WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Geg 23 2024, 05:08

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Del XM sedyniu
StandartinėParašytas: Sau 14 2013, 11:45 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Spa 03 2011, 08:56
Pranešimai: 13
Miestas: Kaunas/Marijampolė
Sveiki citrinieciai! :) Pats vairuoju Citroen XM antroka (komplektacija vidutine t.y airbagai vairuotojui ir keleiviui, mago valdymas nuo vairo, skaitmeninis klimatronikas, sodynes veliuro su rankiniu valdymu). Atsirado galimybe isigyti citroeno XM pirmoko odines elektrines sodynes su pasildymu (pasildymas tik priekinese), tad norejau pasiteirauti gal kas esat susidure ir zinot ar butu daug vargo pajungiant ir pritaikant tokias sodynes mano juodasnukiui? Po magnetofonu esu rades prie dugno priklijuotu kazkokiu fyskiu ar jos ir bus skirtos sodyniu sildymui ir valdymui? Beto nezinau kur antroke ir kur pirmoke dedasi priekiniu sodyniu valdymo mygtukai? Aciu is anksto, uz pasidalinta Jusu isminti :appl:

_________________
Citroen XM 98 2.1 Turbo Diesel (Juodasnukis)
Citroen XM 91 2.1 Turbo Diesel (Baltasnukis, kuris laukia iki bus paleistas donoru ir dalimis)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Del XM sedyniu
StandartinėParašytas: Sau 14 2013, 20:02 
Atsijungęs
Plepys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Vas 06 2004, 08:32
Pranešimai: 1286
Miestas: Kaunas
Pas pirmoką ir antroką skirtingos sėdynių fyškės. Valdymą lygtais galima adaptuoti, bet šildymas tikrai neveiks, skirtingi reguliavimo būdai. pas pirmoką tik šjungiamas šildymas, pas antroką dar reguliuojamas šildymo intensyvumas. Kažkada iš neturėjimo ką veikti buvau prisitaikęs antrokui šildomą pirmoko sėdynę, bet aš iš dviejų elektrinių dariau vieną, kombinavau abiejų pravodkes, kad veiktų.
Jeigu turi noro, gali žaisti, bet atsakymas toks, tiesiogiai perkeliant pirmoko sėdynė nepasijungia antroke.

_________________
Lyncas
Kaunas
ex XM'96 V6 APD
C5 II V6 APD by Carlsson


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 5 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007