WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Geg 01 2024, 13:38

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 327 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 ELLIPSIS 15 16 17 18 19 ELLIPSIS 22 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Daug klausimu :)
StandartinėParašytas: Rgp 25 2014, 23:48 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10927
Miestas: Kaunas
Kapadonis rašė:
Kai lieka 8L ir mažiau kuro turi užsidegti ir degti lemputė, taip? Pas mane ji užsidega tik kartą. Jeigu išjungiu motorą ir vėl įjungiu - lemputė nebeužsidega. Pludė kvailioja, taip?

Įvairiai, Xantijų kuro rodyklės kiekviena turi savo charakterį. Mano ex Xantijai būdavo taip pat, kad užsidega bevažiuojant, bet pastačius ir užgesinus, iš naujo važiuojant - nebedega. Po kokių 20-50km užsidega vėl ir jau su visam arba situacija kartojasi, kol užsidega ir jau nebegęsta. Kai užsidega ir nebegęsta - dar gal 100km galėdavau nuvažiuot.

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Daug klausimu :)
StandartinėParašytas: Rgp 26 2014, 12:18 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 20 2008, 18:54
Pranešimai: 8942
Miestas: UKMERGE 867082552
Kapadonis rašė:
Kai lieka 8L ir mažiau kuro turi užsidegti ir degti lemputė, taip? Pas mane ji užsidega tik kartą. Jeigu išjungiu motorą ir vėl įjungiu - lemputė nebeužsidega. Pludė kvailioja, taip?

Nesinervink ,būna baisiau su tais davikliais ,čia ne problema ,o ir pakeitus nieks nepasikeis

_________________
CITROEN NAUDOTOS DALYS
C5 2,0 HDI-2004 ,paskutinis pirmukas :)
Xantia break 00m,2.0HDI ex Grumlino
Xantia break 99m,2,0HDI devil :doom: Red


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Daug klausimu :)
StandartinėParašytas: Rgs 07 2014, 01:32 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Kov 12 2014, 21:04
Pranešimai: 122
Miestas: Vilnius
Kapadonis rašė:
Kai lieka 8L ir mažiau kuro turi užsidegti ir degti lemputė, taip? Pas mane ji užsidega tik kartą. Jeigu išjungiu motorą ir vėl įjungiu - lemputė nebeužsidega. Pludė kvailioja, taip?

Pas mane panasiai, kita karta jei geroje nuokalneje pastatai tai nors ir puse bako buna bet rodykle nukrenta ir uzsidega lempute, tiksliau nosis i ikalne, rodo maziau, nosis i nuokalne, rodo daugiau :)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Daug klausimu :)
StandartinėParašytas: Rgs 07 2014, 01:34 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Kov 12 2014, 21:04
Pranešimai: 122
Miestas: Vilnius
Kapadonis rašė:
Po poros lužių datalių ir nemažai laiko praleisto, bei pusės salono išardymo - man pavyko...
http://www.part.lt/perziura/a21a0a98dedeb042ae6c43ac7033c350417.jpg
Dabar klausimas. 1. Kaip matot yra 5 laisvos vietos be lempučių. Tai dabar įdomu, taip ir turi buti? Ar čia kažkas pagudravo ir sukeitė vietomis?
2. Dar nesinaudojau paieška, kad pagreitinčiau procesa paklausiu, ar čia eina 1.2 lemputės?

Cia paprasciausiai nuo kompeltacijos priklauso ( bent jau as taip supratau ), pas mane buvo panasiai tik 3 lempuciu trukumas buvo, nors jas ir istaciau, bet nuo to niekas nepasikeite :)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Daug klausimu :)
StandartinėParašytas: Rgs 07 2014, 01:39 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Kov 12 2014, 21:04
Pranešimai: 122
Miestas: Vilnius
saulynas rašė:
Gal galima plačiau ,ką tau tvarkė servise ,šiaip pirma jungiasi galas po to priekis ,kaip galima sukišti viską į vieną -neisivaizduoju :roll: ,nors norint galima padaryt aišku bet ką ,tik klausimas -kam :?

Pas mane 97m 1.9TD xantijoj jungiasi pirma priekis po to galo priesrukinis nors gale ir neuzsidega niekas :D galinese stoikese krapstydamasis kelis laidus radau nukirptus :)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Daug klausimu :)
StandartinėParašytas: Rgs 07 2014, 01:42 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Kov 12 2014, 21:04
Pranešimai: 122
Miestas: Vilnius
Kapadonis rašė:
http://www.part.lt/perziura/041308a0f98612c96afaf3be80fe16be576.jpg
Žiūrint nuo dešnės pusės, tai pati dešniausė fiškė (5) yra skirta magui, sekanti (4) laikrodžiui, toliau (3) avarinei ir priešpaskutinė (2) stiklo apšildymui. Tai dabar klausimas, kam gali būti skirta yra kairiausė fiškė (1)? Pas mane ji kolkas tik dulkes renka, o mygtukas dėl grožio. Norisi įdarbinti :}

pas mane pirmoje skiltje yra idarbintas kondicionierius tada galinis stiklas, tada avarinis, tada laikrodis, tada klimato kontroles daviklis (97m 1.9TD xantia)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Daug klausimu :)
StandartinėParašytas: Rgs 07 2014, 02:00 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Kov 12 2014, 21:04
Pranešimai: 122
Miestas: Vilnius
Ir dabar apie save. VA CIA TAI PA****SAU su xriusa savo :D gale leido amortikas ir guma plysusi buvo na pasikeiciau, tada priekyje yra tas kazkoks voztuvas ( pas mane yra 8 kriauses. 4 priekyje 4 gale, jei ten teisingai supratau tai pagal storus slangelius activa... ) tai pakeiciau ji nes truputi leido LHM, galini guoli, LHM talpyklos visu slangeliu chamutikus pakeiciau ir giliau paziurejau kas nesavo vietoje buvo stengiausi graziai i jiems skirtas vietas sukrauti (kur nesilaike, nuluze ir panasiai graziai pritvirtinau). po to kai iviskas buvo baigta ir mano 8 pasaulio stebuklas jau buvo beveik tvarkingas (neskaitant darbines temperaturos ventiliatoriu isijungimo) po keliu valandu atsipalaidavimo po nardymo po LHM paeme ir atsisake vairo stiprintuvas, tada pastebejau, kad ir nebesikilnoja... staigiai susiorganizavau kita lhm siurbli.... pakeiciau.... rezultatas pasirodo tas pats... krapsciau jau gilyn, gal kur nors vamzdelius sumaisiau, pasirodo viskas savo vietose... vienas dede man truputi padejo ( nes is po skydelio sklido lyg kazkos garsas, tarsi nesandari zarna ir trauktu i save ora). tai ten kaip ir yra stabdziu paskirstytuvas na ir stabdziai ar kazkas tokio. pakeiciau visa ta mechanizma.... IR NIEKOOOO!!!! taciau uzgesinau ir ziuriu ten kur keiciau LHM varva..... pasirodo prie to pacio stabdziu cilindriuko jungiasi slangele kuri turbut buvo itrukusi anksciau bet tik man ja judinant inai truko dar labiau ir visai plyso... taciau tai sutvarkius vistiek visiskai nieko................. tada po pusantros dienos darbo ( tikros pusantros doenos) nusprendziau, kad inai keliaus i svalke, nes jau buvau pavarges, uzs*****s, o man tai dienai ziauriai reikejo masinos, tad pirkau detales, kad tik butu greiciau ir niekas nepadejo... galu gale paaiskejo, kad slangele is LHM talpyklos i LHM siurbli irgi yra kiaura, todel jis negavo LHM'o ir nieko nepompavo...... :bum: :bum: ....... sunku buti naujoku su Hidrauliu kai neturi kam paskambinti ir ko pasiteirauti del tokiu dalyku.
Sorry uz sita litanija, cia vakar ir siandien dienos mano uzsiemimas buvo, tik ka parvaziavau namo :)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Daug klausimu :)
StandartinėParašytas: Rgs 07 2014, 06:54 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 20 2008, 18:54
Pranešimai: 8942
Miestas: UKMERGE 867082552
Ne activa ( Universlų iš vis tokių nebuvo ) :wink: ,o sistema su HA ,žodžiu nieks nekaltas kad pasipypinai neblogai ir galima sakyti veltui :) ,pazvanyt visada gali man ,turėsiu laiko pašnekėsim ,o ir minutė tik 1 litas :) (Jaukas )

_________________
CITROEN NAUDOTOS DALYS
C5 2,0 HDI-2004 ,paskutinis pirmukas :)
Xantia break 00m,2.0HDI ex Grumlino
Xantia break 99m,2,0HDI devil :doom: Red


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Daug klausimu :)
StandartinėParašytas: Rgs 08 2014, 11:03 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 05 2012, 14:25
Pranešimai: 3132
Miestas: Kaunas
Nu jo... paskambint kam yra pilna, bet geriau aklai neciupint ko neesi dares. Geriau ben ka pasiskaityt. O visa ta litanija galvoj sukosi tik 12 varztas :D jau kad chamutukus keitei tai sakau gal iskart Apsiziurejaj.

_________________
Renault Laguna IIIFL 2k11 2.0i 16V BOSE


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Daug klausimu :)
StandartinėParašytas: Rgs 08 2014, 19:53 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Kov 12 2014, 21:04
Pranešimai: 122
Miestas: Vilnius
Dominykas rašė:
Nu jo... paskambint kam yra pilna, bet geriau aklai neciupint ko neesi dares. Geriau ben ka pasiskaityt. O visa ta litanija galvoj sukosi tik 12 varztas :D jau kad chamutukus keitei tai sakau gal iskart Apsiziurejaj.

Tai taip, apsiziurejau. ten kur truke buvo pakeiciau, patrumpinau ir panasiai :) na nieko, jau kaip ir laksto toliau. tai matot tie visi dalykai ir buvo patarta zmoniu kurie isrinkineja dalimis ir panasiai tas citrinas, o slangelis nelabai atejo i galva ipac taip giliai...


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Daug klausimu :)
StandartinėParašytas: Rgs 08 2014, 20:41 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 20 2008, 18:54
Pranešimai: 8942
Miestas: UKMERGE 867082552
Būna dar ne tokių bajerių ,čia viskas dar nomaliai :) :labas:

_________________
CITROEN NAUDOTOS DALYS
C5 2,0 HDI-2004 ,paskutinis pirmukas :)
Xantia break 00m,2.0HDI ex Grumlino
Xantia break 99m,2,0HDI devil :doom: Red


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Daug klausimu :)
StandartinėParašytas: Rgs 26 2014, 15:26 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Bir 17 2014, 10:04
Pranešimai: 36
Vėl man dingo "muzykitė" vairuotojo pusėj :unknw: Čia kai išlipi iš mašinos ir palieki įjungtas šviesas. Kur to gedimo ieškoti? :idea:

_________________
Xantia 96m. 1.9 SD.


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Daug klausimu :)
StandartinėParašytas: Rgs 26 2014, 17:27 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Rgp 23 2004, 16:46
Pranešimai: 129
Miestas: Vilnius, 8652 80267
Kapadonis rašė:
Vėl man dingo "muzykitė" vairuotojo pusėj :unknw: Čia kai išlipi iš mašinos ir palieki įjungtas šviesas. Kur to gedimo ieškoti? :idea:


Gali pati zurzekli patikrint - salia reliu itaisytas, jis tokios pat formos kaip ir reles

_________________
ex 97 Xantia 1.9td - raudonas kibiriukas
bent jau Prancūzas Renault Megane 07, 1.5dCi


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Daug klausimu :)
StandartinėParašytas: Rgs 29 2014, 23:58 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Bir 17 2014, 10:04
Pranešimai: 36
Jau pati pasveiko :mrgreen: Bet dabar kartais girdžiu ale ijungtą posukio signalą, kai važiuoji paprastai ir nerodai posukio.... Pradėjo mašiniukas rodyti kaprizus jau :mrgreen:

_________________
Xantia 96m. 1.9 SD.


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Daug klausimu :)
StandartinėParašytas: Rgs 30 2014, 01:19 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10927
Miestas: Kaunas
Dėl rankenėlės tokios nesąmonės būna.
Tokie čia ir kaprizai. Va kai variklio užvesto neišeina išlaikyti gazo pedalu - tada jau būtų kaprizai. O čia tiesiog prancūziškas charakteris - kažkur netyčia sužalojai įbrėždamas ar su koja įspirdamas, o gal norėjo, kad paglostytum, bet nepaglostei. O gal tą dieną norėjo važiuoti ramiai, o spaudei gazą iki dugno. Tos Xantios gi kaip moterys :)

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 327 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 ELLIPSIS 15 16 17 18 19 ELLIPSIS 22 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 38 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007