 4 pirstai ir netgi dar jieka vietos, o kitoje vos vos telpa 3 pirstai.Vienas cia man pasake kad bus pats amortikas kaltas.Tipo pasikeisk ir viskas bus ok.

_________________
Xantia 93m. 2.0 8v


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 03 2008, 12:20 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Bir 02 2008, 10:32
Pranešimai: 27
Miestas: Vilnius
Ir dar vians dalykas.Kai masina pakelineju, priekis keliasi ne tolygai o sokinedamas.Truputeli pakyla,paskui sustoja ir vel pakyla.Taip kol galutinai pakyla.Galas lyk ir normalia keliasi tik letai.Vakar uzsikuriau, tai kol vairo nesusuki, STOP neuzgesta.Po salngos is bakelio i siurbli pakeitimo, iskarto vairas sukinejasi lengvai.Kai normaliai isyla, vairo neberaikia susukineti iki galo ir STOP nebeuzsidega, bet ir nesikialia, susuki-pradeda.Siurbli jau esu pakeites,stabdziu krana taip pat.ar gali buti sistemoje oro ir todel durniuja.Is stabdziu jau zinau kaip nuorinti.Kaip is sistemos ir is krano.Kai buvau idejes skelbima pardavinejimui, vienas atvaziaves paziureti pasake kad del kelimosi problemu kaltos sferos.Ar gali taip buti.Paskutini kartatikrinau jas pries +- pora metu

_________________
Xantia 93m. 2.0 8v


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 03 2008, 20:05 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
Dėl mašinos nesikėlimo sferos išvis ne prie ko; vietoj jų gali būti kad ir zaglūškės. Mašina visvien kils.
Dėl kėlimo pasitrūkčiojant, gali būti kaltas ir pats "amortikas"; kaip ir dėl nevienodo aukščio. Inetu neatspėsim.
Pamiršk visus nuorinimus, išskyrus suportų.
Jei jau LHMas juodas-keisk jį šviežiu netempdamas į pavasarį. Gali būti, kad po filtrų plovimo ir LHM keitimo baigsis beveik visos (išskyrus persikreipusį priekį) problemos.


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 03 2008, 20:31 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Bir 02 2008, 10:32
Pranešimai: 27
Miestas: Vilnius
tai vat tame ir yra reikalas kad pakeiciau i ta itartina LHM kuris yra labai tirstas.Ir ten tikrai buvo parasyta LHM tik neatsimenu kokios firmos.Uzvakar nuiminejau bakeli, tai jame jis isviso atrodo juodas, nors realiai su juo buvo pravaziuota apie 15-20 km ir apie valanda per visa laika garaze padirbo.Manau kad negalejo nuo to pajuoduoti..Cia siandiena paskaiciau diskusijas apie klaidu nuskaitymus ir noreciau sau prasidiognizuoti.Gal kas turite schemute kaip pasijungti ir kodus prie to pacio

_________________
Xantia 93m. 2.0 8v


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 03 2008, 20:59 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 07 2007, 19:40
Pranešimai: 226
Miestas: Alytus, Vilnius
Įtartiną lhm pakeitei į kitą įtartiną lhm, drįstu abejoti ar lhm per 15km galėtų taip "išsipurvint" net ploviklis turi cirkuliuot bent 1500km. Pirma, tikrai tinkamas markiruojamas kaip "lhm+", įprastai tai TOTAL gaminys. Jis aiškiai ir labai ŽALIAS . Antra prieš perpilant rekomenduojama supilt ploviklį su visom reikiamom procedūrom. :wink:


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 03 2008, 23:01 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Bir 02 2008, 10:32
Pranešimai: 27
Miestas: Vilnius
norejau praplaudineti, bet servise pasake kad dazniausiai tas praplovejas atseit dar labiau pakenks mano sistemai.Po tokiu kalbu pabijojau.O Siaip tada gal turite kas nors instrukcija kaip isleisti visa LHM ir kaip reikiamai sugirdyti to praplovejo

_________________
Xantia 93m. 2.0 8v


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 03 2008, 23:07 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Rgp 07 2007, 19:40
Pranešimai: 226
Miestas: Alytus, Vilnius
įeik į citrina.lt-->Citroën remontas--> toliau rasi :silly: ?


Į viršų
StandartinėParašytas: Gru 04 2008, 15:41 
Atsijungęs
Plepys

Užsiregistravo: Vas 18 2004, 11:13
Pranešimai: 2225
Miestas: Vilnius
Pakenkt tai nepakenks,bet jei yra tokios vietos,kur vos laikos,tai be didesniu bedu tu gal kelis metus vazinesi,o paplausi ir apsibyzins sistema.

_________________
AX GTI 1991(mano meile),
ZX Universalas 1,4 1997 ,
Xsara Exclusive 2,0 2002
BX GTi 4x4 1991


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 21 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007