WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 16 2024, 07:47

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 327 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 3 4 5 ELLIPSIS 22 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Daug klausimu :)
StandartinėParašytas: Kov 14 2014, 21:38 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Kov 12 2014, 21:04
Pranešimai: 122
Miestas: Vilnius
Sveiki visi, esu cia visikai naujas, ieskojau temu kuriu reiktu, bet arba nzn kur jas rasti ( gal tiksliau kaip ieskoti arba uzvardinti).
tai vat, nusipirkau Xantia 97m. 1.9tdi 66KW na ir zinoma kadangi papuoliau ant "gero" zmogaus tai reiktu pagalbos dabar :)
1: Pirmas kalusimas butu gal kas nors numestu nuoroda kaip peciuko radiatoriu pasikeisti, nes pasirodo kiauras :/ ir prie sitos pacios temos gal i 1 xantia tinka antros panele? ir jei tinka tai koki irenginiai tiktu seni o kokius jau reiktu keisti i naujus( man atros xantios panele daug grazesne tiesiog :) )?
2: Ar imanoma atgaivinti pulteli centrinio? kai istraukiau vidurius radau pele pasikorusia ( cia buvo maziausiai ) ir nuluzes ledas ( na ta akute kuri signala siuncia)
3: Jei LHM lygis didesnis nei turi buti inai gal ir pasikelia auksciau, nes atrodo, kad ant normalios padeties inai sike tiek per aukstai. Man tai netrugdo, man tik geriau, bet atrodo ir kietoka ir kiek zinau kai auksciau iskelta tai negerai vazineti greitai...
4: Daug kur maciau, bet daugiausia apie tachometra kalba, o pas mane spidometras uzstriges ties 70km/h (na uzsivedi 0km/h pradedi vaziuoti jis ten kliba ties 70km/h), taciau kai trinktelni per panele atsoka ir veikia tvarkingai kuri laika. Kur krapstytis ir ko ieskoti?
5: Dar toks mano idomumi klausimas, ar imanoma, na turbut imanoma, bet ar daug problemu butu kruiza pasistatyt? ar uztektu tik rankeneles, o visi laidai jau butu atvesti kaip daugelyje ( gal kaikuose) automobiliu, o jei reikitu daugiau daliu, tai kokios jos butu?
Aciu labai uz demesi, lauksiu jusu atsakymu :) :D


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Daug klausimu :)
StandartinėParašytas: Kov 14 2014, 21:40 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Kov 12 2014, 21:04
Pranešimai: 122
Miestas: Vilnius
atsiprasau uz klaidas, kai rasiau atrode taisyklingiau, bet kai perskaiciau pasirode kraupiau :D


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Daug klausimu :)
StandartinėParašytas: Kov 15 2014, 00:29 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Kov 25 2008, 23:00
Pranešimai: 3604
Miestas: Kaunas
1. Imi visa panele lauk ir prieisi prie peciuko,kitu atveju niekaip. Panele naujesne tiks, tik gausi susidet kitus mygtukus kurie yra medzio apdailoj arba metalo imitacija(pilka), beto gali ir jungtys skirtys,tiksliai nezinau...visa kita tiks. nepamirsk kad paneles buvo su ir be Airbag'o.
2. Nusipirk kita ir prisirisk arba pirk iskarto su akute kuri yra stoge kur paprastai kitose masinose salono lempute buna.
3. Jei LHM lygis per didelis jis isbega pats per alsuokli, del to ji tikrai kietesne netampa. Jei kazkas blogai su auksciais tai reikia butinai reguliuot nes tai tiesiogiai itakoja pakabos darba ir komforta stipriai.
4.----------
5. Laidai neatvesti, reikalu daug, bet imanoma, sudetingiausia gaut reikiamas dalis nes jos tokios retos kaip senos amerikoniskos masinos musu keliuose

Sekmes, tau jos prireiks, matau kad daug reikalu turesi su masina nes ji apleista :labas:

_________________
<< Citroen C5 X7 2.0 HDi 100kW 08'
P407c 2.7HDi 07' 150kW


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Daug klausimu :)
StandartinėParašytas: Kov 15 2014, 01:13 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10926
Miestas: Kaunas
4. Tas pats reikalas, apčiupinėtas ir apžiūrėtas. Imi lauk prietaisų skydelį, ten jį apsiardai ir gale randi atsiklijavusius spidometro lituotus kontaktus. Perlituoji ir tiek.

Apie autopilotą siūlau net nesvajot. Būtų 2,0Hdi, dar būtų kita kalba, o čia mechaniniz dyzeliz, tai jam reikia ne tik kas greitį skaičiuotų, bet ir prietaiso, kuris pagal skaičiavimus gazo trosą ar svirtelę tampytų...

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Daug klausimu :)
StandartinėParašytas: Kov 15 2014, 01:34 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 05 2012, 14:25
Pranešimai: 3132
Miestas: Kaunas
Cia tdi tai gal is golfo koks variklis imestas tai gal ir smegenys yra...o cipuotas? Kiek raudonu i?

_________________
Renault Laguna IIIFL 2k11 2.0i 16V BOSE


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Daug klausimu :)
StandartinėParašytas: Kov 15 2014, 08:53 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 20 2008, 18:54
Pranešimai: 8943
Miestas: UKMERGE 867082552
antoske rašė:
Sveiki visi, esu cia visikai naujas, ieskojau temu kuriu reiktu, bet arba nzn kur jas rasti ( gal tiksliau kaip ieskoti arba uzvardinti).
tai vat, nusipirkau Xara 97m. 1.9tdi 66KW na ir zinoma kadangi papuoliau ant "gero" zmogaus tai reiktu pagalbos dabar :)
1: Pirmas kalusimas butu gal kas nors numestu nuoroda kaip peciuko radiatoriu pasikeisti, nes pasirodo kiauras :/ ir prie sitos pacios temos gal i 1 xantia tinka antros panele? ir jei tinka tai koki irenginiai tiktu seni o kokius jau reiktu keisti i naujus( man atros xantios panele daug grazesne tiesiog :) )?
2: Ar imanoma atgaivinti pulteli centrinio? kai istraukiau vidurius radau pele pasikorusia ( cia buvo maziausiai ) ir nuluzes ledas ( na ta akute kuri signala siuncia)
3: Jei LHM lygis didesnis nei turi buti inai gal ir pasikelia auksciau, nes atrodo, kad ant normalios padeties inai sike tiek per aukstai. Man tai netrugdo, man tik geriau, bet atrodo ir kietoka ir kiek zinau kai auksciau iskelta tai negerai vazineti greitai...
4: Daug kur maciau, bet daugiausia apie tachometra kalba, o pas mane spidometras uzstriges ties 70km/h (na uzsivedi 0km/h pradedi vaziuoti jis ten kliba ties 70km/h), taciau kai trinktelni per panele atsoka ir veikia tvarkingai kuri laika. Kur krapstytis ir ko ieskoti?
5: Dar toks mano idomumi klausimas, ar imanoma, na turbut imanoma, bet ar daug problemu butu kruiza pasistatyt? ar uztektu tik rankeneles, o visi laidai jau butu atvesti kaip daugelyje ( gal kaikuose) automobiliu, o jei reikitu daugiau daliu, tai kokios jos butu?
Aciu labai uz demesi, lauksiu jusu atsakymu :) :D

1.panelė tinka ,kaip vycius ir sakė problema su mygtukais bet jei gaudaisi el -pasidarysi ,pr skydelis tinka be problemų ,panelę nuimt ieškok youtubėj ,pasiruošk dienai darbo :)
2.Įmanoma ,tik ar tai labai būtina
3.Lygis tikrinasi iškėlus į max ,kietumas čia ne prie ko
4.Imt skydelį ir persilituot kontaktus
5.Rankenėlių turiu bet tau jos nepadės :) ,sutikta tik benze , 1,9td mačiau tik neoriginalų
6.TDI :evil: XANTIJŲ NĖRA ,TIK td :)

_________________
CITROEN NAUDOTOS DALYS
C5 2,0 HDI-2004 ,paskutinis pirmukas :)
Xantia break 00m,2.0HDI ex Grumlino
Xantia break 99m,2,0HDI devil :doom: Red


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Daug klausimu :)
StandartinėParašytas: Kov 15 2014, 11:34 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Kov 12 2014, 21:04
Pranešimai: 122
Miestas: Vilnius
Blyn atsiprasau, visiems i pm parasiau kam atsakinejau... aciu visiems uz atsakymus, del to TDI tai jei pas mane turbo diesel intercooler tai kaip tsi ne tdi?


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Daug klausimu :)
StandartinėParašytas: Kov 15 2014, 11:51 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 11 2007, 19:07
Pranešimai: 10926
Miestas: Kaunas
antoske rašė:
Blyn atsiprasau, visiems i pm parasiau kam atsakinejau... aciu visiems uz atsakymus, del to TDI tai jei pas mane turbo diesel intercooler tai kaip tsi ne tdi?

DI yra Direct Injection, o ne Diesel Intercooler, blyn...

_________________
Visokių Citroen bėdų remontas ir priežiūra.
C15 RD 89-Kablukas
BX16TGI 91-Lemąnas
ZX 92
P406 2.0HDi 99
Suzuki DR650RSE 96
Ex: 3BX, 2ZX, C5 I, Xantia, Audi 80


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Daug klausimu :)
StandartinėParašytas: Kov 15 2014, 11:56 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Kov 12 2014, 21:04
Pranešimai: 122
Miestas: Vilnius
tadas1991 rašė:
antoske rašė:
Blyn atsiprasau, visiems i pm parasiau kam atsakinejau... aciu visiems uz atsakymus, del to TDI tai jei pas mane turbo diesel intercooler tai kaip tsi ne tdi?

DI yra Direct Injection, o ne Diesel Intercooler, blyn...

Tai net ir traktorius yra DI kam dyzeliui rasyti di jei jis kitoks negali buti... ? AtsiprSau, tu teisus, pagooglinau radau. Sorry uz mano isvedziojimus :)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Daug klausimu :)
StandartinėParašytas: Kov 15 2014, 12:57 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 20 2008, 18:54
Pranešimai: 8943
Miestas: UKMERGE 867082552
Nieko tokio :labas: ,klaidas svarbu pripažint o ne pradėt draskytis kaip ne kurie naujokai ,matau sugyvensim :wink: :)

_________________
CITROEN NAUDOTOS DALYS
C5 2,0 HDI-2004 ,paskutinis pirmukas :)
Xantia break 00m,2.0HDI ex Grumlino
Xantia break 99m,2,0HDI devil :doom: Red


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Daug klausimu :)
StandartinėParašytas: Kov 15 2014, 13:00 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Kov 12 2014, 21:04
Pranešimai: 122
Miestas: Vilnius
Dar 1 klausimas del peciuko, kaip ten nuo motoro puse, tas sujungimas buna luzta, tai gal kokiu patarimu kaip nuimti? Ir ar reikia antifriza isleisti ar nea?


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Daug klausimu :)
StandartinėParašytas: Kov 15 2014, 13:03 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Kov 12 2014, 21:04
Pranešimai: 122
Miestas: Vilnius
saulynas rašė:
Nieko tokio :labas: ,klaidas svarbu pripažint o ne pradėt draskytis kaip ne kurie naujokai ,matau sugyvensim :wink: :)

As nepiktybinis :) matau pats dalimis prekiauji, tai norejau tada kaip tik del paneles pasiklausti ? Gal turetum juoda su ts metalo imitacija, ne medzio svarbu ir, kad be keleivio airbag'o? Na ir zinoma kaina butu idomi?


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Daug klausimu :)
StandartinėParašytas: Kov 15 2014, 13:04 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 20 2008, 18:54
Pranešimai: 8943
Miestas: UKMERGE 867082552
antoske rašė:
Dar 1 klausimas del peciuko, kaip ten nuo motoro puse, tas sujungimas buna luzta, tai gal kokiu patarimu kaip nuimti? Ir ar reikia antifriza isleisti ar nea?

Antifrizo ten minimaliai,tas kas šlangose,o nuimt tai atlaužk skardelę i dešinę ir trauk judindamas ,jei labai suimsi už sujungimų kur apačioj ,luš garantuotai :)

_________________
CITROEN NAUDOTOS DALYS
C5 2,0 HDI-2004 ,paskutinis pirmukas :)
Xantia break 00m,2.0HDI ex Grumlino
Xantia break 99m,2,0HDI devil :doom: Red


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Daug klausimu :)
StandartinėParašytas: Kov 15 2014, 13:06 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Spa 20 2008, 18:54
Pranešimai: 8943
Miestas: UKMERGE 867082552
antoske rašė:
saulynas rašė:
Nieko tokio :labas: ,klaidas svarbu pripažint o ne pradėt draskytis kaip ne kurie naujokai ,matau sugyvensim :wink: :)

As nepiktybinis :) matau pats dalimis prekiauji, tai norejau tada kaip tik del paneles pasiklausti ? Gal turetum juoda su ts metalo imitacija, ne medzio svarbu ir, kad be keleivio airbag'o? Na ir zinoma kaina butu idomi?

Ką turi mintį be airbago

_________________
CITROEN NAUDOTOS DALYS
C5 2,0 HDI-2004 ,paskutinis pirmukas :)
Xantia break 00m,2.0HDI ex Grumlino
Xantia break 99m,2,0HDI devil :doom: Red


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Daug klausimu :)
StandartinėParašytas: Kov 15 2014, 13:25 
Atsijungęs
Pastovusis

Užsiregistravo: Kov 12 2014, 21:04
Pranešimai: 122
Miestas: Vilnius
saulynas rašė:
antoske rašė:
Dar 1 klausimas del peciuko, kaip ten nuo motoro puse, tas sujungimas buna luzta, tai gal kokiu patarimu kaip nuimti? Ir ar reikia antifriza isleisti ar nea?

Antifrizo ten minimaliai,tas kas šlangose,o nuimt tai atlaužk skardelę i dešinę ir trauk judindamas ,jei labai suimsi už sujungimų kur apačioj ,luš garantuotai :)

Aciu :)


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 327 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 3 4 5 ELLIPSIS 22 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007