WWW.CITRINA.LT diskusijų forumas

Jaukiausia palata visiems citroligoniams
Dabar yra Bal 30 2024, 16:17

Visos datos yra Array Etc/GMT-2




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 163 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 ELLIPSIS 5 6 7 8 9 ELLIPSIS 11 Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 31 2008, 18:54 
Ziuriu,megstat filosofuoti.Gal ir gerai.Itariu,kad vienintelis Haris uzsisakys.


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 31 2008, 19:06 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sau 12 2004, 19:29
Pranešimai: 7320
Miestas: Kaunas
Hariui reikia, o man nereikia, bet aš jaučiu pareigą reikalus tvarkyti ta linkme, kad siūloma prekė ne tik apipasakota būtų, bet ir realiai pamatyta - todėl ir filosofuoju. Jei jau ką nors kolegos siūlome, būkime sąmoningi ir pateikime to vaizdinius įrodymus. Negi gerbiamas Foto, dabar reikia važiuoti iki Šiaulių, laukti kol tamstos draugas bus laisvas ir teiksis parodyti kaip tamsta jo Xantiai atraminę gumą patvarkei? Argi visi kuriems to reikia gali sau leisti tokią prabangą? Tai arba parodome bent foto to ką galime, arba iš karto prisipažystame, kad tai "man nebiznis, aš tik iš entuziazmo už savikainą, todėl jokių pvz., jei kas norės - galėsime pažaisti". Ir tada aš tokį prisipažinimą ištrynsiu kaip neturinti realiai jokios praktinės naudos interesantams :).

_________________
Ex Jorgette D12 '91
Ex Brigitte turbo D12 Automatic '99
Mėlynė V6 2.7 Hdi
Paveikslėlis Paveikslėlis


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 31 2008, 19:47 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
Nesuprantu: argi problematiška tą atramą nufotkinti; taip iš trijų pusių? Ir nuotraukas paviešinti. Iškart būtų viskas aišku, o dabar vyksta begalinis š. malimas.
"Va, aš darau, bet nerodysiu ir nesakysiu kaip, bet niekam kažkodėl nereikia". Taip pozicionuojant savo prekę, niekam jos ir nereikės.
Jei jau darai Daiktą, malonėk tą įrodyti, ir eilė iš visos Lietuvos stovės. O eilinis š, su kuriuo bus sunku pasukti vairą ir sukietės važiuoklė, o guma po pusmečio supliš, mažai ką sudomins; net ir už tokią kainą.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 31 2008, 20:11 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 03 2006, 19:02
Pranešimai: 870
Miestas: Siauliai
FOTO, jeigu neturi potiko galiu atlekt ir padaryti keleta kadru, nes jau 10puslapiu pilstoma apie ta pati, galiu net savo xma paskolinti ir iskelus iki max zvyrkeliu visa para lakstyti( viena toki zinau :twisted: ). Manau po geros reklamos pajudes tavo verslas ir xm-u nebaisu plaukioti bus.

Tauta turi suprasti, kad tu pradedi, o ne i pensija isejes >> technologas, galintis duoti 200kkm garantija, todel ir dalini apsaugas nuo driokstelejimo

_________________
Xantia 97, td12+keli citrolavonai


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 31 2008, 20:35 
TAip ir nesupratau bus tu atraminiu gumu ar cia tik 10 psl SVAJONE :roll:


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 31 2008, 20:58 
Atsijungęs
skelbimai
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 26 2006, 07:50
Pranešimai: 2699
Miestas: Vilnius
Man dar nereikalinga atramine, bet niekada nesi tikras, kad ji ryt-poryt neislys laukan.
Esu jau susirades sena (bloga) atramine, ir bandysiu kita savaite derintis su Foto, kad jam issiusti atramine remontui. Jei Foto "reklamine akcija" uz 100Lt galioja - VALIO!
Jei ne, mokesiu tiek, kie sakys.
Kita vertus, kazkas turi buti "bandomasis triusis".
Bus matyt kas ir kaip.
Ir jei jos bus tikrai tokios, kaip sako Foto, kazkam gali ir bizniukas pagesti...
Cia siaip - pasamprotavimai.

_________________
#333
Šiame poste išsakyta autoriaus nuomonė dažniausiai nesutampa su skaitytojo nuomone.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 31 2008, 21:08 
Xminde praktiskai teisus.Tiesa,vaziuoja du XM,o ne xantijos.
Man tai tikrai ne biznis.Daug darbo prie ju.Labai reikejo-buvo padaryta ir tiek.Nenoriu kietu reklamu su visokiausiais pazadais realiais ir nerialiais.Paprasciausia guma ir dar keli metaliniai ziedai apsaugai privirinti viduje.Keli todel,kad isliktu lankstumas sukinejant vaira.Kas nebijo eksperimentu-mielai prasom,padarysime,o nepasitikintiems lieka dar daug varijantu,net ir naujas isideti sutikite-juk gerai masinai galima.As paprasciausias konstruktorius,atsiprasau tu,kuriuos sunervinau.Bizniuko niekam nenoriu gadinti,galiu bendradarbiauti.


Paskutinį kartą redagavo 1 foto. Iš viso redaguota 0 kartus.

Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 31 2008, 21:10 
Atsijungęs
skelbimai
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 26 2006, 07:50
Pranešimai: 2699
Miestas: Vilnius
Foto, pabusiu "eksperimentiniu triusiu"!

_________________
#333
Šiame poste išsakyta autoriaus nuomonė dažniausiai nesutampa su skaitytojo nuomone.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sau 31 2008, 21:28 
Manau kad cia tik Nuotrauku praso idet nejaugi taip sunku KOLEGU
smalsuma patenkinti :?: :?: :?:


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 01 2008, 16:36 
Atsijungęs
skelbimai
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 26 2006, 07:50
Pranešimai: 2699
Miestas: Vilnius
Paveikslėlis Paveikslėlis

Vidine
Isorine

Kokias nuotraukas atsunte, tokias ir idedu.

_________________
#333
Šiame poste išsakyta autoriaus nuomonė dažniausiai nesutampa su skaitytojo nuomone.


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 01 2008, 17:59 
:-k o gal galetumet man paaiskint lygtais jos ne tokios turi buti
ar as klystu kazkaip kitaip man jos atrode naturoje :roll:


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 01 2008, 18:10 
Atsijungęs
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Bal 03 2006, 19:02
Pranešimai: 870
Miestas: Siauliai
Tai kad "vidine" Tai paruosta vulkanizavimui, o antra potke :?: supuvus balvanke :?:

_________________
Xantia 97, td12+keli citrolavonai


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 01 2008, 19:43 
Na as ir sakau kad kazko truksta o cia lygtais buvo kalbama apie jau paruostas naudojimui :roll: :?:


Į viršų
   
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 01 2008, 20:55 
Atsijungęs
Tech Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Geg 23 2006, 18:55
Pranešimai: 5595
Miestas: Kaunas
Nebesuprantu išvis nieko.
Čia su tomis nuotraukomis "subtiliai" tyčiojamasi iš kolektyvo, ar kokį galą?

Atramas restauruoti bandęs kitas kolektyvas atsiuntė savo nuotraukėlę.
Taip, beje, netiks: nepalikti judančioms dalims (o atrama, sukiojant vairą, vartosi stipriai) būtini tarpai, užlieta ištisai, todėl guma ilgai nelaikys.

Paveikslėlis


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vas 03 2008, 11:48 
As idejau nuotraukas,kad parodyti,kaip rudys daro savo.Nezinia,atlaikys 5 metus,o gal kiek maziau,jug guma vulkanizuojasi ant pliko metalo.Originalai gal buvo liejami ten kur ore visos bakterijos buvo isgaudytos.
Tik as jau nebenoriu teisintis ir nuotraukomis irodineti kazka.Kaip nuotraukose irodyti patvaruma? Vaziuoja ir tiek.Kalbant apie lankstuma,dariau kaip gamyklines panasiai.
Taigi,atsijungiu nuo viso sito reikalo ir iskart ant sirdies ramu.Visiskai atsijungiu nuo sito reikalo.


Į viršų
   
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 163 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 ELLIPSIS 5 6 7 8 9 ELLIPSIS 11 Kitas

Visos datos yra Array Etc/GMT-2


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 12 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007